1. Gülaylar
  2. Piercing

PİERCİNG

Vücudun belirli noktalarına yapılan ve son zamanların en büyük moda trendlerinden olan piercingler, Gülaylar kalitesiyle sizlerle buluşuyor. Geniş model kategorisinden dilediğiniz tasarımdaki ürünü seçerek tarzınızı yansıtabilirsiniz.
%52
4.370 ₺ 2.097 ₺
699,15 ₺ x 3 Taksit
%52
2.869 ₺ 1.377 ₺
459,10 ₺ x 3 Taksit
%52
4.680 ₺ 2.247 ₺
748,86 ₺ x 3 Taksit
%52
2.743 ₺ 1.317 ₺
438,89 ₺ x 3 Taksit
%52
4.381 ₺ 2.103 ₺
700,94 ₺ x 3 Taksit
%52
6.273 ₺ 3.011 ₺
1.003,68 ₺ x 3 Taksit
%52 Aynı Gün Teslimat
3.382 ₺ 1.623 ₺
541,11 ₺ x 3 Taksit
%52
4.049 ₺ 1.944 ₺
647,90 ₺ x 3 Taksit
%52 Aynı Gün Teslimat
2.662 ₺ 1.278 ₺
425,95 ₺ x 3 Taksit
%52 Aynı Gün Teslimat
4.289 ₺ 2.059 ₺
686,26 ₺ x 3 Taksit
%52
3.993 ₺ 1.917 ₺
638,93 ₺ x 3 Taksit
%52 Aynı Gün Teslimat
4.080 ₺ 1.958 ₺
652,80 ₺ x 3 Taksit
%52
4.049 ₺ 1.944 ₺
647,90 ₺ x 3 Taksit
%52
21.849 ₺ 10.487 ₺
3.495,78 ₺ x 3 Taksit
%52
4.111 ₺ 1.973 ₺
657,70 ₺ x 3 Taksit
%52
12.616 ₺ 6.056 ₺
2.018,57 ₺ x 3 Taksit
%52 Aynı Gün Teslimat
13.595 ₺ 6.526 ₺
2.175,22 ₺ x 3 Taksit
%52 Aynı Gün Teslimat
3.871 ₺ 1.858 ₺
619,34 ₺ x 3 Taksit
%52 Aynı Gün Teslimat
17.017 ₺ 8.168 ₺
2.722,69 ₺ x 3 Taksit
Gösterilen Ürün: 32

Piercing

Tarihsel sürece bakıldığında, yaklaşık 4.000 yıllık olan altın piercing, eski Mısır'ın zenginleri ve devlet büyükleri tarafından göbeğe yapılan bir aksesuardı. Göbek, sivri uçlu iğne benzeri bir mekanizma ile delindiği ve açık ara en yaygın aksesuarlardan biri olduğu için askerlerin sevdiği bir cesaret simgesiydi. Yıllardır pek çok takı kullanıcısının kullandığı piercing seçeneği artık online olarak beğeninize sunuluyor. Popüler stiller arasında yer alan burun piercing tasarımı genellikle gençler tarafından tercih ediliyor. Bir tür iğneli küpe olarak bilinse de vücudun birçok yerinde bulunan aksesuar delikleri de vardır. Hızma piercing bu aksesuarların en fazla kullanılan modelleri arasında ilk sıradadır. Çok eski yıllardan bu yana hızma kadınların en severek kullandığı ve asla vazgeçemediği aksesuar modelidir. Hızma piercing modelleri arasında küçük ve büyük boyutta olanları da bulmak mümkündür.

Daha küçük boyutlu ürünleri tercih eden kişiler, burun halkalarını kullanır. Bu anlamda daha geniş burun halkası çeşitleri de vardır. Ürünler genellikle insan vücuduna girdiği ve az miktarda da olsa risk içerdiği için sağlıklı malzemeler tercih edilerek üretilenler tercih edilmelidir. Bu konuda dikkat edilmesi gereken önemli bir ayrıntıdır. Bu noktada sizlere sunulan titanyum piercing modeli burun bölgesine tam oturan bir tasarımdır. Bunun yanı sıra farklı malzemelerden yapılmış birçok model ve seçenek sunulmaktadır. Bu anlamda sizlere sunulan altın piercing küpe ürünleriyle şık bir görünüme kavuşabilirsiniz.

Örneğin titanyum dışında beğendiğiniz bir tasarım bulamıyorsanız, medikal çelik olanları tercih edebilirsiniz. Kalp piercing modelleri de kadınların en çok tercih ettiği ürünlerdir. Bu ürünler çeşitli boyutlarda ilgilenenlerin beğenisine sunulmaktadır. Sizde kullanacağınız bölgeye uygun büyüklükte bir kalp piercing modeli alarak kullanabilirsiniz.

Taşsız piercing de sade bir görünüm imkânını sizlere sunan harika bir üründür. Sade ve şık olmayı sevenler için üretilen bu aksesuar ile hem sade hem de şık olabilirsiniz. Bu noktada oldukça steril bir stüdyoda işlendikten sonra ürün detaylarını okuyarak sipariş oluşturabilirsiniz. Kalite standartlarına göre tasarlanan, üretilen ve son olarak sizlere sunulan piercing çeşitleri, steril vücut uyumlu malzemelerle birleştirilir. Bu noktada güvenle alışveriş yapabilir ve toplu piercing seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Böylece aksesuar çeşitliğinizi artırarak kıyafetleriniz ile pek çok farklı kombin yapma şansını bulabilirsiniz.

Piercing Modelleri

Bu vücut aksesuarları oldukça geniş bir yelpazeye sahiptir ve her tarza ve her yaşa hitap eden bir koleksiyon olarak beğeninize sunulmaktadır. Piercing önerileri kişiden kişiye değişmekle birlikte bazı popüler modeller de bulunmaktadır. Bunlardan biri burun için kalın burun halkası diğeri ise çift küre ve tek küre modelidir. Örneğin yılan piercing stili genç kızların tercih ettiği ürünlerden biridir. Farklı bir tarza sahip olanlar genelde kullandıkları aksesuarlarda da farklılığı tercih ederler. Yılan piercing çeşitleri tam da bu farklı tarzda olanlar için tasarlanmış bir piercing modelidir.

Çeşitli şekil ve zincirlerle kalabalık görüntüler tasarlamayı sevenler için de özel modeller vardır. Öte yandan, tarzınıza uygun aksesuarları seçmek önemlidir. Çünkü bu aksesuarlar, stili ve kendini ifade etmenin bir yoludur. Hangi ürünün tarzınıza uygun olduğunu ölçmek için farklı renk, model, beden ve tasarımdaki ürünleri başlangıçta deneyebilirsiniz. Beyaz altın piercing modelleri oldukça şık ve kaliteli görünümleri ile öne çıkar.

Piercing modelleri sadece burun için değil vücudun birçok bölgesi için de geçerlidir. Bu aksesuarlar, her alana uyumlu farklı renk ve desenlerde bulunabilir. Tarzınızı yansıtan ve kalite standartlarına göre üretilen ürünlere göz atabilirsiniz. Dilerseniz desenli, taşlı ya da cam gibi şeffaf yapılara sahip modelleri kullanabilirsiniz. 14 ayar altın piercing ürünleri birinci sınıf malzemeden üretilir.

En Çok Tercih Edilen Altın Piercing Modelleri

Takı takmayı tercih etmeyen ve tek aksesuar kullanmak isteyenler için çok şık olan bu aksesuar, sürekli değişen moda anlayışına uygun olarak tasarlanarak beğeninize sunulmuştur. Altın piercing modelleri son günlerin en sevilen ve en fazla tercih edilen aksesuarları arasındadır. Altın piercing alırken dikkat edilmesi gereken bazı unsurlar vardır.

Alınan altın piercing size çok daha hoş bir görünüm katacaktır. Bu tarz piercing kullananlar en fazla küpe modeli olanları seçmektedir. Ayrıca tercih edilen piercing hangi bölgeye takılacak ise buna göre rengine ve modeline dikkat edilmelidir. Yıldız piercing modelleri özellikle gençler arasında çok sevilen bir modeldir. Sizlere güzel bir görünüm olanağı sağlar. Kıyafetinize göre bu aksesuarları kombin yaparak da farklı bir tarz yakalayabilirsiniz.

Kaliteli Piercing Seçimi Nasıl Olmalıdır?

İşlem yaptırmayı planladığınız bölgeler için piercing, sağlığınız düşünülerek vücuda özel olarak uyarlanmış malzemelerle tasarlanır. Aynı zamanda, farklı bölgelerde çeşitli modeller kullanılabilir. Ancak örneğin; burun ve göbek bölgesinin yapısı ve deliğin boyutu nedeniyle buralara takılabilecek piercingler, aynı boyutta olmayabilir. Bunun gibi özel durumlar haricinde ürünler aynı kaliteye sahiptir. Ancak piercing kullanırken farklı bölgelerde kullandıktan sonra yer değiştirmek doğru değildir. Aynı vücutta bulunmasına rağmen, yine de bir reaksiyon olması mümkündür. Bu nedenle seçim yaparken bölge hakkında net bir karar vermeniz gerekiyor. Bu tasarımları kullanmak isteyenler için bir diğer konu ise piercing fiyatıdır. Piercing seçimi yaparken fiyatları arasında farklılık olabilir. Bu tamamen tercih edilen modelin üretildiği malzeme ile ilişkilidir. Çiçek piercing kadınların ilk tercih ettiği ürünlerdir. Bu ürünler özellikle renk renk tasarlandığından kıyafet seçiminize uygun şekilde de tercih edebilirsiniz. Bu sizin daha şık ve göz alıcı olmanızı sağlayacaktır.

Piercing Fiyatları

Piercing fiyatları belirlenirken pek çok faktör göz önünde bulundurulur. Birbirinden farklı birçok stil seçeneği arasından tarzınızı yansıtan farklı tasarımları keşfetmek ve uygun fiyatlara sahip olmak için ürünlere göz atabilirsiniz. Uygun sipariş yöntemleri ve ürün materyallerini detaylı inceleme avantajları ile ürünler, keyifli bir alışveriş deneyimi yaşamanız için sizleri bekliyor. Altın piercing fiyatları ve diğer modellerin fiyatları arasından kendinize uygun olanı tercih edebilirsiniz. Uygun fiyatlı seçeneklere ek olarak, birden fazla modeli birleştiren paketler de vardır. Tarzınıza uygun bir ürünü inceleyebilir, hangi malzemeden yapıldığını okuyabilir ve buna göre satın alarak şıklığınızı konuşturabilirsiniz. Tercih edilen piercing fiyatı, modeline ve özelliğine göre değişmektedir.

Altın piercing küpe fiyatları da pek çok faktöre göre değişir. Örneğin; piercingin tasarımı, rengi gibi kriterler fiyatlar üzerinde etkilidir. Altın piercingler ise özellikle alınan modelin gram ağırlığına göre fiyatlandırılır. Ayrıca piercingin malzemesi de fiyatları açısından çok önemlidir. Örneğin; altın ve gümüş olan piercingler arasında fiyat farklılığı vardır. Çünkü bu malzemelerin maliyetleri tamamen birbirinden farklıdır. Bu yüzden seçim yaparken fiyat konusunda altın mı gümüş mü tercih edeceğinize önceden karar verebilirsiniz. Altın piercing halka modeller estetik bir görünümü sizlere sağlar. Altının zarif yapısı piercing modellerinde de kendini belli etmektedir. Bu yüzden pek çok kadın altın piercing modellerini daha fazla tercih etmektedir. Siz de aradığınız özellikler ve bütçenize uygun pek çok piercing modeli arasından kendinize uygun olanı hemen satın alabilirsiniz.