1. Gülaylar
  2. Altın Takı Modelleri
  3. Altın Bileklik
  4. Altın Şans Bilekliği

ALTIN ŞANS BİLEKLİĞİ

%51
30.690 ₺ 20.409 ₺
5.012,66 ₺ x 3 Taksit
%51
33.504 ₺ 22.280 ₺
5.472,24 ₺ x 3 Taksit
%51
32.148 ₺ 21.379 ₺
5.250,88 ₺ x 3 Taksit
%58
11.629 ₺ 5.512 ₺
1.628,05 ₺ x 3 Taksit
%58
20.038 ₺ 9.498 ₺
2.805,33 ₺ x 3 Taksit
%58
14.058 ₺ 6.663 ₺
1.968,09 ₺ x 3 Taksit
%58
19.047 ₺ 9.028 ₺
2.666,65 ₺ x 3 Taksit
Gösterilen Ürün: 46

Altın Charm Bileklik

Altın charm bileklik trend tasarımlara sahip olan bileklik modelleri arasında yer alır. Bu bileklikler her kadının gözde aksesuarları arasında yer alır. Bu altın charm bileklik çeşitleri küçük sembollü parçalardan oluşmaktadır. Bu küçük semboller genellikle aşk sembolleri, hayvan figürleri, bitkiler gibi çeşitli birçok sembolün bulunduğu bileklik modelleridir. Küçük kalp sembolleri, dört yapraklı yoncalar, nazar boncukları, yusufçuk kuşları, balık figürleri, anahtar ya da kilit sembolleri en çok kullanılan sembollerden bazılarıdır. Bunların kendi tarzınıza göre seçim yaparak kullanabilirsiniz. Hepsi birbirinden şık ve güzel tasarımlar oluşturmak için kullanılan ürünlerden bazılarıdır. Her kadın kendi zevkine göre bu ürünleri inceleyerek kendisine uygun tasarımlar da altın charm bileklikler satın alırlar. Oldukça şık ve modern bileklik çeşitleri arasında yer alırlar. Birçok model ve çeşidi bulunmaktadır. Bunun yanı sıra beyaz altın charm bileklik modelleri de bulunur. Kendi zevkinize göre bu ürünlerin satın alarak kullanabilirsiniz. Beyaz altında da oldukça modern ve şık duran bu bileklikler birçok kadının beğendiği ve sıkça kullandığı ürünler arasında yer alır. Hem beyaz altında hem de sarı altında birçok modelleri bulunmaktadır. Bu ürünlerin günlük hayatınızda rahatlıkla kullanabilir ve farklı takı çeşitleri ile de kombin yapabilirsiniz. Sizlerde bu ürünleri satın alarak kullanabilir ve girdiğiniz her ortamda şık bir görünüm kazanabilirsiniz. Yine kendinize has olan ürünler ile destekleyerek kombinler yaparak da oldukça şık görünümler elde edebilirsiniz. Uzun süre kullanabileceğiniz oldukça şık ve konforlu ürünler arasında yer almaktadır.

Göz Alıcı Ürünler

Bu ürünlere uygun olan kolyeler, küpeler ile şık bir takı kombini oluşturabilirsiniz. Birbiri ile uyumlu bu parçaları bir araya getirip oldukça şık bir görünüm elde edebilirsiniz. Günlük hayatta ya da özel günlerde gideceğiniz mekana göre farklı modellerde olan bu bileklik çeşitlerini tercih edebilirsiniz. Sizlere oldukça modern bir görünüm sağlar gittiğiniz her ortamda göz alıcı görünmenizi sağlar. Sizlerde kendinize uygun tarzlarda olan bu ürünleri satın alarak günlük hayatınızda ve özel günlerinizde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Altın charm bileklik çeşitleri oldukça şık ve modern bir takı çeşididir. Bu bileklik modellerini sevdiklerinize de hediye edebilirsiniz. Eşinize, annenize, kız kardeşinize ya da bir arkadaşınıza hediye olarak satın alabileceğiniz en güzel ürünlerden biridir. İsterseniz size özel olan anların ya da figürlerin sembollerini bu bileklikler üzerine ekleyerek size özel bir hikaye anlatmasını ve size özel bir ürün olmasını sağlayabilirsiniz. Sevgililer Günü, yıl dönümü, doğum günü gibi bir çok özel günde tercih edebileceğiniz hediye çeşitlerinden biridir. Hem oldukça şık hem de gösterişli ve de özel bir hediye seçeneğidir. Bu ürünleri kişiye özel olarak tasarlayabilirsiniz. Bundan dolayı çok daha özel olabilir. Sevdiğiniz kişinin ve kendi isminizin baş harflerini ekleyebilir ya da size özel bir tarihin rakamlarını sembol olarak ekleyebilirsiniz. Böylelikle kişiye özel ürün çalışmaları da yapılmaktadır. İsteğe bağlı harf sembolleri de eklenebilir. Bu tarz size özel anlamlı hikayeleri olan bileklik tasarımları yaptırarak uzun yıllar boyunca kullanabilirsiniz. Hediye ettiğiniz kişi bu ürünü kesinlikle çok beğenecek uzun yıllar kullanabilecektir. Bu nedenle sizlerde gönül rahatlığı ile bu hediye çeşitlerini satın alabilirsiniz.

Altın Charm Bileklik Modelleri

Altın charm bileklik modelleri her zevke uygun bir şekilde tasarlanmıştır. Bu bileklik modelleri birbirinden farklı şekillerde dizayn edilerek tasarlanmıştır. Spor ve şık bir bileklik modelidir. Oldukça modern bir tarzı vardır. İsterseniz kendi zevkinize uygun bir şekilde özel tasarım olarak da bu ürünleri yaptırabilirsiniz. İçerisinde farklı sembollerin bulunduğu bu bileklikler de eklemeler ve çıkarmalar yaparak farklı semboller de katabilirsiniz. Bu ürünleri günlük hayatınızda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Hem spor giyim ürünleri ile hem de özel günlerde şık kıyafetleriniz ile uyumlu bir şekilde kullanabilirsiniz. Farklı takılar ile de rahatlıkla kombin yapabilirsiniz. Bu ürünü kullanan bir çok kişi oldukça memnundur. Altın charm bileklik özellikleri incelendiğinde salaş bir tarzı olan rahat tasarım ürünleri olduğu görülür. Birbirinden farklı sembollerin bir araya getirilerek oluşturduğu bileklik modelleridir. Bu nedenle rahat bir tarzı vardır denilebilir. Şans sembolleri, nazar boncuğu sembolleri ya da birbirinden farklı aşk figürleri kullanılarak tasarlanır. İsteğe göre eklemeler ya da çıkarmalar yapılabilir. Böylelikle her kadın kendi tarzına uygun olarak bu ürünlerin tasarlanmasını sağlayabilir. Sevdiğiniz kadının ya da annenizin eşinizin yüzünü güldürebilmek için alınabilecek en güzel hediye çeşitlerinden biridir. Ona olan benzersiz sevginizi ifade etmenin en iyi yöntemlerinden biri de ona değer verdiğinizi hediyelerle güzel sözlerle hissettirmektir . Bunun için özel günlerimizi unutmadan bu tarz hediyeler ile desteklemeniz oldukça önemlidir. Altın charm bileklik seçimi yaparken öncelikle ürünü alacağınız kişinin tarzınıza uygun olan ürünleri incelemeniz ve ona göre seçim yapmanız gerekiyor. Ürünleri inceleyerek ürünü kullanacak kişinin tarzına en yakın olan modelleri seçmeye gayret etmelisiniz. Bu ürünleri seçerken kişinin yaşı, fiziksel özellikleri, yaptığı mesleği ve nelerden hoşlandığı, neleri sevdiği gibi ayrıntılara dikkat ederek çok daha doğru seçimler yapabilirsiniz. Böylelikle aldığınız ürün daha çok sevilir ve daha rahat kullanılır. Sizler de buna uygun olarak ürün seçimi yaparak satın alabilirsiniz.

Altın Charm Bileklik Fiyatları

Altın charm bileklik fiyatları ürün modellerine göre farklılık gösterir. Ürünlerin gram ağırlığı ve kullanılan altının ayarı bu bilekliklerin fiyatı üzerinde farklılıklar olmasına sebep olur . Beyaz altın ya da sarı altın kullanılarak tasarlanan bu ürünler gram ağırlığına göre ve işçiliğe göre fiyatlarında farklılıklar olmaktadır. Yine ürünlerin boyutu, büyüklüğü ve modellerine göre de fiyat farklılıkları görülmektedir. Sizlerde bu ürünleri alırken fiyatlar hakkında daha detaylı bilgilere sahip olabilirsiniz. Daha ağır gelen ve daha işçilikli olan ürünlerin fiyatları diğerlerine göre biraz daha fazla olabilir. Fakat karşısında aldığınız hizmet ve ürün buna değecektir. Oldukça kaliteli ve kullanışlı olan bu ürünleri kullanmaya başladığınız anda verdiğiniz parayı hak ettiğini göreceksiniz . Oldukça şık ve kullanışlı bir ürün olan bu bileklikler her ortamda rahatlıkla takabileceğiniz ve oldukça şık görünmenize yardımcı olacak ürünler arasında yer alır. Sizlerde kendi tarzınıza uygun olarak bu ürünleri inceleyebilir ve beğendiğiniz modelleri satın alabilirsiniz. Size özel olan sembollere ve figürleri de yer vererek kendinize özel bir tasarım yaptırabilirsiniz. Böylelikle sizin için çok daha anlamlı ve şık bir ürün olarak takılarınız arasında yer alır. Farklı aksesuarlar ile de rahatlıkla kombin yapabilirsiniz. Altın Charm bileklik yorumları Bu bileklikleri kullanan kişiler tarafından yapılan yorumlardır. Bu bilekliği kullanan herkes oldukça memnun kalmıştır. Bu nedenle yapılan yorumlar incelendiğinde hepsinde memnuniyet yorumları görülmektedir. Her kadın kendi tarzına göre tasarladığı ve satın aldığı bu ürünleri günlük hayatında ya da özel günlerinde rahatlıkla kullanmaktadır. Bu ürünleri kullanırken oldukça şık ve modern bir görünüm kazanırlar. Bundan dolayı kullanan herkes bu ürünlerden gayet memnun bir şekilde kullanmaktadır.