• Anasayfa
  • Siparişler- Altın Takı Alışverişleri için Sigortalı Kargo

SİPARİŞLER- ALTIN TAKI ALIŞVERİŞLERİ İÇİN SİGORTALI KARGO

Geri Dön
Faturanız E-Arşiv kapsamında siparişiniz kargoya verildikten sonra 10 iş günü içerisinde kayıtlı e-posta adresinize gönderilmektedir.
Ürün numarası ya da ürün adını sağ üstteki arama çubuğuna yazarak kolayca bulabilirsiniz. Ya da navigasyon menüsünden ilgili filtre seçeneklerini kullanabilirsiniz.
Sitemiz üzerinden vereceğiniz siparişleriniz için seçtiğiniz ödeme türüne göre işlem gerçekleştirilmektedir. Kredi Kartı ile yaptığınız işlemlerde seçtiğiniz taksit seçeneğine göre işlem ücreti kredi kartınız üzerinden tahsil edilecektir. Kredi kartı bilgileriniz bankanız tarafından onaylandıktan sonra tarafınıza sistemimiz tarafından otomatik oluşturulacak bir sipariş numarası ulaşacaktır.

Havale tipli ödemelerinizde siparişinizin havale ödemesi tarafımıza ulaştıktan sonra siparişiniz size teslim edilmek üzere hazırlanmaya başlayacaktır. gulaylar.com 'dan sipariş verdiğiniz tüm ürünler için size içinde sipariş bilgilerinizin bulunduğu bir elektronik posta gönderilecektir.
Siparişiniz Kargo firmasına teslime hazır olduğunda sipariş onay e-posta ve SMS’i ile bilgilendirileceksiniz.

Sipariş teslimatının hangi aşamada olduğunu Üyelik > Hesabım > Siparişlerim başlığı altından sipariş detayınıza bakarak görebilirsiniz.
Satın almış olduğunuz siparişlerinizin sipariş durumlarını, Hesabım > Siparişlerim sayfasından ya da Sipariş Takibi linkimiz üzerinden rahatlıkla takip edebilirsiniz.

Siparişiniz ile ilgili bir gecikme yaşandığını düşünüyorsanız, müşteri hizmetleri birimimiz ile iletişime geçmenizi rica ederiz.

Sitemiz üzerinden yaptığınız alışverişinizde kendinizi güvende hisetmeniz bizim için çok kıymetli, siparişinizin durumu ile ilgili sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyacağımızı bilmenizi isteriz.

Ürünleriniz size özel paketlenerek sevk edilecektir.
Sizlere teslim edilen siparişinizde eksik bir ürün olduğunu duyduğumuza çok üzüldüğümüzü bilmenizi isteriz. Yaşanan aksaklığı giderebilmek için ek kısa sürede harekete geçeceğiz.

Aksaklığı giderebilmemiz için sizlerden ricamız bizlere en kısa süre içerisinde (0505) 178 97 15 nolu müşteri hizmetleri telefonumuz üzerinden ulaşmanızdır.
Evet, sizin adınıza kurumsal bir fatura düzenleyebilmemiz için fatura adresi formu üzerinde yer alan Kurumsal Fatura istiyorum seçeneğini işaretlemeniz ve faturayı kurum adına düzenleyebilmemiz için gereken bilgileri paylaşmanız gerekmektedir.
- Vergi Dairesi
- Vergi Numarası
- TC Kimlik numarası
- Firma Adı kurumsal fatura düzenleyebilmemiz için gereken zorunlu bilgilerdir.