Öğretmenler Günü Hediyeleri

Anne ve babalardan sonra çocukların üzerinde en çok emeği olan kişilerden biri, öğretmenlerdir. Onların verdikleri emeğin karşılığı ödenemez. Yine de onlara teşekkür etmenin en güzel yollardan birisi hediye alınmasıdır. Öğretmenler Günü hediyesi alarak bu özel günleri kutlanabilir. Alacağınız hediye ile öğretmeninize onu ne kadar çok sevdiğinizi ifade edebilirsiniz. Okul bitse ve bir gün ayrılsanız dahi vereceğiniz hediye ile sürekli sizi hatırlamasını sağlayabilirsiniz.

Her yıl kutlanan bu özel günde öğretmeninizi mutlu etmek için hediyenizi Gülaylar sitesinden alabilirsiniz. Öğretmenler Günü için hediye seçimlerini siteden yapabilirsiniz. Sitede bulunan binlerce modeli detaylı olarak inceleyebilirsiniz. Öğretmeninizin yaşına, cinsiyetine ve ilgi alanlarına bağlı olarak hediyesini seçebilirsiniz. Özel kutusunda gelecek olan hediyeyi ayrıca bir hediye kutusuna koymanıza gerek olmadan verebilirsiniz.

İlkokulda, ortaokul ve lisede eğitim veren öğretmenler öğrencilerin hayata hazırlanmasında önemli katkı sağlar. Siz de çocuklarınızı hayata hazırlarken verdiği emeği karşılamasa da Öğretmenler Günü hediyeleri alarak ona olan minnetinizi ortaya koyabilirsiniz. Öğretmenleri mutlu edecek hediyelerin arasında mücevherler ilk sırada yer alır. Öğretmenin cinsiyetine bağlı olarak kolye, bileklik, yüzük ve küpeler arasından seçim yapabilirsiniz. Alacağınız hediyeyle çocuğunuza verdiğiniz önemi de ona gösterebilirsiniz.

Öğretmenler Günü Hediye Fikirleri Nelerdir?

Öğretmenler Günü HediyeleriÖğretmenler günü hediye fikirleri bulmak çoğu zaman zorlayıcı olabilir. Bu zorluktan kurtulmanın yolu ise her insanın almaktan mutlu olacağı hediyeleri seçmek olur. Her insanın almaktan mutlu olacağı hediye ise altın ya da pırlanta takılardır. Bu takıları gururla kullanır ve eğitimini verdiği öğrencilerinin ailelerinin ne kadar düşünceli olduklarını gururla anlatır. Öğretmenlerin yakından tanınmıyor olması hediyenin seçimi sırasında sorun olabilir. Oysa hediye seçerken şu noktalara dikkat ettiğiniz takdirde Öğretmenler Günü için en güzel hediye seçimini yapabilirsiniz:

 • Öğretmenin yaşı ve cinsiyeti önemlidir.
 • Giyim tarzını inceleyebilirsiniz. Bu şekilde spor ya da klasik giyiniyorsa uygun seçim yapabilirsiniz.
 • Sürekli kullandığı mücevherleri inceleyin. Kullandığı mücevherler size fikir verir.
 • Öğretmenin kişiselleştirilmiş ürünler kullanmaktan hoşlanması halinde siz de ona kişiselleştirilmiş takılar alabilirsiniz.

“Öğretmenler Günü için ne hediye alabilirim?” sorusu için yapacağınız incelemenizi Gülaylar sitesinde yapabilirsiniz. Sitede binlerce farklı ürün bulunur. Bunları detaylı olarak inceleyebilir ve öğretmeninizin çok beğeneceği ürünü sepete atarak satın alabilirsiniz. Öğretmenlere alınacak hediyelerin biraz kurumsal olması gerekir. Şaka içeren ya da ciddiyetsiz olan seçeneklerin kesinlikle elenmesi gerekir. Bu seçenekler öğretmeninizi mutlu etmez aksine kendisine değer vermediğinizi düşünmesine neden olur. Bunun yerine Öğretmenler Günü anlamlı hediye seçmeye dikkat etmeniz yararlı olur. Özellikle üzerinde adının yazdığı kolye, bileklik, küpe ya da yüzükler çok daha anlamlı olur ve onları mutlu eder.

24 Kasım Öğretmenler Günü Hediye Nasıl Seçilir?

Öğretmenler Günü Hediyeleri

“24 Kasım Öğretmenler Günü hediye nasıl seçilir?” sorusu, her yıl öğrencilerin ve ailelerinin en fazla sordukları soru olur. Bu soruya öncelikle öğretmenin cinsiyetine bağlı olarak cevap verilmesi gerekir. Erkek olan öğretmenler için hediyelerin seçilmesi konusunda altın yüzükler, öneri listesinin başında yer alır. Bunun yanında Öğretmenler Günü hediyesi erkek seçimi yapılırken alınabilecek altın, çelik ya da gümüş hediyeler arasında şunlar yer alır:

 • Yüzük.
 • Kolye.
 • Bileklik.
 • Tespih.
 • Kol düğmesi.
 • Kravat iğnesi.
 • Yaka iğnesi.
 • Zincir.

Öğretmenin kadın olması ise seçenekleri daha çok genişlediği görülür. Kadınlar, mücevher takıları yaşamlarının her anında kullanır. Bu sayede Öğretmenler Günü hediyesi kadın olduğunda onun yaşına ve tarzına uygun olarak seçimlerinizi yapabilirsiniz. Tek başınıza çocuğunuzun öğretmenine hediye alabilirsiniz. Bunun yanında sınıfça para toplayarak sınıf adına tek hediye alabilirsiniz. Sınıftaki diğer veliler ile görüşerek Öğretmenler Günü yaklaştığında yapacağınız planlama ile hediyeyi siteden alabilirsiniz. Hediyeyi çocuğunuz adına ya da tüm sınıf adına onun en özel gününde verebilirsiniz. Bu şekilde öğretmeninizin çalışma şevkini arttırabilir ve emeğinin karşılığını almasında da katkı sağlayabilirsiniz.

Öğretmenler Günü için Hediye Fikirleri Nelerdir?

Öğretmenler Günü için hediye fikirleri araştırmasında ortaya çıkan sonuçlar arasında öne mücevher çıkar. Altın, pırlanta, gümüş, çelik olarak çeşitli mücevherler en iyi seçenekler arasında yer alır. Öğretmeninizi mutlu edecek mücevheri de siteden kolayca bulabilirsiniz. Hediye almak için mağazaları dolaşmanıza ve zaman kaybetmenize gerek kalmaz. Mesai saatleri dışında da siteye girebilir ve istediğiniz gibi inceleyebilirsiniz. Öğretmeninizin beğeneceğinden emin olacağınız takıların olduğunu görebilirsiniz.

Öğretmenler için bulundukları mevkiye uygun olarak kolye, yüzük, kravat iğnesi, kol düğmesi, takı setleri, tespihler sitede yer alır. Öğretmenler Günü hediye önerileri olarak bunları değerlendirebilirsiniz. Altın ve pırlantanın yanında gümüş ve çelik olarak da takı seçenekleri sitede bulunur. Çocuğunuzun öğretmenine sadece yılın bir günü hediye almanıza gerek bulunmuyor. Onu iyi yetiştirdiği ve emek verdiği için mezun olması sırasında da hediyeyi alabilirsiniz.

Alacağınız hediyeyle çocuğunuzu iyi yetiştirmesine karşılık ona güzel bir teşekkür edebilirsiniz. Öğretmenler öğrencilerinin verdikleri hediyeyi gururla kullanırlar. Hediyeleri aldıktan sonra öğretmenler odasına giderek göstermekten de mutlu olurlar. Sizin alacağınız Öğretmenler Günü özel hediye de öğretmenler odasında en çok konuşulan hediyeler arasında yer alır. Arkadaşlarına gururla gösterir ve onun hediyeyi kullanması ile de çocuğunuzun da mutlu olduğunu görebilirsiniz. Aynı zamanda çocuğunuzun kendi için önemli insanlara özel günlerinde hediye alma alışkanlığı kazanmasını da sağlayabilirsiniz.

Öğretmenler Günü HediyeleriÖğretmenler Günü Kişiye Özel Hediye Olur mu?

Öğretmenler Günü kişiye özel hediye alınması çok düşünceli bir hareket olarak dikkatleri çeker. Kişiye özel hediyeler onun kişiliğini yansıtan onun beğenilerini ifade eden mücevherler olarak ortaya çıkar. Kişiye özel hediyeler arasında öne çıkanlar adının baş harfinin olduğu kolyelerdir. Özellikle kadın öğretmenler için burçlarının simgesi olan kolyeler de kişiye özel olarak değerlendirilebilir. Öğretmenler Günü özel hediye seçenekleri arasında şunlar yer alır:

 • Harfli kolyeler.
 • Harfli yüzükler.
 • Harfli küpeler.
 • Burçlu kolyeler.
 • Burçlu küpeler.
 • Kolye uçları.

Çocukların hayata hazırlanmasında ve eğitiminde büyük emeği olan Öğretmenler Günü hediye seçenekleri genişlemeye devam eder. Çok özel ve anlamlı hediyeler ile mezun olsanız dahi her zaman hatırlayacağı öğrencisi olabilirsiniz. Öğretmenler Günü hediye seti olarak dilerseniz kolye, bileklik ve küpeden oluşan büyük seti alabilirsiniz. Bunun yanında mini set olarak kolye ve küpeden oluşan seti tercih edebilirsiniz. Bu şekilde setler kadın öğretmenler için uygun seçimler olur. Erkek öğretmenlere ise kol düğmesi veya kravat iğnesinin yanında onların çok severek kullanacakları tespihleri de alabilirsiniz.

Öğretmenler Günü hediyelikleri her yıl Gülaylar sitesinde genişlemeye devam eder. Değişen moda trendleri takip eden marka yeni koleksiyonları müşterilerinin beğenisine sunar. Öğretmeniniz için alacağınız hediye özel paketinde adresinize gelir. Özel paketi olan hediyeleri bu sayede hediyelik olarak tekrar paketlemenize gerek bulunmaz. Öğretmenler Günü hediye paketi ile verilmesi ile mücevherin kullanılmadığı zamanlarda muhafaza edilmesi mümkün olur. Kaliteli işçiliği, malzemesi ile siteden alacağınız hediyelerle sizin de zevkli ve tarz sahibi olduğunuzu öğretmeninize kanıtlayabilirsiniz. Öğretmeninizi mutlu etmek için hemen siteye girerek ürünleri incelemeye başlayabilirsiniz.

 

Close İcon

Sepetim

Ücretsiz Sigortalı Gönderim !

Toplam Tutar

0

Toplam İndirim Tutarı

0

Ürün İndirimi

0

Kargo

Ücretsiz

Ödenecek Tutar

0

SEPETE GİT

E-Bültenlerimize kayıt olun, yenilikleri ve fırsatları önce siz keşfedin!