Black Friday Hediyeleri

Black Friday, Amerika’da başlayan kısa zamanda tüm dünyaya yayılan kampanyadır. Her yıl neredeyse her markanın ürünleri için yaptığı büyük indirimlerden oluşur.Tüketicilerin beğendikleri ürünleri büyük indirimlerle alabilmesini bu kampanya sağlar. Tüketiciler, bu kampanyanın başlamasını sabırsızlıkla bekler.

Gülaylar sitesinde de yılın bu döneminde yapılan indirimlerden tüketicilerin yararlanması mümkün. Altın ve pırlanta kullanılarak tasarlanan kaliteli mücevherleri ile marka dikkatleri çeker. Bu mücevherleri kullanan kadınlar güzelliklerine güzellik katar.

Amerika’da başlayan bu kampanyanın ülkemizdeki yansıması, Efsane Kasım İndirimleri şeklindedir. “Black Friday ne zaman?” sorusu incelendiğinde de kasım ayının son haftası olduğu görülür. İlk olarak kasım ayının son cuması şeklinde kampanya başlamıştır. İlerleyen yıllarda gördüğü ilgi ile bu kampanya bir günden bir haftaya çıkmıştır. Her yıl kasımın son cumasının olduğu hafta içinde birçok marka büyük indirimler yapar. Gülaylar da müşterilerinin çok beğendikleri ürünlerini düzenlenen indirimlerle almasını sağlar.

Yapılacak olan indirimi pek çok insanın sabırsızlıkla beklediği görülür. Bundan dolayı da markanın sitesine önceden girebilir ve beğendiğiniz ürünleri sepetinize (ve favorilerinize) ekleyebilirsiniz. Sitede özgün tasarımlarıyla dikkat çeken kolyeler, bilezikler, bileklikler, küpe ve yüzükler bulunur. Her birini tek olarak alabileceğiniz gibi kolye, küpe ve bileklikten oluşan takı setlerini de tercih edebilirsiniz. Sepetinize ekleyeceğiniz ürünler ile Black Friday indirimlerini değerlendirme olanağı bulabilirsiniz. Sitede bulunan çok sayıda ürünü dikkatle inceleyerek beğeninize uygun olanları seçebilirsiniz.

Black Friday İndirimleri Ne Zaman?

Black Friday Hediyeleri“Black Friday indirimleri ne zaman?” konusunda bilgi almak için Gülaylar sitesini sık sık ziyaret edebilirsiniz. Her yıl kasım ayının son haftasına denk gelen tarihlerde kampanya başlar. Bu kampanyaya gösterilen ilgi ile indirim günleri her yıl uzatılır. Uzayan kampanya sırasında da farklı ürünlerde ani indirimler yapılır. Tüketicilerin de bu nedenle favori olan ürünlerinde yapılan indirimleri dikkatle takip etmeleri gerekir. Yapılan takip ile en fazla indirim olduğu anlar yakalanarak alışveriş yapılabilir.

Altın ve pırlanta gibi mücevherler kararmayan solmayan yapıları ile alındıktan sonra ömür boyu kullanılmaları mümkün olur. Kaliteli işçilikleri ve kıymetli olmaları ile kadınların üzerinde ışıltılarıyla dikkat çekerler. Markanın yapacağı indirimlerden yararlanmak için yapmanız gerekenler oldukça basittir. Sitede beğendiğiniz ürünleri sepetinize ekleyebilmek için üyelik oluşturmalısınız. İndirimlerden anında yararlanabilmek için beğendiğiniz ürünleri sepetinize eklemelisiniz. Üstelik indirimlerden anında haberdar olabilmek için markanın bildirimlerini kabul edebilirsiniz.

Bu işlemleri yaptığınız takdirde Black Friday indirimleri kaçırma gibi sorunlar yaşamazsınız. Özel tasarımları, kaliteleri ile dikkat çeken mücevherleri tükenmeden alabilirsiniz. Her yıl yenilenen kampanyalarda müşterilerinin sorun yaşamaması adına firmanın stoklarının güçlü olduğu görülür. En çok beğenilen ürünleri siz de tükenme sorunu olmadan alabilirsiniz. Bunun yanı sıra alacağınız mücevherler ile aynı zamanda ileriye dönük yatırım yapabilirsiniz.

 

Sabırsızlıkla Beklenen Black Friday Günleri

Black Friday Hediyeleri

Black Friday günleri tüketiciler için önemli fırsatlar oluşturur. Tüketiciler de bu önemli fırsatı değerlendirmek için kampanyanın başlamasını beklerler. Birçok marka arasında oluşan rekabetten kaynaklı indirim oranları da beklentilerin üzerine çıkar. Burada dikkat edilmesi gereken ürünlerdeki indirimlerin kampanya süresince aynı oranda olmadığıdır. Bundan dolayı da kampanya süresince favori ürünlerin takip edilmesi gerekir. En yüksek indirimin olduğu anlarda da satın alınabilir. Markanın sitesini takip ettiğinizde ve bildirimleri kabul ettiğinizde yapılan indirimlerden anında haberdar olabilirsiniz.

Altın ve pırlantalı kolyeler, bileklikler, bilezikler, küpeler ve yüzükler arasından yapacağınız seçimleri mücevher koleksiyonunuza ekleyebilirsiniz. Black Friday fırsatları değerlendirerek alacağınız mücevherlerle her kıyafetiniz ile kombin yapacağınız uygun takılara sahip olabilirsiniz. Beğenerek alacağınız takılarınız ile kendi tarzınızı oluşturabilirsiniz. Özgün tarzınız ve şıklığınız ile girdiğiniz her ortamda dikkatleri çekebilirsiniz. Işıltınız ile bir yıldız gibi parlamak için düzenlenen kampanyaları takip edebilirsiniz. Yılda bir kez düzenlenen kampanya ile beğendiğiniz ürünleri indirimli olarak alabilirsiniz.

En çok merak edilen konular arasında Black Friday ürünleri ile kampanyasız satılan ürünlerin arasında kalitede farkı var mı olur. Oysa ürünler kalitelidir ve en fazla talep gören mücevherler arasında yer alır. Bu özel kampanya günlerinde de el işçiliği ile üretilen mücevherlerinin satışını gerçekleştirir. Işıltılı görünümleri ve titiz işçilikleri ile her zaman dikkatleri çekerler. Siz de indirimden alacağınız ürünlerle oluşturacağınız tarzınız ile fark yaratabilirsiniz.

Black Friday Kampanyaları Nedir?

Black Friday kampanyaları, tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de ilgi ile takip edilir. Bu kampanyalar kapsamında birçok işletme depolarında bulunan ürünleri büyük indirimler ile müşterilerine sunarlar. Bu sayede yeni sezon ürünlere depolarında yer açarlar. Depolarını boşaltırken tüketiciler de indirimli fiyatlar ile ihtiyaçlarını karşılayabilirler. Her iki tarafın da memnun olmasını sağlayan bu kampanya her yıl yenilenir. Kampanya kapsamında marka da bütün ürünlerinde indirimler uygular. Kolyeler, bileklikler, bilezikler, küpeler, yüzükler ve takı setleri ile kadınların mücevherleri indirimli olarak alabilmelerini sağlar.

Tekstil sektöründen gıdaya kadar hemen her sektörde indirimler düzenlenir. Bundan dolayı da tüketiciler büyük indirimlerden yararlanabilmek için özel bütçeler hazırlarlar. Kasım ayı yaklaştığında kampanya duyurmaya başlanır. Müşterilerin hazırlıklı olması için indirimlerin yapılacağı günler hakkında da bilgiler verilir.

Kampanyadan yararlanmak isteyen kişilerin dikkat etmesi gereken nokta bazı ürünlere anlık büyük indirimlerin geliyor olmasıdır. “Black Friday indirimleri yüzde kaç?” sorusunun cevabı her markaya göre ve anlık olarak farklılık gösterir. Bunun için kampanya süresince internet sitesine sık sık girmeli ve indirim oranları ve duyurular takip edilmelidir.

Black Friday indirime giren ürünler, sitenin ana sayfasından duyurulur. Duyurular ile ürünü almak isteyen kişilerin oluşan fırsatı kaçırması önlenir. Aynı zamanda sitede üyelik oluşturduğunuzda eposta hesabınıza anlık olarak da e-postalar gönderilir. Bunun yanında kayıtlı telefon numaranıza gönderilen kısa mesajlar ile de hangi ürünlerin indirimde olduğunu kolayca öğrenebilirsiniz.

  Black Friday Hediyeleri

Black Friday İndirimleri Ne Zaman Başlıyor

Tüketicilerin sabırsızlıkla beklediği “Black Friday indirimleri ne zaman başlıyor?” sorusunu araştırdığınızda kasım ayı içinde olduğunu görebilirsiniz. Her yıl kasım ayı birçok firma indirimlerle dikkatleri çekerler. Siz de kasım ayında yapılacak olan büyük indirimler için bütçenizi oluşturmaya başlayabilirsiniz. Alışveriş için bütçe oluştururken aynı zamanda almayı planladığınız ürünleri de seçmeye başlayabilirsiniz. Beğendiğiniz ürünleri favori listenize ekleyebilirsiniz.

Kampanya başlayana kadar siteye yeni eklenecek olan modelleri de incelemeyi ihmal etmemelisiniz. Marka her yeni sezon müşterilerine yeni koleksiyonlar sunar. Bu şekilde sizin de beğeninize uygun olan ürünlerin sayısı artırılır. Kampanya sürecinde kendinize olduğu gibi eşinize, annenize, arkadaşlarınıza da hediyeler alabilirsiniz. İlerleyen günlerde onların özel günlerinde hediye etmek için indirimli ürünlerden satın alabilirsiniz.

Black Friday tarihi, her yıl kasım ayının son cumasının denk geldiği güne bağlı olarak değişir. Takvime bakarak bu yıl kasım ayının son cumasının hangi tarihe denk geldiğini görebilirsiniz. Yalnız tüketicilerin dikkat etmeleri gereken nokta kampanyanın gördüğü ilgiden kaynaklı olarak tak bir gün ile sınırlı olmadığıdır. Kasım ayı içine yayılan kampanya sadece bir gün değildir. Kampanya çok sayıda güne yayılmaktadır. Siz de Kasım ayı yaklaştığında kampanyayı kapsayan günleri Gülaylar sitesinden öğrenebilirsiniz.

 

Black Friday İndirimleri Ne Zaman Bitiyor?

Black Friday, markaların büyük indirimler yaptıkları ve tüketicilerin fiyatlarının düşmesini bekeyerek almadıkları ürünleri alabilecekleri günler içerisinde yer alır. Black Friday günlerinde yapılan indirimlerle tüketiciler beğendikleri ürünlere daha avantajlı fiyatlarla sahip olabilir. Black Friday, her yılın Kasım ayları içerisinde genellikle Kasım’ın son haftasına denk gelir. Markalar, Black Friday’e özel indirimler aracılığıyla büyük oranlarda indirimler yapabilir ve müşterilerinin istedikleri ürünleri daha avantajlı fiyatlara sahip olmalarının yolunu açabilir. Kasım ayının son günlerinden bir gün olarak belirlenen Black Friday günü, her yılın Kasım ayının son Cuma’sına göre şekillenir. Bu yüzden de kesin bir tarih her yılı kapsayacak biçimde belirlenemeyebilir. 

Black Friday indirimlerinde farklı marka ve firmalar farklı indirim stratejileri belirleyebilir ve ürünlerini bu stratejilere göre indirimli fiyatlar üzerinden satışa sunabilirler. Markalar Black Friday indirimleri altında genellikle tek bir gün değil belirli günlerde indirim yapabilir. Bu sayede tüketiciler, satın almak istedikleri ürünleri yalnızca tek bir gün içerisinde değil genellikle bir hafta içerisinde satın alabilir. Bunun yanında bazı markalar yalnızca Black Friday gününde indirime gider.

Black Friday indirimleri, Kasım ayının son günlerini kapsar ve genellikle Aralık ayına sarkmaz. Ancak Aralık aylarında markaların yılbaşı indirimleri olabilir, tüketiciler bu ayda da yine avantajlı fiyatlar ile aradıkları şık ve eşsiz Gülaylar tasarımlarına kolaylıkla ulaşabilir. Black Friday indirimleri yılın diğer indirim günlerine oranla daha büyük çapta indirimlerin yapıldığı bir gündür.

2023 yılının Black Friday günü 29 Kasım! Siz de 29 Kasım’da ve Kasım ayının son haftasında çeşitli indirimlerden yararlanabilir ve satın almayı hevesle beklediğiniz şık tasarımlı takı ve aksesuar çeşitlerini sepetinize atabilirsiniz.

Close İcon

Sepetim

Ücretsiz Sigortalı Gönderim !

Toplam Tutar

0

Toplam İndirim Tutarı

0

Ürün İndirimi

0

Kargo

Ücretsiz

Ödenecek Tutar

0

SEPETE GİT

E-Bültenlerimize kayıt olun, yenilikleri ve fırsatları önce siz keşfedin!