1. Gülaylar
  2. Altın Takı Modelleri
  3. Altın Bileklik

ALTIN BİLEKLİK

Zarif bileklerinize dokunan altının ışıltısı, göz kamaştıracak. Zamansız modellerden olan su yolu ve baget; efsanevi şahmeran ve diğer birçok altın bileklik modelleri ile her tarza hitap eden yüzlerce farklı tasarım arasından tercih yapabilirsiniz.
%58 Aynı Gün Teslimat
4.344 ₺ 2.059 ₺
608,18 ₺ x 3 Taksit
%58 Aynı Gün Teslimat
7.746 ₺ 3.672 ₺
1.084,47 ₺ x 3 Taksit
%58 Aynı Gün Teslimat
6.230 ₺ 2.953 ₺
872,21 ₺ x 3 Taksit
Gösterilen Ürün: 1047

Altın Bileklik

Altın bileklikler, ışıltılı ve gündelik ya da gece kıyafetlerini zenginleştiren gösterişli bilek süslemeleri oluyor. Erkekler ve kadınlar için altın bilekliklerimiz güzel beyaz, sarı ve pembe altından oluşuyor ve birçoğunda ayrıca ışıltılı elmaslar, ışıltılı değerli taşlar ve parlak inciler yer alıyor. Bugün moda olan altın bileklikler, sade ama çarpıcı tasarımlardır. Parlak kalpler veya mini elmas çubuklar gibi büyüleyici süslemelere sahip zincir bileklikler, günlük görünümünüzü yükseltmenin harika bir yolu. Değerli taşlarla bezenmiş ve zarif detaylar barındıran bileklikler eğlenceli bir çekiciliğe sahip ve aynı derecede çok yönlü. Pırlantalı ve beyaz altın işlemeli klasik bilekliklerin modası hiçbir zaman geçmez ve özel günler için güzel bir seçenek. Aradığınız altın bileklik modellerini Gülaylar farkıyla keşfedin.

Altın Bileklikler ile Tarzınızı Ortaya Çıkarın

Altın bilekliklerimizin çoğu 14 ayar veya 22 ayar altındır. 14 ayar altın, mükemmel bir fiyat ve güç dengesi sunuyor ve yüksek karat altından daha dayanıklı oluyor. Güvenle takabileceğiniz daha rahat bileklikler arıyorsanız, yanlışlıkla çarpmaları önlemek için ellerinize çok yakın olmayan parçaları tercih edin. Bileklikler, tarihsel olarak zenginlik ve gücün sembolü olarak kullanılan mücevherlerdir. Kadınların altın bileklikleri, muazzam bir tarihi geçmişe sahip takılardır. Bunlar büyük medeniyetlerde gücün sembolü olarak kabul edildi. Bu yüzden bu aksesuarı takma zevkini göze alabilen çok insan var.

Bugün o dönemin en temsili bilekliği, yıllar geçmesine rağmen birçok kadının kombininde sıklıkla görmeye devam ettiğimiz bir aksesuar olan altın bileklik modelleri oluyor. Bu seçenekler, eşsiz bir kişilik ve kimlik aktaran bir mücevherlerdir.

Sadece altın bileklik alırken değil, her türlü mücevher alırken dikkat etmemiz gereken en önemli unsur her zaman malzeme olmalı. Tasarım da önemli, ancak mücevherimizin süresi, bakımı ve parlaklığı, ondan yapılan malzemelere bağlı olacak. Altın bileklikler satın alırken en iyi seçenekler arasında, sarı veya beyaz altın gibi ürünler yer alıyor. Küçük altın bileklik modellerinden kalın altın bileklik seçeneklerine kadar birçok farklı ürünü Gülaylar sayfasında inceleyin.

Gülaylar koleksiyonunda kadınlar için altın bileklik tasarımında, her özel zamana ama her şeyden önce her kadının giyim tarzına, kıyafet ve aksesuarlarıyla kendini ifade edişine uyum sağlayan sonsuz sayıda seçenek var. 22 ayar altın bileklik ya da altın bileklik 14 ayar gibi seçenekler de bunlar arasında.

Bir bütün olarak avangart bir dokunuş arayan kadınlar için en ilgi çekici seçeneklerin farklı boyutlarda daire, dikdörtgen veya oval gibi geometrik şekillere sahip altın bileklikler olduğunu düşünüyoruz. Her tarz görünümle kolayca kombinlenebilen ve kombininizi güzelleştiren bu bileklikler oluyor.

Daha cesur bir seçenek de değerli taşlı altın bileklikler. Bu bileklikler genellikle düğün ve diğer kutlama türleri gibi daha özel durumlarda kullanılıyor. Son yıllarda en çok kullanılanı, içi som altın ve pırlantalarla yapılmış olmasıyla karakterize edilen bileklikler. Kısacası altın bileklikler, her kadını diğerlerinden farklılaştıran ve kendi tarzını oluşturan, kişilik ve kimlik kazandıran aksesuarlar. Bu bilekliğin seçimi her zaman kişinin zevkine göre, kişinin yaşam tarzına, gerçekleştirilen faaliyetlere, günün saatine vb. göre yapılıyor.

Altın Bilekliklerle Işıltılı Bir Görünüm

8 ayar altın bileklik seçeneklerinden 22 ayar bilekliklere kadar pek çok farklı model, ışıltılı bir görüntü elde etmenize izin veriyor.

Altın bileklikler sonsuza kadar varlığını sürdüren mücevherlerdir. Düğününüz ve hatta doğum yaptığınız gün gibi zamanla kalıcı olmasını istediğimiz anıları ve olayları temsil ediyorlar. Tarzınızı geliştirmek için ideal bir aksesuar veya tamamlayıcıdır ve aralarından seçim yapabileceğiniz çok çeşitli olanaklar sayesinde ona bir zarafet ve kişiselleştirme dokunuşu vermeniz söz konusu oluyor. Hem ince altın bileklik hem de kalın modeller zamana rağmen ihtişamını ve farklılığını asla kaybetmeyen zamansız bir moda unsuru oluyor. Kullanımına bağlı olarak, en uygun malzemeyi ve kendinizi en rahat hissettiğiniz ürünü Gülaylar sayfasında bulun.

Antik çağlardan beri insanların bu sınıf öğelerini sosyal statülerini göstermek için ya da kutlamalar sırasında dekoratif bir öğe olarak kullandıkları kanıtlanmıştır. Bu gelenek, mevcut toplumumuzda yıllar içinde oluşturulmuştur ve birçok durumda, hayatımızda veya bize en yakın olan insanların önemli anlarını temsil ettikleri için altın bilekliklerin çok daha derin bir anlamı var. Altın bilekliklerin sonsuza kadar bir mücevher olduğunu ve önemli anlar için ideal bir hediye olduğunu biliyoruz. Aynı nedenle, zevkinize ve tarzınıza en uygun olanı veya hediye edeceğiniz kişinin tarzına uygun olanı seçin.

Altın bileklikler satın alırken dikkate almanız gereken en önemli hususlardan biri de bilekliğiniz için istediğiniz altının cinsidir. Pembe altın veya beyaz altın gibi seçenekler popüler olduğu kadar farklı sarı tonlarında üretilen sarı altın bileklikler de oldukça moda. Bu seçim genellikle yüzüklerinizde veya altın kolyelerinizde seçmiş olduğumuz altının aynı türü ile ilgili. Ancak onlarla uyum arayarak kontrastı değiştirmeniz mümkün.

Bileklikler, hediye olarak vermek için ideal mücevherlerdir. Çünkü her kadın altın bileklikler kullanmaktan hoşlanır. Bileklikler genel olarak estetik bir güzellik kazandırmanın ve görenlerin ilgisini çekmenin ötesinde hem günümüzde hem de tarihte en çok kullanılan parçalardan biri oldu.

Eskiden bilekliklerin yıldızlarla bağlantı kurmak için bir sistem olduğuna inanılıyordu. Tüm bu inançlar bugün hala çok mevcut ve bu güzel aksesuarlar, belirli ruhsal dengesizlikleri çözmeye, pozitif enerji, koruma, genel esenlik sağlamaya veya sadece kendiniz için bir aksesuar olarak ya da güçlü şans unsurları şeklinde hizmet ediyor.

Her Tarza Uyum Sağlayan Altın Bileklik

Altın bileklik çeşitleri her tarz ve zevke optimal düzeyde hitap ediyor. Özel zamanların olduğu kadar günlük stilinde favori bir parçası olan altın bileklikler, zevkinizi ve tarzınızı yansıtmanın en zarif yollarından biri. Özel günlerde giyeceğiniz giysilerle sağlamış olduğu uyuma ek olarak aynı zamanda günlük giysilerle de uyum yaratan altın bileklikler, kendinizi çok özel ve şık hissetmenize olanak tanıyor. Dış görüntüsüne özen gösteren ve şıklığı ile bir adım öne çıkmayı isteyen kadınların favori parçalarından olan altın bileklikler, Gülaylar farkıyla sizlere büyük bir titizlikle sunuluyor.

Altın bileklikler sayesinde zarif bileğinizi daha da şık ve zarif bir şekilde dışarıya yansıtmanız mümkün. İddialı ve sade giyim tarzlarına uyumlu olan bileklikler, aynı zamanda gösterişten hoşlananlar için de çok iyi bir seçim oluyor. Altın bilekliklerle tek başına ya da birden çok farklı model türünün birlikte kullanılmasıyla farklı bir stil elde edilebiliyor. Zincir, nazar boncuğu, geometrik desenli gibi onlarca farklı konsept içeren altın bileklikler Gülaylar koleksiyonunda yer alıyor. Herhangi bir zamanda zevkle kullanacağınız en nadide altın bilekleri sayfamızda inceleyin.

Kullanmayı planladığınız diğer takılarınız ve giysilerinizle eşsiz bir uyum yakalamak istediğinizde altın bileklikleri deneyin. Hafif yapıları nedeniyle altın bileklikler, kolay ve rahat bir kullanım deneyimini teşvik ediyor. Günün her anında size zarif bir şekilde eşlik edecek olan altın bileklikler, onlarca farklı tasarım seçeneği ile Gülaylar sayfasında sıralanıyor. Altın bileklik fiyatları ürünlerin modeline göre farklılaşıyor. Her bütçeye hitap eden ürün seçeneklerimiz sayfamızda yer alıyor.