Terfi Hediyeleri

Terfi Hediyeleri

Çalışma hayatına giren kişiler için işlerinde ilerlemek, en büyük istekleri arasında yer alır. Terfi hediyeleri de işinde ilerleyen kişilere verilir. Bu şekilde onların çabalarının karşılığını almaları sağlanır. İşinde terfi eden kişiler için alınacak hediye seçimlerinde en doğru adresi Gülaylar sitesi oluşturur. Altın, pırlanta olarak tasarlanan mücevherler binlerce model olarak sitede yer alır. Her bir modelin el işçiliği ve kalitesi ile göz kamaştırdığı görülür.

Terfi hediyesi seçimleri için siteden alışveriş günün her anında yapılabilir. İşte ilerleme sağlayan kişiye alacağınız hediye ile kurumdaki diğer çalışanlarında işlerine daha fazla özen göstermesi sağlanabilir. İş terfi hediyeleri alınması sırasında kurumun kimliği gibi kişinin yaşı, cinsiyeti ve ilgi alanları öne çıkar. Bunlara dikkat edildiği takdirde çok beğeneceği hediyenin alınması mümkün olur.

İş arkadaşınızın alacağı terfiyi kutlamak adına çok beğeneceği ve sürekli kullanacağı mücevherleri ve aksesuarları sitede bulabilirsiniz. İş terfi hediyeleri seçme konusunda yaşayacağınız sıkıntıları, markanın sitesine girerek aşabilirsiniz. Her zaman kullanacağı ve sizin ona verdiğiniz önemi ortaya koyan çok sayıda modeli inceleyebilirsiniz. Asla kararmayan, solmayan altın ya da pırlanta olarak alacağınız hediyeler ile ona verdiğiniz önemi ortaya koyabilirsiniz.

Yeni İş Hediyesi Ne Alınır?

Terfi HediyeleriUzun süre iş arayan ve nihayet iş bulan insanlar gerçek anlamda bir hediyeyi hak ederler. Yeni iş hediyesi olarak onun çalışma hayatına uyum sağlamasını sağlayacak modeller seçilebilir. Sürekli olarak koleksiyonlarını yenileyen ve model çeşitliliğini arttıran marka, bu anlamda geniş seçenekler sunar. Erkek ya da kadın olarak iş arkadaşınıza ya da yakınlarınıza işe başladığı için çok beğeneceği modelleri sitede bulabilirsiniz. Hediyeyi çok beğeneceğinden ve sürekli kullanacağından da emin olabilirsiniz.

Yeni iş tebrik hediyesi olarak kadınlara kolye, küpe, yüzük, bileklik, kolye ucu alınabilir. Erkekler için ise daha çok seçilebilecek ürünler arasında yaka iğneleri, bileklikler, kravat iğneleri, tespihler veya yüzükler bulunur. Bunlardan hangisinin tercih edileceği ise kişinin ilgi alanlarına bağlı olduğu görülür. Yeni işe başlayan kişiyi yakından tanıma imkanı bulunmaz. Bu gibi durumlarda ise giyim tarzları ve kullandığı aksesuarlar size fikir verebilir. Yeni iş arkadaşınızın beğenisine uygun olan aksesuarları sitede bulmanız mümkün olur.

Yeni iş terfi hediyesi kadın olarak seçimler arasında en çok tercih edilenler arasında şunlar yer alır:

 • Harfli kolyeler.
 • Kolye uçları.
 • Küpeler.
 • Bileklikler.

Terfi Hediyesi Ne Alınır?

Terfi Hediyeleri

Terfi hediyesi ne alınır konusu oldukça zor bir süreci oluşturabilir. Özellikle çalışan kişiler için mesai saatleri içinde mağaza için dışarı çıkmak ve alışveriş yapma imkanı bulunmaz. Teknolojinin getirdiği kolaylıktan yararlanabilirsiniz. Gülaylar sitesine girerek buradan mesai saatleri dışında da modelleri inceleyerek seçim yapabilirsiniz. Yeni işe başlayan ya da terfi alan kişilerin bulundukları konumlar ve yaşları alınacak hediyenin seçiminde etkili olur. Yaşı daha genç ve yakın arkadaşlar için eğlenceli ve onun özel hayatında da beğenerek kullanacağı terfi için hediyeler seçilebilir. Yaşı biraz daha büyük ve aranızda mesafe olan kişiler için ise biraz daha klasik modellerin tercih edilmesi gerekir. Spor ya da klasik olan modellerin her biri kaliteleri ile dikkatleri çekerler. Işıltıları ile aksesuarlar kullanıldığında güzelliğinize de güzellik katarlar.

Kadınlara terfi etmeleri halinde hediye seçimleri daha kolay olurken erkekler için seçim yapılması biraz daha zor olabilir. Bu zorluğu marka, erkekler için hazırladığı özel kategori ile ortadan kaldırır. Gülaylar erkek kategorisine girdiğinizde burada terfi hediyesi erkek modellerinin altın, gümüş ve çelik olarak tasarlandığını görebilirsiniz. Erkek kategorisinde yer alan seçenekler arasında şunlar yer alır:

 • Yüzük.
 • Zincir.
 • Bileklik.
 • Tespih.
 • Kol düğmesi.
 • Kravat iğnesi.
 • Yaka iğnesi.
 • Kolye.

Yeni İş Terfi Hediyeleri Neler Olabilir?

Çalışma arkadaşlarına hediye alması gereken kişiler bunun için seçimlerini siteden yapabilirler. Gülaylar sitesinde yaşı, cinsiyeti ve ilgi alanları ne olursa olsun her insanın beğeneceği modeller bulunur. Yeni iş terfi hediyeleri almak istediğinizde bunun için siteyi inceleyebilirsiniz. Kaliteli sizin de zevkinizi ortaya koyacak olan hediyeyi alarak iş arkadaşınızı mutlu edebilirsiniz. Özenle seçerek alacağınız hediyeyi sürekli olarak kullandığını görerek bundan siz de mutlu olabilirsiniz.

Yeni terfi hediyeleri kurumsal firmalarda alınması gelenekler arasında yer alır. Bu hediyeler işe yeni giren kişiye güzel bir “Hoş geldin!” demenin en iyi yolu olur. İşinde ilerleyen ve terfi alan kişi için ise onu kutlamanın yolu olarak tercih edilir. İş arkadaşlarına alınacak hediyenin altın olması ile ona verdiğiniz değeri de ortaya koyabilirsiniz. Her zaman onun daha ileri gitmesini ve işinde yükselmesini gönülden istediğinizi de ifade etmiş olabilirsiniz.

Terfi hediye kutusu içinde marka tarafından gönderilir. Bu sayede ayrıca hediye kutusu alınmasına gerek kalmaz. Özel kutusunda vereceğiniz altın aksesuar ile iş arkadaşınızı önemsediğinizi gösterebilirsiniz. Hediyenin kutusunun da düşünülmüş ve kaliteli olması ile kullanmadığı zamanlarda içinde muhafaza etmesi de mümkün olur. Diğer iş arkadaşlarına ve ailesine verdiğiniz hediyeyi gösterirken gurur duyar. Siz de onun bu şekilde davranması ile mutlu olursunuz. Terfi alan kişiye hediye alınması ayrıca iş yerinde çalışan diğer personel için de teşvik edicidir. Onların da bu güzel kutlama için daha çok çalıştıklarını görebilirsiniz.

 

 

 

Terfi HediyeleriTerfi Alana Hediye Almak Gerekir mi?

İş yerinde açılan yeni ve daha üst düzey pozisyonlar için çalışanların büyük emekler harcadıkları bilinir. Uzun çabalar sonucu açılan pozisyona yükselen terfi alana hediye almak kurumsal firmalarda bir gelenek olarak kabul edilir. Bu hediyeyi ona diğer iş arkadaşları genellikle birleşerek alırlar. Bunun yanında kimi kurumlarda da patronlar tarafından bu hediyeler verilir. Terfi almak kişinin başarısını ortaya koyar. Bu başarı da mutlaka tebrik edilmelidir.

Terfi tebrik hediyeleri alan kişinin motivasyonu artar. Pek çok firmada da bu motivasyonun artması amaçlanır. Küçük bir kutlama ile alınan hediye işinde yükselen kişiye verilir. Hediyeyi alan kişi de daha çok çalışarak bir üst pozisyona yükselmek için çaba gösterir. Kurumsal yapıya uygun olan hediyeleri sitede rahatça bulabilirsiniz. Aynı zamanda kişiselleştirilmiş olan ürünler arasından da kurumsal kimliğinizi yansıtacak olan ürünleri seçebilirsiniz.

Yeni iş için hediye, iş arkadaşları tarafından olduğu gibi aile tarafından da alınabilir. Siz de eşiniz, çocuğunuz ya da kardeşiniz yeni bir işe başladığında motivasyonunu arttırmak için ona beğenerek kullanacağı altın, pırlanta aksesuarlar alabilirsiniz. Yeni iş hediye kutusu içinde hediyesini verebilirsiniz. Hediye ettiğiniz aksesuar ve kutusu ile onu mutlu etmenin yanında siz de yüzündeki ifadeyi görerek mutlu olursunuz. Markanın sitesinde binlerce farklı model yer alır. Her beğeniye uygun olan ürünler arasından siz de arkadaşınızın ya da yakınınızın beğeneceği modeli seçebilirsiniz.

Close İcon

Sepetim

Ücretsiz Sigortalı Gönderim !

Toplam Tutar

0

Toplam İndirim Tutarı

0

Ürün İndirimi

0

Kargo

Ücretsiz

Ödenecek Tutar

0

SEPETE GİT

E-Bültenlerimize kayıt olun, yenilikleri ve fırsatları önce siz keşfedin!