1. Gülaylar
  2. Altın Takı Modelleri
  3. Altın Yüzük
  4. Altın Baget Yüzük

ALTIN BAGET YÜZÜK

Işıltılı taşlar, baget yüzük modellerinin tamamlayıcılarından birisi olarak karşınıza çıkıyor. Gülaylar’ın altın baget yüzüğü ile en özel günlerde sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz. Minimal tasarımları, ışıltılı görünümle harmanlayan altın baget yüzük modelleri, sıra dışı tarzıyla kombinleri bir adım öteye taşımaya hazır.
%58
8.759 ₺ 4.152 ₺
1.226,31 ₺ x 3 Taksit
%58
8.660 ₺ 4.105 ₺
1.212,46 ₺ x 3 Taksit
%58
8.759 ₺ 4.152 ₺
1.226,31 ₺ x 3 Taksit
Kampanya
4.273 ₺ 1.499 ₺
499,67 ₺ x 3 Taksit
%58
10.431 ₺ 4.944 ₺
1.460,31 ₺ x 3 Taksit
Kampanya
4.091 ₺ 1.649 ₺
549,67 ₺ x 3 Taksit
Kampanya
4.379 ₺ 1.549 ₺
516,33 ₺ x 3 Taksit
Gösterilen Ürün: 168

Altın Baget Yüzük Modelleri

Yüzükler asırlardır kullanılan en kıymetli aksesuarlar arasında ilk sıralarda yer alır. Zarif elleri daha zarif gösteren ve giyim parçaları ile birleştiğinde kombinlere mükemmel bir hava katan yüzükler her kadının aksesuar çekmecesinde yer alan parçalar arasında. Dönemsel olarak çeşitli modellere sahip olan yüzükler klasikten modern tasarımlara her kadının beğenisini kazanan modellerle eşsiz tasarımlara sahip. Altın baget yüzük modelleri, şık tasarımları eşsiz görsel duruşları ve kaliteli materyalleri ile bir yüzükten beklentileri karşılayacak kadar şık parçalardır. Baget yüzükler, son dönemlerin trend parçaları arasında yer alır. Geometrik tasarımları sayesinde taşıdığı modern çizgileriyle baget yüzüklerin kullanım alanı oldukça geniştir. Tasarımlarına göre baget yüzükler gündelik kullanıma uygun olduğu kadar özel gün kullanımlarına da uygundur. Baget yüzükler kendilerini daha da gösterecek ideal parçalar ile bir araya geldiğinde ortaya harika sonuçlar çıkar. Bu da kişilerin baget yüzükleriyle kendilerini daha şık ve daha tarz görünmelerine olanak sunar. Altın baget yüzük çeşitleri 14, 8 ve 22 ayar altın baget yüzük dereceleri ve farklı renk seçenekleri ile her tarza hitap eder. Beyaz altın, pembe altın ya da sarı altın; baget yüzükler her kadının tarzına kusursuz bir şekilde uyum sağlar. Altın baget yüzükler yalnızca şık tasarımları ve kusursuz renk uyumlarıyla değil aynı zamanda dayanıklı materyalleriyle de kişilerin öncelikli olarak kullanmayı tercih ettikleri aksesuar seçenekleri arasında ön sıralarda yer alır.

8 Ayar Baget Yüzük Modelleri

Altın baget yüzükler birçok ayar derecesine sahiptir. Altın baget yüzük fiyatları altının derecesini, baget yüzüğün işlenme şekline ve tarzına göre değişkenlik gösterse de her bütçeye uygun çeşitli baget yüzük modelleri bulunur. 8 ayar baget yüzük modelleri uygun fiyat seçenekleri ve benzersiz şık tasarımlarıyla kullanıcıların beğenisini kazanan baget yüzük modelleri arasında ilk sıralarda yer alır. 8 ayar beyaz altın baget yüzük modelleri çeşitli desen ve model seçenekleri ile klasikten casual kombinlere birçok tarz ile uyum sağlar. Baget yüzük seçenekleri içerisinde farklı taş kesimine sahip modeller yer alır. Bu da her tarzdan kullanıcının kendisine en uygun modeli kolaylıkla tercih edebilmesini sağlar. Dikdörtgen ve kare kesimli baget yüzük modelleri, beyaz altın materyalinden yapılır. Bu modeller keskin ve dinamik tarzları sevenler için tercih edilebilen modeller arasında yer alabilir. Damla şekilli, yuvarlak ve oval kesimli baget yüzükler ise daha yumuşak hatlı takıları kullanmayı seven kişiler için ideal tercihler olacaktır. Beyaz altından yapılan 8 ayar baget yüzük çeşitleri gündelik kullanıma oldukça uygundur. Sade görünüşlerinin yanında zarif detaylar içeren yüzükler günün her anında kullanıma uygun ergonomik tasarıma da sahiptir.

14 Ayar Baget Yüzük Modelleri

14 ayar altın baget yüzük modelleri sarı, beyaz ve pembe renk seçenekleri, her tarza ve giyim şekline uygun tasarımları ile kullanıcıların ellerini süslemek için özel olarak dizayn edilir. Baget yüzükler tek renk seçeneklerine sahip olabildikleri gibi ikili renk seçenekleriyle de aksesuar severlerin beğenisini kazanan modeller arasında bulunur. 14 ayar baget yüzük modelleri her tarza ve her zevke uygun olarak birçok modele sahip. Yüzük üzerinde tek bagetli modellerin yanında birden çok bagete sahip modeller de altın baget yüzük tercih edecek kişiler için öncelikli seçenekler olarak görülür.

Beyaz altın baget yüzük seçenekleri içerisinde kırmızı ve mor renkli taş süslemelere sahip seçenekler bulunur. Bu modeller şık bir görünüm sağlarken aynı zamanda taş renkleriyle de oldukça ilgi çekicidir.

Pembe beyaz altın 14 ayar baget yüzük modelleri karmaşık tasarımları ve alışılmadık çizgileri seven herkesin beğenebileceği modeller arasında yer alır. Beyaz ve pembe rengin iç içe geçmesiyle oluşan eşsiz görünüm ile yüzük tasarımında farklı bir çizgi arayanlar için ideal modellerdendir. Bu yüzükler ellerde zarif bir görünüm oluşturmak ve için tarzını sergilemek isteyenlerin seveceği türden modeller arasında yer alır.

Sarı beyaz altın baget taşlı yüzük seçenekleri tek bir baget taşla yetinmeyen aksesuar severler için ideal seçeneklerdir. Peşpeşe dizimli taş detayları ve ellerdeki şık görünümü sayesinde baget taşlı yüzükler eşsiz bir görünüm sunar.

Beyaz altın baget yüzük modelini tercih etmeyenlerin yöneldiği modeller ise genellikle sarı altın baget yüzük modelleridir. Sarının canlı rengini ellerinde taşımak isteyen kişiler bu yüzükler ile eşsiz bir tarz elde eder, klasik kombinlerle kusursuz uyum sağlayan sarı altın baget yüzük modelleri modern çizgileri ile casual kombinler ve iş kombinlerini tamamlamak için de kusursuz seçeneklerdir. Baget yüzük taşları yalnızca dikdörtgen değil daha oval ve yumuşak kesimli şekillerde de tasarlanır, böylece her kadın kendisine ve kendisini kusursuzca yansıtan eşsiz tarzına uygun bir modele sahip olabilir.

Sarı altın 14 ayar mineli yüzük modelleri, zarif ve ince tasarımları severken aynı zamanda taş zarafetini de parmağından eksik etmeyen kadınlar için öncelikli ve kullanışlı tercihler olarak görülebilir.

14 ayar altın baget yüzük fiyatları baget yüzük tercih edecek herkesin aklını kurcalayan sorular arasında yer alır. Baget yüzükler hem ayar dereceleri hem de işleniş şekilleri ve tasarımlarına göre değişen fiyatlara sahiptir. Her bütçeye uygun şık tasarımlı bir baget yüzük modeli bulmak oldukça kolay.

Altın Baget Yüzükler ile Kusursuz Kombinler

Altın baget yüzükler çeşitli renk seçenekleri ile kullanıcıların beğenisini kazanır. Pembe, sarı ya da beyaz renklere ya da bunların ikisine birden sahip olan baget yüzük modelleri birçok giyim parçası ile hem gece hem de gündüz kullanılabilen aksesuarlar arasında yer alır. Baget yüzükler hem ince hem de gösterişli tasarımlara sahip modelleri olan takı çeşitlerindendir. Bu yüzden her bir baget yüzük çeşitli tarzlardaki giyim parçaları ve kombinlerle birleştirildiğinde harika sonuçlar elde edilmesini sağlayacaktır.

Sarı altın tonlardaki bir baget yüzük klasik veya modern tarzlar için kullanışlı olur. Bir gece giysisi üzerine kullanılan sarı renkli altın baget yüzük güzel bir görünüm yakalanmasını sağlayacaktır. Altın tonlar son dönemlerde trend olan sade giyimle birlikte sık sık kullanılır. Nude renklerden yapılan kombinleri renklendirmek için genellikle sarı altından aksesuarlar tercih edilir. Sarı altından bir kolye takılıyorsa kombini tamamlamak için sarı altın baget yüzükler de değerlendirilebilir, bu ikili bir araya geldiğinde ortaya kusursuz sonuçlar çıkacaktır.

Beyaz altın baget yüzük çeşitleri hemen her şeyle mükemmel bir uyum yakalar. Beyaz altın baget yüzükler metalik renkleri ile özellikle günlük kullanımlar için oldukça idealdir. Yalnızca günlük kullanımlar değil özel günlerde ellerinde parlaklığı taşımak isteyenlerin de ilk tercihi beyaz altın baget yüzükler olabilir.

Pembe altın baget yüzük modelleri son yılların yükselen trendleriyle birlikte ön sıralarda yerini almakta. Rose gold ismiyle meşhur olan pembe altın, soft rengi ve çiçekleri anımsatan yumuşak görünümüyle kullanıcıların öncelikli olarak tercih ettiği aksesuar renkleri arasında yer alır. Pembe altın baget yüzükler kahverengi tonlar ile kullanıldığında şık görünümler elde edilmesini sağlayacaktır.