Ürün Grubu

Fiyat Aralığı

Filter İcon
Order İcon
Varsayılan
Artan Fiyat
Azalan Fiyat
Popülerlik
Çok Satanlar
Artan İndirim
Azalan İndirim
En Yeniler
Toplam Ürün:
Bu özelliklerde ürün bulunmamaktadır.

Pırlanta Gerdanlık Modelleri

Kolyeler antik dönemlerden bugüne dek binlerce yıldır kullanılan ve kullanılmaya devam eden aksesuarlar arasında yer alır. Özellikle değerli taş ve madenlerle donatılan kolyeler sevilen kişiye verilen değeri göstermek için hediye olarak da tercih edilebilir. Gerdanlıklar ise kolye çeşitleri arasında ayrı bir yere sahiptir. Genellikle klasik ve ağır işçilikle üretilen gerdanlıklar oldukça detaylı bir şekilde tasarlanır. Bu da gerdanlıkların çok daha estetik ve şık parçalar olarak ön sıralarda yer almasını sağlar. Gerdanlıklar, zarif bir duruşu olan boyun bölgesini daha zarif hale getirmek ve şık göstermek için ideal bir aksesuardır.

Gerdanlık çeşitleri ve modelleri içerisinde ise pırlanta gerdanlık seçenekleri zarafeti ve pırlanta şıklığı ile bir adım ön plana çıkıyor. Özellikle özel gün ve gecelerde tercih edilebilecek seçeneklerden biri olan pırlanta gerdanlık çeşitleri gece kıyafetleri, davet giysileri ve gelinlikler ile mükemmel bir uyum sağlıyor. Gerdanlık, şık görüntü yakalamak isteyen kadınların öncelikli tercihi olurken tarz tamamlama konusunda eksiksizce beklentileri karşılıyor. Gerdanlık seçimi yaparken elbette ki boyun şeklinin de göz önünde bulundurulması gerekiyor.

Gerdanlıklar çeşitli boyutlar ve şekillere sahip takı modelleri arasındadır. Bu yüzden gerdanlık modelleri tercih edilirken özellikle ölçüler ve kullanacak kişinin boyun ölçüleri de dikkate alınmalıdır. Aksi durumlarda boyun olduğundan daha kısa ve çok daha uzun görünebilir. Elbette bir gerdanlığı tercih ederken başka detaylara da dikkat etmek gerekir. Gerdanlığın birlikte kullanılan giysinin boyun detayı da gerdanlık seçiminde önemli bir yere sahip. Ayrıca pırlanta gerdanlık modelleri kullanılırken genellikle saçların toplu şekilde kullanılması hem gerdanlığın tasarımını hem de kombinin görünümünü öne çıkarır. Gerdanlık modelleri inci, taş, altın gibi birçok farklı ve değerli materyal ile birlikte kullanılabilir. Bu materyallerle birlikte kullanılan pırlanta gerdanlık modelleri oldukça şık ve estetik bir görünümle kullanıcısının boynunda hoş bir görüntü elde etmesine yardımcı olur. Pırlanta gerdanlıklar özel günlerden günlük kombinlere dek pek çok kullanım alanına sahiptir. Her gerdanlık modeli uygun kombin parçaları ile birleştiğinde mükemmel görünümler sağlayarak kombin sahibinin görünümünün kusursuz hale gelmesini sağlar.

En Özel Günlerde Pırlanta Gerdanlık Şıklığı

Pırlanta gerdanlıklar şık görünümleriyle özel günler için ayrı bir öneme sahip aksesuar modelleri arasındadır. Pırlanta gerdanlıklar özel günlerde kullanım için oldukça ideal ve şık tercihlerdir. Pırlanta gerdanlık modelleri hem zarif hem de parıltılı görüntüleriyle özel davetlerde, düğünlerde ve diğer kutlama günlerinde tercih edilebilecek estetik takı modelleri arasında ilk sıralarda yer alır. Pırlanta gerdanlıklar şık ve ince tasarımları ile özel günlerde tercih edilen abiye, gece giysileri ve diğer tasarım ürünlerle birlikte kullanıldığı zaman oldukça şık ve estetik bir görünüm sunar. Bu yüzden özel günlerin vazgeçilmezidir. Özellikle ince tasarımlı ve pırlantanın zarafetini ortaya çıkartan modeller özel günler için daha fazla tercih edilen modeller içerisinde yer alır.

1,63 Karat Pırlanta Düğün Gerdanlık modeli kesim pırlanta taşların dizilimiyle oluşturulmuş bir model. Bu özel model ince tasarımı ve şıklığı ile özellikle nişanlık ve gelinlik gibi büyük değere sahip parçalarla birlikte kullanıldığında oldukça şık sonuçlar elde edilmesini sağlar ve harika bir görsel uyum oluşturur. İnce ve hafif asimetrik tasarımı ile özellikle boynu açık parçalar ile birlikte kusursuz bir görüntü sağlar.

1,90 Karat Pırlanta Düğün Gerdanlık modeli oldukça göz dolduran gerdanlık modelleri arasında bulunmakta. Yuvarlak kesim pırlantalarla donatılan kolye ucu kar taneleri gibi görünümüyle boyun bölgesine ekstra estetik bir görüntü katmak isteyenler için tercih edilebilecek modeller arasında yer alır.

Pırlanta suyolu gerdanlık modelleri de özel günler için tercih edilen tasarımlar arasındadır. Kesim pırlanta tekniği ile tasarlanan bir başka model olan 1,49 Karat pırlanta klasik suyolu Gerdanlık modeli şıklığı ve zarif tasarımıyla ön plana çıkan aksesuarlar içerisinde yer alır. 14 ayar beyaz altından üretilen kolye simetrik tasarımı ile oldukça ilgi çekici bir görünümdedir. klasik suyolu gerdanlık modeli abiye giysiler ve özel gün kıyafetleri ile birleştirildiğinde kusursuz bir görünüm elde edilmesini sağlar.

Pırlanta Şıklığını Modern Çizgilerle Birleştiren Eşsiz Tasarımlar

Pırlanta her ne kadar klasik çizgilere sahip bir takı gibi düşünülse de son dönemlerde yükselen trendlerle birlikte pırlantaya sahip gerdanlık çeşitleri her tarzla birlikte kullanılır durumdadır. Klasikten casual tarzlara kadar birçok stilde gerdanlık modelleri oldukça şık ve güzel görünüm elde etmede yardımcıdır. Bazı kullanıcılar gerdanlık tasarımlarında klasik modellerini, bazıları ise daha modern çizgileri tercih ederler. Trend gerdanlık modeli modern tasarım ve sade çizgilerden hoşlanan kadınlar için oldukça şık görünüm sunan takılar arasında yer alır. 0,64 Karat Pırlanta Trend Gerdanlık, 14 ayar sarı altın üzerine yuvarlak kesim pırlantalar ile süslenmiş ve modern tasarıma sahip bir model olarak kadınların beğenisini kazanan gerdanlık modelleri arasında öncelikli bir yere sahiptir. Pırlanta gerdanlık tasarımında sadeliği seven ancak biraz desen olmasını da tercih edenler için ise Pave gerdanlık modeli daha fazla tercih edilen aksesuar arasında yer alır. 0,91 Karat Pırlanta Pave Gerdanlık modeli 14 ayar sarı altın üzerine yuvarlak kesim pırlantalar ile süslenerek hareketli tasarımları seven kadınlar için özel olarak üretilmiştir. Pave gerdanlık şık günlük kombinler ile kullanıldığında kusursuz görünümler elde edilmesine yardımcıdır.

İnci Şıklığı ve Pırlanta Zarafeti Bir Arada

Pırlanta gerdanlıklar kadınların farklı ve yüksek zevklerine uygun olarak çeşitli tasarımlara sahiptir, Taş detayları, taş yoğunluğu, tasarımın inceliği ya da kalınlığı her zevke ve tarza uygun gerdanlık modellerinin ortaya çıkmasını sağlamıştır. Değişen moda trendleri birçok farklı aksesuar unsurunun bir araya gelmesine ve hoş görünümler ortaya çıkmasına yardımcı olur.

0,20 Karat İncili Pırlanta Gerdanlık modelleri, sarı ve siyah inci renk seçenekleri ile pırlanta ve inciyi bir arada kullanarak orijinal ve estetik bir tarz oluşturmak isteyen kllanıcılar için özel olarak tasarlanan ürünler arasındadır. İnci pırlanta gerdanlık modellerinden siyah renkli olanı tercih edenler, bu parçayı genellikle gece kullandıkları giysilerle birlikte kullanmayı tercih edebilirler. Bu model aynı zamanda günlük kombinlerle bir arada kullanarak taze bir görüntü elde edilmesini sağlar. Siyah incinin zarafeti ile birleşen altının saflığı oldukça hoş bir görüntü sunacaktır. Beyaz renkli pırlanta inci gerdanlık modeli ise genellikle klasik kombinler ya da açık kombinlerle birlikte kullanılabilir. Günlük kullanıma uygun olan parça aynı zamanda gece kıyafetleri ve özel günler için de oldukça ideal bir kullanım şekli sunar.

Pırlanta gerdanlık modellerini inceleyen herkes pırlanta gerdanlık fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak isteyecektir. Pırlanta gerdanlıklar özel işçilikleri ve detaylı tasarımları ile ön plana çıkar. Bu tasarımlar aynı zamanda dayanıklı materyallerle de üretilir, tercih edilen model uzun süreli bir kullanım ömrü sunar. Pırlanta gerdanlık çeşitlerinin fiyatları yapılan işçiliğe, kolyenin materyallerine ve ağırlığına göre değişkenlik gösterebilir. Ancak farklı bütçelere uygun gerdanlık çeşitleri içerisinden herkes kendisine en uygun modeli kolayca bulabilir.

Close İcon

Sepetim

Ücretsiz Sigortalı Gönderim !

Toplam Tutar

0

Toplam İndirim Tutarı

0

Ürün İndirimi

0

Kargo

Ücretsiz

Ödenecek Tutar

0

SEPETE GİT

E-Bültenlerimize kayıt olun, yenilikleri ve fırsatları önce siz keşfedin!