1. Gülaylar
  2. Altın Takı Modelleri
  3. Altın Aksesuarlar

ALTIN AKSESUARLAR

%52
48.766 ₺ 23.408 ₺
7.802,62 ₺ x 3 Taksit
%52
53.615 ₺ 25.735 ₺
8.578,41 ₺ x 3 Taksit
%52
48.023 ₺ 23.051 ₺
7.683,62 ₺ x 3 Taksit
%52 Aynı Gün Teslimat
57.591 ₺ 27.644 ₺
9.214,59 ₺ x 3 Taksit
%52
52.360 ₺ 25.133 ₺
8.377,63 ₺ x 3 Taksit
%52
21.908 ₺ 10.516 ₺
3.505,21 ₺ x 3 Taksit
%52 Aynı Gün Teslimat
22.449 ₺ 10.775 ₺
3.591,79 ₺ x 3 Taksit
%52 Aynı Gün Teslimat
21.724 ₺ 10.427 ₺
3.475,83 ₺ x 3 Taksit
%52
21.459 ₺ 10.301 ₺
3.433,52 ₺ x 3 Taksit
%52
54.126 ₺ 25.980 ₺
8.660,13 ₺ x 3 Taksit
Gösterilen Ürün: 11

Altın Aksesuarlar

Altın aksesuar üretiminde çok önemli bir yere sahip olan materyallerden biridir. Her türden aksesuar modelinde sık sık kullanılan altın hem aksesuarın değerini arttırıyor hem de oldukça şık bir görünüm elde edilmesine yardımcı oluyor. Özellikle kadınların vazgeçilmezleri olan altın aksesuarlar, çeşit çeşit modelleri ile müşterilerin yoğun ilgisi ile raflarda yerini alıyor. Altını görmeye en çok alışık olduğumuz altın aksesuar modelleri kolye, bilezik ve küpe olarak üretilen aksesuar modelleridir. Farklı zincir ve farklı kolye uçları ile üretilen altın işlemeler ile zenginleştirilen kolyeler kombinlerin tamamlanmasında her zaman ön plana çıkıyor. Bununla birlikte özel günler için tercih edilebilecek güzel bir hediye seçimi olarak görülüyor. Altın kolyeler çok çeşitli ürün gramına sahip olan bir kategori olarak biliniyor. Kullanılan farklı zincirler ve her biri birbirinden farklı desen ve işlemelerle özel bir şekilde tasarlanan kolye uçları ile her zevke ve beğeniye uyabilecek ürünler ile kullanıcıların karşısına çıkıyor. Bu sayede sadece tek bir kullanıcı tipine hitap etmek yerine bütün kullanıcı gruplarını çekebilecek bir ürün çeşitliliği oluşturulmuş oluyor. Bu konuda altın sahip olduğu yerdeki önemi yıllar geçse de korumaya devam ediyor. Çünkü her daim geliştirilebilen farklı yaratıcı fikirler ile özgün tasarımlar oluşturulabilen ve her türden aksesuara uyarlanabilen bir materyal olarak kullanılıyor.

Kaliteden Ödün Vermeyen Altın Aksesuar Modelleri

Altın aksesuarlara değinirken kolyelerden sonra sıra altın bileklik ve bilezik türlerine geliyor. Her cinsiyete ve her yaştan kullanıcıya uyum sağlayan kaliteden ödün vermeyen ürün çeşitliliği sayesinde kullanıcıların bugüne kadar sık sık tercih ettiği bundan sonra da sık sık tercih edeceği bir kategori olarak karşılarına çıkıyor. Son zamanların favori aksesuarı haline gelen altın bel aksesuarları yoğun ilgi ile karşılanıyor. Bu yoğun ilgi karşısında tepkisiz kalamayan üreticiler kullanıcılardan gelen yoğun talep doğrultusunda altın bel aksesuarları üretimi yapmaya başlıyor. Özellikle düşük bel pantolon ve etekler ile sık sık tercih edilen bel aksesuarları sade kombinlere çok yakışıyor. Bebekler için künye olarak da üretilmesi bu aksesuarı sadece yetişkinleri ilgilendiren bir konu olmaktan çıkıyor. Özellikle de kadınların kombinlerini tamamlayacak zarif ve şık bir aksesuar tercihi olarak her zaman severek kullanılacak bir ürün olarak görülüyor. Sadece kadınlar için değil aynı zamanda erkeklerin de özellikle saat kordonlarında özgün tarzlarını yansıtmak için kullandığı başarılı bir ürün performansına sahip bir materyal olarak bilinir. Bütün kullanıcıların tüm tüketim alanlarında ilk etapta aradığı şey aldıkları ürünün kalitesidir. Bu yüzden altın bu konuda vazgeçilmez bir hale geliyor. Çünkü her alanda ve her kullanım şeklinde altın kalite ve şıklığını yansıtıyor. Beyaz altın aksesuar modelleri diğer altın renkleri ile hazırlanan modeller arasında sık sık tercih ediliyor. Aksesuarlara ekstra bir zariflik katan beyaz altın rengi özellikle kolye ve bileklik modellerinde çok sık göze çarpıyor. Daha sade bir renk olması sebebi ile kombinlerin sadeliğini bozmayan bir şıklık yaratıyor. Bu da beyaz altın aksesuarlarını özellikle bayan kullanıcılar başta olmak üzere oldukça fazla tercih edilen bir ürün haline getiriyor.

Altın Aksesuarlar ile Yeniliğe Doğru

Aksesuarlardan bahsederken biraz alışılmışın dışına çıkıldığında altın aksesuar modellerinin sadece kolye, bilezik, küpe, saat gibi çok sık kullanılan klasik modeller ile sınırlı olmadığı görülüyor. Özel günlerin baş tacı haline gelen, gömlek yakalarını süsleyen, ceketlere ayrı bir hava katan broşlar da raflarda yerini alıyor. Broşlar günlük hayatta çok yaygın bir kullanım alanına sahip olmasalar da özel günlerde ve özellikle resmi ortamlarda kullanıldığında çok şık bir görünüm yakalanmasına yardımcı oluyor. Düz renk bir gömlek yakasına ya da önüne iliştirilen bir broş, sadeliği bozmadan yakalanan şıklık ile kıyafet ve aksesuar birleşiminin önemini vurguluyor. Düz siyah blazer ceketlerin yakasına takılabilecek broşlar da siyahın asilliği ile altın broş zarafetini birleştirerek akıllarda kalacak bir görüntü oluşturuyor. Altın broş modelleri sadece yetişkinler için üretilen modeller ile sınırlı kalmak yerine çocuklar için de üretilerek ürün gamında çeşitliliğe gidiyor. Çocuklar için de severek tercih edilen altın broş modelleri küçük ve zarif duruşları ile beğenileri topluyor. Aksesuar denince ilk etapta akla vücuda takılan aksesuarlar gelse de konunun biraz dışına çıkıldığında altının asil duruşunu taşıyan başka bir aksesuar kullanıcıları karşılıyor. Altın anahtarlık modelleri son zamanlarda sık sık üretilen ve talep gören bir ürün haline geliyor. Klasik anahtarlıklar yerini giderek daha ışıltılı, desenli ve göze çarpan anahtarlıklara bırakıyor. Böylece altın aksesuarın kalitesi her yere taşınabilir oluyor. Kullanılan araba markasına göre logolar kullanılarak oluşturulan araba anahtarlıkları özellikle araba severler tarafından büyük ölçüde ilgi görüyor. Genel olarak 14 ayar altın kullanılarak oluşturulan altıN anahtarlıkların sarı altın rengindeki modelleri oldukça yaygın olarak kullanılıyor. Ancak günümüzde giderek daha çok sevilen beyaz altın da altın anahtarlıklarda kullanıcıların karşısına çıkıyor. Sarı altın kadar çok beğenilen beyaz altın da anahtarlık modellerine çok yakışıyor.

Altın Aksesuar Fiyatları

Altın aksesuarlar arasında yeni moda olan ve çok sevilen pek çok farklı aksesuar modeli bulunur. Altın aksesuarların bu kadar çok çeşide sahip olma sebeplerinden biri de altının farklı renklerde üretilip kullanılabiliyor olmasıdır. En çok bilinen klasik sarı altının yanı sıra beyaz altın, pembe altın, rose altın gibi sahip olduğu farklı renkler sayesinde hem ürün çeşitliliğinin hem de bununla birlikte hitap ettiği kullanıcı sayısının artmasını sağlıyor. Bu yüzden aksesuar üretimi ve satışı yapan markalar sık sık aynı ürünün farklı altın renkleri ile birlikte üretimini yapıyor. Böylece altın aksesuar sevenleri modeller arasından olduğu gibi altın renkleri arasından da zevklerine en uygun rengi seçerek tercih yapabiliyor. Bu da altın aksesuarlara olan ilginin artmasına büyük ölçüde yardımcı oluyor. Altın aksesuar modelleri incelendikten sonra sıra altın aksesuar fiyatları incelemesine geliyor. Altın aksesuarların, diğer materyaller kullanılarak oluşturulan aksesuarlara göre daha yüksek fiyatlara sahip olduğu görülüyor. Çünkü bilindiği üzere altının fiyatı diğer hammaddelere göre daha yüksek rakamlarda seyrediyor. Bununla birlikte altın aksesuarların fiyatları da oluşturulan aksesuar çeşidine göre şekilleniyor. Altın kolyelerde kullanılan zincirler ayrı bir maliyet olduğu için kolye fiyatları diğerlerine göre daha yüksek olabilir. Tabii ki bu kolyeler arasında uygun fiyatlı seçeneklerde kullanıcılara sunuluyor. Altın küpelerin fiyatlandırmasında ise küpeye yapılan işlemeler ve küpenin ebatı ön planda tutuluyor. Özenle yapılan altın işlemeler bu işi yapanların verdiği büyük emekler ve çalıştığı uzun saatler sonucunda ortaya çıkıyor ve bu yüzden işlemeli küpelerin fiyatları farklılık gösterebiliyor. Seçilecek ürünün ebatı, gramı ve işçiliğinin yanı sıra altın dışında kullanılan diğer materyaller gibi unsurlar ürünlerin fiyatının belirlenmesinde önemli etkenler haline geliyor. Online satış sayfaları ile birlikte altın aksesuar modelleri ve altın aksesuar fiyatları incelenerek rahatlıkla seçim yapılabiliyor. Altın aksesuar modellerini incelemek ve bunları fiyatları ile birlikte değerlendirebilmek için Gülaylar web sitesine göz atabilir ihtiyacınıza dair fikir edinebilirsiniz.