1. Gülaylar
  2. Altın Takı Modelleri
  3. Altın Yüzük
  4. Altın Beştaş Yüzük

ALTIN BEŞTAŞ YÜZÜK

Eşinizi yıldönümleri gibi anlamlı günlerde değerli hissettirmek istiyorsanız altın beştaş yüzük modelleri, en doğru seçeneklerden birisi olabilir. Özel günleri, gelecekte de hatırlamak için modellere göz atabilirsiniz. Bu tasarımlarda altının estetik duruşu, pırlantanın zarafetiyle birleşiyor!
%58
11.086 ₺ 5.255 ₺
1.552,10 ₺ x 3 Taksit
%58
11.075 ₺ 5.249 ₺
1.550,46 ₺ x 3 Taksit
%58
10.634 ₺ 5.040 ₺
1.488,69 ₺ x 3 Taksit
%58
11.157 ₺ 5.288 ₺
1.561,94 ₺ x 3 Taksit
%58
10.545 ₺ 4.998 ₺
1.476,23 ₺ x 3 Taksit
%58
11.164 ₺ 5.291 ₺
1.562,89 ₺ x 3 Taksit
%58
14.579 ₺ 6.911 ₺
2.041,11 ₺ x 3 Taksit
%58
11.075 ₺ 5.249 ₺
1.550,46 ₺ x 3 Taksit
%58
12.229 ₺ 5.797 ₺
1.712,09 ₺ x 3 Taksit
%58
10.141 ₺ 4.807 ₺
1.419,71 ₺ x 3 Taksit
%58
10.686 ₺ 5.065 ₺
1.496,07 ₺ x 3 Taksit
%58
10.347 ₺ 4.905 ₺
1.448,62 ₺ x 3 Taksit
%58
12.960 ₺ 6.143 ₺
1.814,37 ₺ x 3 Taksit
%58
10.509 ₺ 4.981 ₺
1.471,32 ₺ x 3 Taksit
%58
10.564 ₺ 5.007 ₺
1.478,92 ₺ x 3 Taksit
%58
11.717 ₺ 5.554 ₺
1.640,33 ₺ x 3 Taksit
%58
8.730 ₺ 4.138 ₺
1.222,20 ₺ x 3 Taksit
Gösterilen Ürün: 64

Altın Beştaş Yüzük

Altın beştaş yüzük kadınların severek kullandığı aksesuar modellerinden biridir. Her kadın altın takı çeşitlerini çok severek kullanır. Altın beştaş yüzük modelleri de bu takı çeşitlerinden biridir. Birçok farklı modellerde altın beştaş yüzükler vardır. Sizlerde kendi tarzınıza uygun olan modelleri inceleyerek satın alabilirsiniz. Oldukça fazla çeşit bulunmaktadır. Her yaştan kadının zevkine hitap eden birçok model bulunmaktadır. Farklı kesimlerde ve tarzlarda ürünler üretilmektedir. Yine boyut olarak da tarz olarak da farklı birçok model bulunur. Sizlerde bu modelleri inceleyerek satın alabilirsiniz. Pek çok kadının hayali olan bu güzel ve anlamlı yüzükler oldukça şık görünmenize yardımcı olur. Aşk, sadakat, mutluluk, huzur ve bereketin temsilcisi olarak bilinen beştaş yüzükler her stile uygun olarak tasarlanmıştır. Her tarza her bütçeye uygun birbirinden farklı beştaş yüzükler bulunur. Ve bu yüzük modelleri ile taşların parlaklığı oldukça etkili bir görünüm sağlar, girdiğiniz her ortamda farklılık yaratmak isteyen ve yüzüğünüzde ön plana çıkacak şekilde tercihler yapmanız sizi daha görünür kılacaktır. Bu nedenle sizlerde kendi tarzınıza uygun olan yüzükleri seçerek rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Altın beştaş yüzük fiyatları 14 ayar da daha uygundur. Çünkü 14 ayar altının fiyatı diğer altına göre daha uygundur. Bu nedenle fiyat farklılıkları görülmektedir. Bütçenize uygun ürünleri satın almak için ürünü inceleyebilir tarzınıza ve bütçenize uygun ürünleri satın alabilirsiniz. Bir çok farklı modelde ve farklı tarzda ürün seçenekleri bulunmaktadır. Kendi tarzınıza en uygun ürünü seçerek rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Beştaş Altın Yüzük Modelleri

Beştaş altın yüzük modelleri oldukça çeşitlidir. Her tarza uygun olan beştaş altın yüzük modelleri vardır. Beştaştan oluşması özellikle evliliğin ya da sevgililik dönemlerinde beşinci ay da ya da beşinci yılda alınan hediyeler arasında yer alır. Aşkı huzuru ve mutluluğu temsil eder. Sevgilinize yada eşinize özel günlerinizde hediye olarak beştaş yüzük modellerinden satın alabilirsiniz. Sevdiğiniz kişi bu hediye ile oldukça mutlu olacaktır. Sevdiğiniz kişinin yüzünde mutlu bir gülümsemeye sebep olursunuz. Sevdiğinize bu tarz sürprizler yaparak çok mutlu olmasına yardımcı olabilirsiniz. Beştaş altın yüzük modellerinde her tarza her yaşa uygun olan birçok model bulunur. Sizler de sevdiklerinizin tarzına uygun olan modelleri satın alarak onlara hediye edebilirsiniz. Ayrıca sadece sevgiliniz değil, bu yüzüğü annenize ya da kız kardeşinize de alabilirsiniz. Oldukça şık ve güzel bir hediye seçeneği olabilir. Anneniz bu hediye seçeneğini oldukça beğenecektir. Model seçenekleri oldukça fazladır. Özellikle anneler için ya da orta yaşlı kadınlar için beştaş altın yüzük 22 ayar modeller çok daha fazla tercih edilir. Çok daha gösterişli ve klasik modeller arasında yer alır. Sizlerde sevdiklerinizin tarzına göre bu modellerde ürünler satın alarak onlara hediye edebilirsiniz. Altın beştaş yüzük modellerinde oldukça fazla seçenek bulunmaktadır. Sizler de bu seçenekleri inceleyerek rahatlıkla karar verebilirsiniz. Altın beştaş yüzük modelleri her zevke uygun bir şekilde tasarlanmıştır. Sizlerde bu modelleri inceleyerek rahatlıkla satın alabilirsiniz. Hepsi birbirinden şık ve güzel modellerdir. Özel günlerinizde sevdiklerinize alabilir ya da kendinize hediye almak için oldukça iyi bir seçenektir. Girdiğiniz her ortamda dikkatleri üzerinize çekebilmek adına birbirinden farklı modeller bulunur. Oldukça büyük boyutta olanlar olduğu gibi daha küçük şık zarif modeller de bulunmaktadır. Kendi tarzınıza uygun olan modellerde tercih ederek kullanabilirsiniz.

Baget Beştaş Yüzük Altın

Baget beştaş yüzük altın modelleri paket yüzüğün tasarlanmasından sonra ortaya çıkmış ürünlerden biridir. Oldukça sevilmiş ve farklı boyutlarda tasarlanarak insanların beğenisine sunulmaya devam edilmiştir. Farklı bir tarzda yüzük isteyenlerin tercihi arasında yer alır. Baget yüzük ile beştaş yüzüğün birleşmesi ile oluşmuş her bir taşının baget yüzük tarzında tasarlanması ile oluşturulmuş olan yüzük modellerinden biridir. Kadınlar tarafından sevilerek kullanılır. Oldukça farklı ve tarz bir görünüme sahip olmanız açısından etkilidir. Yeni yeni oluşan bir model olduğu için oldukça farklı görünmektedir. Fakat oldukça zarif ve şık tasarımları da bulunmaktadır. Her kadının tarzına uygun olan baget beştaş modeli bulunmaktadır. Sizlerde kendi tarzınıza uygun modeli bulup satın alarak kullanabilirsiniz. Bir çok farklı model bulunmaktadır. Her yaşa, her tarza ve her zevke uygun olan bu modeller içerisinde kendi tarzınıza uygun olan modeli seçerek gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Bu ürünlerin daha çok gösterişi seven özel günlerde kullanmak isteyen kadınlar tercih etmektedir. Genç kızlar ise daha çok ince zarif modelleri tercih etmektedir. Sizlerde kendi yaşınıza ve kendi tarzınıza uygun olarak bu ürünleri tercih edebilir ve kullanabilirsiniz. Hem beştaş kullanılırken diğer takılarınızı da göz önüne alarak kullanım sağlayabilirsiniz. Özellikle tektaş modelleriniz ile uyumlu beştaş yüzük modelleri seçerseniz çok daha uyumlu bir şekilde kullanabilirsiniz. İkisini aynı parmağa takarak kombin yapabilirsiniz.

Beyaz altın beştaş yüzük fiyatları 14 ayar modeller de ise daha uygun fiyatlı olarak satın alabilirsiniz. Bu modeller 14 ayar altının daha uygun olmasından kaynaklı uygun fiyatlar ile satışa sunulmuştur. Daha spor ve zarif ürünler arasında gösterilir. Küçük ve büyük boyutlarda olan taşlar kullanılarak tasarlanmıştır. Sizlerde isteğinize göre ve zevkinize göre kendinize uygun olan tasarımları satın alarak kullanabilirsiniz.

Altın Beştaş Yüzük Fiyatları

Altın beştaş yüzük fiyatları da ürün modellerine göre farklılık gösterir. Modellerde de gramlardaki değişikliklerden dolayı fiyat farklılıkları görülmektedir. Her üründe farklı işleme ve farklı detaylar kullanılır. Bu da fiyat farklılıklarının oluşmasına sebep olur. Bu nedenle net bir fiyat vermek mümkün değildir. Kendi tarzınıza uygun ürünü beğendikten sonra fiyat hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Tabi ürünün ayarına göre de farklılıkları görülmektedir. 22 ayar altından yapılan bir beştaş yüzük fiyatı ile 14 ayar altından yapılan bir beştaş yüzüğün fiyatı birbirinden farklıdır. Özellikle beştaş ile düz yüzükler bir arada oldukça uyumlu olur. Kullanılan modeller ile çok şık kombinler oluşturabilirsiniz. Ayrıca farklı takılar ile birlikte de oldukça şık kombinler oluşturabilirsiniz. Kendi tarzınıza ve gideceğiniz ortamlara göre birbirinden şık kombinler oluşturarak kullanabilirsiniz. Bu ürünleri kullanırken kendi tarzınıza özgü büyüklüklerde ve modellerde satın alarak şık bir görünüm elde edebilirsiniz.Çok çeşitli modeller arasından gönlünüze göre olan bir altın yüzük seçebilirsiniz. Bu ürünler 22 ayar yatan 14 ayar altınlardan üretilerek tasarlanmıştır. Fiyatları da bu konuda farklılıklara sebep olur. 22 ayar altının gram fiyatı çok daha yüksek olduğu için 22 ayar altın olan modellerde fiyatlar biraz daha yüksektir. Diğer modeller ise daha uygun fiyatlar ile alınabilir. Kendi bütçenize ve kendi tarzınıza uygun olan ürünleri seçerek satın alabilirsiniz. Bütçenizi zorlamayacak ürünler arasındadır. Beyaz altın beştaş yüzük fiyatları 22 ayar modellerde daha fazladır. Çünkü bu ürünler 22 ayar altının gramı arttıkça ona göre fiyat farklılıkları görülmektedir. Yine işçilik ve gramı da oldukça önemlidir.22 ayar modeller biraz daha klasik ve gösterişli modeller arasında yer almaktadır.