ÜYELİK & İZİNLER

Geri Dön
Gulaylar.com’ da alışveriş yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir.
Sitemize üye olursanız kampanyalar, indirimler, fırsatlar ve gulaylar.com ile ilgili haberlerden öncelikli olarak sizleri haberdar etmekten memnun olacağız.

Üyelik > Hesabım > Kişisel Bilgilerim başlığı altından kişisel bilgilerinizi yönetebilir, sizi daha yakından tanıyabilmemiz ve size özel fırsatlar oluşturarak size sunabilmemiz için bizimle daha çok bilginizi paylaşabilirsiniz.

Üyelik > Hesabım > Siparişlerim başlığı altından sitemiz üzerinden vermiş olduğunuz sipariş geçmişinize ulaşabilir ve siparişlerinizin detaylarını görüntüleyebilir, kargo takip bilgileri, e-arşiv faturalarını görüntüleyebilirsiniz. Siparişinizi oluşturduktan sonra fikrinizi değiştirirseniz sizlere en hızlı şekilde yardımcı olabilmek için elimizden geleni yapacağımızı bilmenizi isteriz. Kargoya verilen siparişinizin öncelikle size teslim edilmesini beklemeniz gerekecektir. Siparişinizin size ne zaman teslim edileceğini takip numaranız üzerinden takip edebilir , Kargo Firmamız ile görüşebilir ya da müşteri hizmetleri ekibimizden destek alabilirsiniz. Siparişiniz size ulaştıktan sonra siparişinizdeki ürün/ürünleri iade etmek için musteri.hizmetleri@gulaylar.com adresine talebinizi iletmeniz gerekmektedir. Talebiniz üzerine size iletilen iade bilgileri doğrultusunda iade edilmek üzere yeniden kargo görevlisine ya da kargo firmasının şubesine teslim edebilirsiniz.

Üyelik > Hesabım > Hediye Kuponlarım başlığı altından hesabınıza tanımlanmış olan hediye çeklerinizi takip edebilirsiniz. Sizler adına tanımlanmış olan hediye çeklerinizin belirli bir kullanım süresi olduğunu ve çeklerinizi mutlaka bu süre aralığında kullanmanız gerektiğini lütfen unutmayınız.

Üyelik > Hesabım > Adreslerim başlığı altından siparişlerinizde kullanılmak üzere hızlı adres tanımlamaları yapabilir, tanımlı adresleriniz üzerinden düzenleme yapabilirsiniz.

Üyelik > Hesabım > Favori Listesi başlığı altından daha sonra satın almak üzere planladığınız ürünlerinizi kayıt edebilir ve daha sonra satın alabilirsiniz.
Sitemize gerçekleştirmiş olduğunuz bir üyelik kaydınız bulunuyorsa öncelikle Üye Girişi sayfası üzerinden kullanıcı giriş bilgileriniz ile sitemize üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye giriş ekranında girmek zorunda olduğunuz şifrenizi hatırlamıyorsanız lütfen Şifre Hatırlatma bağlantısına tıklayınız. Yönergeleri takip ederek şifrenizi birkaç adımda hızlıca güncelleyebilirsiniz.

Eğer kullanıcı girişi yapabilmek için kullandığınız e-posta adresinizi hatırlamıyorsanız lütfen (0212) 455 05 05 müşteri hizmetleri ekibimiz ile iletişime geçiniz. Ekibimiz kullanıcı bilgilerine ulaşabilmeniz için size gereken desteği sağlayacaklardır.
Sitemize gerçekleştirmiş olduğunuz bir üyelik kaydınız bulunuyorsa ancak giriş yapmanız için gereken şifrenizi hatırlamıyorsanız öncelikle Üye Girişi sayfası üzerinden ulaşabileceğiniz Şifre Hatırlatma bağlantısına tıklayınız.

Sistem üzerinden şifrenizi yeniden oluşturabilmeniz için bir e-posta alacaksınız. Bu e-posta üzerindeki yönergeleri takip ederek üyelik işlemlerinizi hızlıca gerçekleştirebilirsiniz.
Sitemize üye olmak için kullandığınız e-posta adresiniz ile sizin adınıza özel bir hesap yaratılmaktadır. Adresinizi değiştirmek istediğinizde yeni kullanmak istediğiniz e-posta adresiniz ile sitemizde tanımlı bir adres olmaması gerekmektedir. Aksi durumda her iki hesap birbiri ile birleştirilmeyecektir. Bu konuda destek almak için müşteri hizmetleri ekibimiz ile iletişime geçmenizi rica ederiz.
Sitemiz üzerinde üye olduğunuz esnada oluşturduğunuz şifrenizi istediğiniz zaman Üyelik > Hesabım > Kişisel Bilgilerim sayfası üzerinden değiştirebilirsiniz.

Yaptığınız değişiklikler ile ilgili olarak tarafınıza e-posta gönderimi gerçekleştirilerek bilgilendirme gerçekleştirilecektir.
Kişisel verilerinizin korunması konusundaki hassasiyetinizi paylaşıyoruz ve bu kapsamda verilerinizi 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanununda (“Kanun” olarak anılacaktır) öngörülen usul ve esaslar ile hukuka ve dürüstlük kurallarına uygun olarak saklıyoruz. Kişisel verilerinizin saklanması konusunda daha detaylı bilgiye aşağıdaki bağlantı üzerinden ulaşabilirsiniz.

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu / Aydınlatma Metni
Sitemize üye olurken paylaşmış olduğunuz verilerini dilediğiniz zaman Üyelik > Hesabım > Kişisel Bilgilerim sayfası üzerinden değiştirebilirsiniz.

Yaptığınız değişiklikler ile ilgili olarak tarafınıza e-posta gönderimi gerçekleştirilerek bilgilendirme gerçekleştirilecektir.