Ürün Grubu

Ürün Tipi

Maden Ayarı

Maden Rengi

Fiyat Aralığı

Desen-Figür

Filter İcon
Order İcon
Varsayılan
Artan Fiyat
Azalan Fiyat
Popülerlik
Çok Satanlar
Artan İndirim
Azalan İndirim
En Yeniler
Toplam Ürün:
Gülaylar
%58
14 Ayar Sarı Altın Göz Figürlü Emzik
56.115 23.568
7.856 x 3 taksit

Hızlı İncele ve Sepete Ekle

Kapat
14 Ayar Sarı Altın Göz Figürlü Emzik

14 Ayar Sarı Altın Göz Figürlü Emzik

56.115 23.568

Çocuk Luck Kids Altın Emzik

Altının ışıltılı büyüsü ve ince bir işçilik ile tasarlanan takılar ve aksesuarlar oldukça geniş bir kategoride yer almaktadır. Son dönemlerde bebekler için tasarlanan altın ürünler oldukça fazla talep görmekte olup bu ürünlerin başında da altın emzik tasarımları yer almaktadır. Bebeğin dünyaya gelmesi ile yeni bir hayata başlayan anne ve babalar çocukları için her şeyin en iyisini istemektedirler. Bebeklerin kullandığı ürünlerin başında gelen emzikler birbirinden farklı ham maddeler ile üretilmektedir. Kaliteli plastik aksamların altın kulplara tutturularak ortaya çıkarmış olduğu hoş altın emzikler bebek sahibi olanların dikkatini fazlasıyla çekmektedir. Yeni doğan bebeğe alınabilecek en güzel hediyeler arasında yer alan bu ürün, kız çocukları ve erkek çocukları için ayrı renklerde ve tasarımlarda üretilmektedir. Yüzyıllar boyu süregelmiş olan kızlara pembe, erkeklere mavi alışkanlığının yansımalarını emziklerde de görmek mümkün. 14 ayar altın kullanılarak yapılan bu ürün, genellikle 5 gram olarak hazırlanmaktadır. Gram ayarlaması yapılırken emziğin bebeğin ağzını yormaması için hafif olması en önemli kriter olarak baz alınmaktadır. Altın emzik fiyatları belirlenirken devreye giden altının ayar değeri ve ürünün gram cinsinden ağırlığı ürünün bedelini ortaya koyan bir kıstastır. Anne-babaların kendi bebeklerine veya sevdikleri yakınlarının bebeklerine seçecekleri bu ürün bebeğin ilk aksesuarlarından birisi olacaktır. Altın aksesuarlar geçmişten günümüze pek çok formlarda üretilmiş olup şıklığın ve zengin bir görünümün elde edilmesinde kullanılmışlardır. Teknolojinin gelişmesi ile altın kullanılarak üretilebilecek ürünlerin de artması bebekler için yeni nesil tasarımların ortaya çıkmasını sağlamıştır. Bebekler için üretilen altın aksesuarların arasında belki de en dikkat çekici olanı altın emziklerdir.

Bebeğin İlk Aksesuarı

Hayata gözlerini yeni açmış bebeklerin ihtiyaç duyduğu ürünlerden olan emzikler özenli bir kullanım gerektirmektedir. Altın emzik modelleri, hijyen bakımından bebek için oldukça uygun bir üründür. Altın saflığının bebek duruluğu ile buluşması için tasarlanmış bu ürünler ihtiyaç duyulduğu zaman kaynatılarak temizlenebilmektedir. Günümüzde en iyi yatırım aracı olarak bilinen altının emzik modellerinde yer alması bebek aksesuarlarının oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahip olduğunu göstermektedir. Emzik kullanımı ile şirin bir görüntünün ortaya çıktığı herkes tarafından bilinmektedir. Bu şirin görüntünün altın zarafeti ile bütünleştirilmesini sağlayan bu ürün, bebekte şıklığı tamamlayan bir unsur olarak da ele alınabilir. Günümüz altın endüstrisinin yapmış olduğu atılımları arasında yer alan altın emzikler, negatif enerjini bebekten uzak tutulmasını sağlamak amacıyla nazar boncuğu figürleri ile süslenmektedir. Nazar boncuğunun ayrı bir hava kattığı bu tasarımlar, bebeklerin huzurlu uyku öncesi ihtiyaç duyduğu emzikleri ortaya çıkarmaktadır. Yeryüzündeki tüm bebekler ağladıklarında şefkat ve sevgi isterler, sonrasında ise onların sakinleşmesini sağlayacak bir emzik bebeğe güvende olduğunu hissettirir. İşlevselliği ile bebeğin ihtiyaçlarını karşılayacak olan emziklerin görselliği ile de keyif vermesi herkesi mutlu etmektedir. Altının naif bir işçilik ile kullanıldığı emzikler son zamanların en çok tercih edilen bebek aksesuarları arasında yer almaktadır. Altın emzik modellerinde kullanılan 14 ayar altın ayarı, ürünün saflık derecesini belirlemektedir. 14 ayar altın emzik fiyatı hesaplanırken altının bu ayarı için belirlenmiş günlük birim kullanılmaktadır. Her bütçeye uygun ürünler sunan altın emzik kategorisi yüksek standartlara sahip ürünlerden oluşmaktadır. Hediye edilecek veya sahip olunacak olan bu ürün ömür boyu saklanarak nesilden nesile aktarılabilen bir ürün olarak yadigârlık ürünler arasında yer almaktadır.

14 Ayar Altın Emzik Modelleri

Emzik kullanımı sırasında emziğin kullanımını kolaylaştıran ve bu ürünü çok daha fonksiyonel bir yapıya dönüştüren zincirler yine altının usta işçilikler ile işlenmesi sonucu elde edilmektedir. Emziğin yere düşmemesi için kullanılan bu ürünler emziğin daima hijyenik kalmasını sağlamaktadır. Emzikler ile kombin yapılabilen bu ürünler farklı boyutlarda ve farklı modellerde karşımıza çıkmaktadır. Bebeğin yakasına iliştirilmiş ve şıklığı ile herkesi kendisine hayran bıraktıran bir emziğin altının zenginliğini yansıtması anne-babalar için hoş bir duygu olmaktadır. Altın emzik 14 ayar olarak üretilmektedir. Bunun yanında daha düşük ayarlarda ve daha yüksek ayarlarda üretimi yapılan ürünlerde kullanıcının tercihine bağlı olarak tercih edilebilmektedir. Özel olarak bebek aksesuarı olarak üretimi gerçekleştirilen bu ürün, çocuk takıları kategorisinin en sevimli ürünü olarak karşımıza çıkmaktadır. Altın emzik ürününün hediye olarak tercih edilmesi bu ürünün herkes tarafından bilinirliliğinin artış göstermesindeki en büyük etken olarak bilinmektedir. Sevdiklerine anlamlı ve zengin içerikli bir hediye almak isteyenler tarafından sıkça tercih edilen ürünler arasında yer alan altın emzikler, son dönemde oldukça popüler olarak kullanılmaktadır. Bebeklerin yoğun olarak bulunduğu ortamlarda sıkça görülmeye başlanan ve birbirinden farklı modelleri ile her zevke hitap eden bu ürünler, bebek bekleyen anne-baba adayları tarafından da mercek altına alınmaktadır. Ölçü olarak standart emzik ölçülerinin benimsendiği çocuk altın emzik çeşitleri, çocuğun sağlığı göz önünde bulundurularak özel silikon uçlardan yapılmaktadır. Damak yapısına olumsuz bir etkisi olmayan ve özel olarak seçilen bu silikon uçlar bebeğin emziği kolay kavraması için de önemli bir detay olarak görülmektedir. Bebeklerin sakinleşmesi ve huzurlu bir uykuya dalmasından etkin olarak kullanılan emzikler, altının devreye girmesi ile maddi anlamda da çok büyük değer kazanmaktadır.

Takı Dünyasından Bebek Kreasyonları

Takı tasarımcılarının unutmadığı minikler için özel olarak hazırlanmış olan çocuk altın emzik kreasyonu bugün dünya üzerinde pek çok kişi tarafından büyük beğeni almış bir kreasyon olarak bilinmektedir. Bebekler için hazırlanan ürünlerin masumiyeti ve duruluğu yansıtması bebek ruhunun olmazsa olmazları arasında yer almaktadır. Saf bir şekilde dünya gözlerini açan minikler için seçilecek ürünlerinde aynı saflığı yansıtması gerekmektedir. Ailenin yeni üyesi için seçilecek olan ürünler tüm aile bireylerinde büyük bir heyecan ve mutluluk yaratmaktadır. Aileye yeni katılacak olan bebek için alınanlar büyük bir keyif ile kullanılırken, bebeğin ihtiyaçları da göz önünde bulundurulmalıdır. Bebekler ve çocuklar için gelecekte daima hatırlanacak bir anı bırakmak için satın alınabilecek olan altın ile yapılmış emzikler, bebeklik dönemlerinde kişiye verilen kıymetin bir göstergesi olarak saklanmalıdır. Özgün tasarımlar arasında yer alan bu ürün, değerli görülen dostların bebekleri için en ideal seçenek olmaktadır. Ürün hakkında detaylı bilgi almak için, çocuk altın emzik yorumları incelenebilir. Bu yorumlar ürünü daha önce satın almış ve kullanmış kişilerin tecrübelerini yansıtmaktadır. Ürün hakkında kişisel yorumlarını aktaran kişiler ürünü satın almak isteyenlere yön göstermektedir. Takı dünyasında son dönemlerde oldukça geniş bir yer tutan bebek takıları ve çocuk aksesuarları takı kullanmayı seven anne-babaları mutlu etmektedir. Kendi takı tutkusunu bebeğine yansıtan anne ve babalar çocukları için satın alacakları altın ürünlerde de yüksek kaliteyi aramaktadır. Görsel olarak kusursuzluğu ve mükemmelliği yansıtan altın çocuk emzikleri, bebeğin uzun süreli kullanımına uygun kalitede üretilmektedir. Altın emzik kategorisinde ürün almak isteyenler için hazırlanmış emzik koleksiyonu ürün seçiminde farklı alternatiflerin değerlendirilmesinde etkili olmaktadır. Ürünler arasından seçim yaparken, bebeği kullanacağı emzik ile hayal etmek, ürünü satın alma aşamasında bile büyük keyif verecektir.

Close İcon

Sepetim

Ücretsiz Sigortalı Gönderim !

Toplam Tutar

0

Toplam İndirim Tutarı

0

Ürün İndirimi

0

Kargo

Ücretsiz

Ödenecek Tutar

0

SEPETE GİT

E-Bültenlerimize kayıt olun, yenilikleri ve fırsatları önce siz keşfedin!