Gizlilik ve Güvenlik Politikası

Güvenli Alışveriş

Gulaylar.com / Diamondline.com.tr alışveriş deneyiminizi içiniz rahat ve en güvenli şekilde yapmanızı sağlar. Bunun için verdiğiniz bütün siparişlerin güvenli ve emniyetli olmasını sağlamak için gereken tüm önlemler alınmaktadır. Gulaylar.com/ Diamondline.com.tr’da kredi kartı bilgilerinizin güvenliğini sağlamak için en son güvenlik teknolojisi olan 3D ödeme sistemleri kullanılmaktadır. Bunun yanında kişisel bilgilerinizi kesinlikle üçüncü şahıslarla paylaşılmaz. Ayrıca siparişiniz gönderildikten sonra güvenle kapınıza kadar sigortalanmış olarak gönderilir. Gulaylar.com/ Diamondline.com.tr’ ye üye olmak ve alışveriş yapmak için bazı bilgilerinizi vermeniz gerekmektedir. Bu bilgiler üçüncü şahıs, kurum ve kuruluşlarla paylaşılmaz, gizlilik ilkeleri içerisinde hareket edilir. Kredi kartı bilgileriniz ise sunucularımızda tutulmamakta, alışverişiniz sırasında onay için bankaya yönlendirilmektedir. Ayrıca alışverişlerinizde kullandığınız kredi kartı bilgileri sistemimizde saklanmamakta ve bu bilgilere kredi kartınızı tahsis eden banka haricinde hiç bir kişi tarafından erişilememektedir. Güvenli bölgede girilen kredi kartı bilgileriniz ilgili bankanın ödeme onaylama sistemine yönlendirilir ve bankanızdan gelen onay ya da ret mesajına göre siparişiniz işleme alınır. e-mail adresiniz hiçbir gerekçe ile 3. şahıs ve kurum ve kuruluşlarla paylaşılmayacak olup sadece gulaylar.com ile ilgili tanıtım ve bilgilendirmelerde kullanılacaktır. Üye girişi yaparak girdiğiniz tüm bilgilere sadece siz erişebilir ve değiştirebilirsiniz. Üyelikle ilgili işlemler güvenli alanda yapılıyor olup başka bir üyenin ve/veya 3. bir şahsın sizin bilgilerinize ulaşması mümkün değildir. Gulaylar.com/ Diamondline.com.tr‘ye kişisel bilgilerinizi girdiğiniz her sayfada ve sipariş ve ödeme işlemleri sayfalarının tümü SSL güvenlik sertifikası ile şifrelenmektedir. Gulaylar.com/ Diamondline.com.tr’da alışveriş güvenliği SSL (Secure Sockets Layer) güvenlik sistemi ile korunmakta olup, bu uluslararası bir standarttır.Ödeme işlemleri sırasında 128 bit SSL güvenlik alanı içinde hareket edilir ve Elektronik ortamda gerçekleştirilen ve güvenli bilgi akışının sağlanmasının gerekli olduğu sistemlerde bir endüstri standardı olan SSL sayesinde, alışveriş yaparken de girmiş olduğunuz kredi kartı bilgileriniz, gulaylar.com ‘dan bağımsız olarak şifrelenerek, provizyon alınacak bankanın Sanal Pos sistemine güvenli olarak iletilir. SSL Protokolü, bulunmak istediğiniz sitenin sahte bir versiyonunda olmadığınızı, gerçekten doğru sitede olduğunuzu da kanıtlar.
SSL Protokolü ile güvence altına alınmış sipariş ödeme sayfaları dışında, internet üzerinde gerçekleştirilen iletişim biçimlerinin hiçbirinde (e-postalar, hızlı mesajlaşma servisleri, müşteri ilişkileri iletişim formları vb.) kredi kartı bilgilerinizi yazmayınız.

 

3D Secure Güvenlik Sistemi

Kredi kartınız ile yapacağınız alışverişlerinizde bankanın Sanal Pos sistemi tarafından provizyon onayı alan işlemin ekstra güvenliğini sağlamak amacıyla 3D Secure Güvenlik Sistemi uygulanmaktadır. Gerekli görülen durumlarda banka ya da gulaylar.com yetkilileri kredi kartı hamilini telefonla arayarak sipariş teyidi isteyebilir. Siparişin hazırlanmasından önce onay aşamasının tamamlanması gerekmektedir. Bu uygulama her ne kadar sunulan hizmetin hızını etkilese de daha sağlıklı bir alışveriş deneyimi yaşanması için bankacılık sektörü tarafından da gerekli görülen bir standarttır. Visa ve Mastercard tarafından geliştirilen 3D Secure Güvenlik Sistemi’nde internet üzerindeki alışverişlerin güvenliğinin arttırılması amacıyla ödeme işlemi sırasında kartınızın sahibi olan bankanın web sitesine yönlendirilerek kredi kartınıza ait şifre ile onaylama işlemi gerçekleştirilmektedir. Böylelikle kart numaranız başkaları tarafından biliniyor olsa bile şifrenizi sadece siz bildiğiniz için elektronik güvenliğinizi sağlamış oluyorsunuz. Sistemin Visa kredi kartları kullanımı için hazırlanan uygulamasına "Verified By Visa", Mastercard kredi kartları kullanımı için hazırlanan uygulamasına ise "Secure Code" isimleri verilmektedir. Bu sistemi aktive etmek için ayrıca bir ücret ödenmesi gerekmemektedir. 3D Secure konusunda detaylı bilgi ve şifrenizin oluşturulması için bankanız ile görüşmeniz gerekmektedir. Visa tarafından geliştirilen 3D Secure protokolü, Mastercard tarafından da kabul edilmiş bir uygulama şartı olarak getirilmiştir ve Ulusal Güvenlik Platformu (3D Secure) adıyla hizmete açılmıştır. Sistem uyarınca sanal ödeme işlemi sırasında müşteriye bankası tarafından ödeme şifresi sorulmakta ve böylece kart sahibinin kimliği doğrulanmaktadır. Bu sayede yetkisiz kişilerce kredi kartlarının internet ortamında kullanılmasının önüne geçilmesi sağlanmaktadır.

 

3D Secure’ ün Size Sağladığı Avantajlar

İnternet alışverişlerinizde, Uluslararası Güvenlik Platformu (3D Secure / Verified by Visa / Secure Code) mevcut kart bilgilerinizi korur. Sisteme kayıt olmak ve kullanmak çok kolay olduğu için sisteme her geçen gün daha fazla internet mağazası dahil olmaktadır.


- Koruma: Uluslararası Güvenlik Platformu, mevcut kart bilgilerinizi kendinizin belirleyeceği şifre ve kişisel güvenlik cümles ile korumaya alır.
- Kolaylık: Sizden başka hiç kimse katılımcı internet mağazalarından sizin kartınızla alışveriş yapamaz. Uluslararası Güvenlik Platformu şifrenizi sadece siz bilirsiniz.
- Kolay Kayıt: Sisteme kayıt olmak internet üzerinden çok kolaydır.
- Kolay Kullanım: Kayıt olduktan sonra, Uluslararası Güvenlik Platformu son derece kolay kullanılır. Tek yapmanız gereken ödeme sırasında şifrenizi girmektir.

Close İcon

Sepetim

Ücretsiz Sigortalı Gönderim !

Toplam Tutar

0

Toplam İndirim Tutarı

0

Ürün İndirimi

0

Kargo

Ücretsiz

Ödenecek Tutar

0

SEPETE GİT

E-Bültenlerimize kayıt olun, yenilikleri ve fırsatları önce siz keşfedin!