İade/ Değişim politikası

Gülaylar Mücevher İade Politikası

Gülaylar’dan satın alınan mücevherler, yasal çerçeve içerisinde ‘’İade Koşullarını’’ yerine getirdiği takdirde 7 gün içerisinde iade alınabilmektedir. 

7 İş Günü İçinde İade / Değişim Süreci ve Koşulları:

İade veya değişim talebinizi [email protected] e-mail adresine iletiniz.

İade / değişim talebinizi takiben size iletilecek olan adrese iade etmek/değişim yapmak istediğiniz ürünü, teslim aldığınız şekliyle (ürün, fatura, sertifika, ürün kutusu ve ambalajı ile birlikte gulaylar.com’ a gönderildiğine dair kargo teslim tutanağı ve diğer tüm evrak ve materyallerle) eksiksiz olarak tarafımıza gönderiniz.

Tarafımıza ulaşan ürününüz, Gülaylar kalite kontrol ekibi tarafından incelenerek ürünün iade/değişim şartlarına uygun olması durumunda onaylanır.

Kişiye özel üretilmiş mücevherler iade edilememektedir/değişim yapılamamaktadır.

Ürünün faturası, garanti belgesi ve sertifikasının ibraz edilmesi gerekmektedir.

İade talebiniz onaylandığı takdirde 10 iş günü içerisinde ürün/ürünlerin bedeli tarafınıza iade edilir. İade tutarının kredi kartına yansıması bankalara göre değişiklik göstermektedir. Bu süre 1 - 7 iş günüdür.

GARANTİ ŞARTLARI

- Ürünün bütün parçaları dahil olmak üzere ürünün tamamı garanti süresince garanti kapsamındadır.

- Satın alınan ürünlerin ilk tadilatları (büyütme, küçültme vb.) tamir ve bakım işlemleri, ürünü satın alma tarihinden itibaren 1 yıl süreyler Gülaylar ve Gülaylar mağazalarından ücretsiz olarak yapılacaktır. Ürüne parça eklemek suretiyle yapılan büyütme işlemleri için eklenen parça ücreti talep edilecektir. Her üründe büyütme veya küçültme yapılamamaktadır.

- Ürünün garanti süresi kapsamı içinde onarım/tadilat/büyütme/küçültme işlemleri 25 iş gününü geçmez. 25 iş gününü geçen durumlarda Gülaylar veya Gülaylar yetkilisi ürün sahibine e-mail yolu ile gecikme sebebini içeren bir bildirim yapacaktır.

- Ürünün garanti süresi kapsamı içinde tadilatta/bakımda geçen süre garanti süresine eklenmektedir.

- Ürün değişimlerinde yeni ürünün bedeli eski ürün bedelinin altında olamaz. (Tel bilezik, Happy Gold ve Gülaylar Ziynet Ürünleri değişimlerin dışında tutulmaktadır.)

- Kullanma talimatlarına belirtilen şartların aksine kullanımından kaynaklanan bozulmuş, hasar görmüş ürünler garanti kapsamı dışında kalır, tamir, bakım, değişim veya iadesi yapılamaz.

- Gülaylar dışındaki üçüncü şahıs ve kurumlar tarafından ürüne yapılacak müdahaleler (büyütme, küçültme vs. ) ürünü garanti kapsamı dışında bırakır.

Pırlantanın Değerini Belirleyen 4C Özelliği

Close İcon

Sepetim

Ücretsiz Sigortalı Gönderim !

Toplam Tutar

0

Toplam İndirim Tutarı

0

Ürün İndirimi

0

Kargo

Ücretsiz

Ödenecek Tutar

0

SEPETE GİT

E-Bültenlerimize kayıt olun, yenilikleri ve fırsatları önce siz keşfedin!