Açık Rıza Metni

Gülaylar Altın Kuyumculuk Mağazaları Tic. A.Ş işbu Müşteri Bilgi Formunda yer alan ad, soy ad, adres, meslek, doğum tarihi ve iletişim bilgileri gibi kişisel verilerinizi, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında, ileride gerçekleşebilecek sözleşme ve/veya tarafımızca sunulabilecek diğer hizmetlerden ve fırsatlardan haberdar edilebilmeniz ve/veya görüş ve önerileriniz ile ilgili bilgilendirilebilmeniz ve/veya size daha iyi hizmet verebilmemiz amacıyla 10 yıl süreyle saklamaktadır. Bu sürenin ardından kişisel verileriniz Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında silinir, yok edilir ya da anonim hale getirilir.

Gülaylar Altın Kuyumculuk Mağazaları Tic. A.Ş ’nin birlikte çalıştığı ya da kanunen yükümlü olduğu kamu kurum ve kuruluşlarıyla ve/veya Türkiye’de veya yurt dışında mukim olan 3. kişi hizmet sağlayıcı, tedarikçi firmalar, sigorta şirketleri ve alt acenteleri ile Gülaylar Altın Kuyumculuk Mağazaları Tic. A.Ş ’nin grup şirketleriyle paylaşılması, kanuni ya da hizmete bağlı fiili gereklilikler halinde yurtdışına aktarılması ya da kullanılmasının engellenmesi de dâhil olmak üzere işlenebilecektir. Veri sorumlusu sıfatıyla Gülaylar Altın Kuyumculuk Mağazaları Tic. A.Ş’ye başvurarak ya da [email protected] / [email protected] mail adresi üzerinden 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’nun 11. maddesinde sayılan haklarınızla ilgili bilgi alabilirsiniz.

Şirket tarafından kişisel verilerimin işlenmesine ilişkin bilgilendirmeleri içeren Gülaylar Altın Kuyumculuk Mağazaları Tic. A.Ş ait Kişisel Verilerinizin İşlenmesiyle İlgili Aydınlatma Ve Rıza Metni”nin incelenmek üzere tarafımla paylaşılmış ve tarafımca incelenmiş olduğunu, bu metni imzalayarak Gülaylar Altın Kuyumculuk Mağazaları Tic. A.Ş Kişisel Verilerinizin İşlenmesiyle İlgili Aydınlatma Ve Rıza Metni” kapsamında yer alan bilgilere ilişkin olarak tarafıma gerekli aydınlatmanın yapıldığını, metni okuduğumu ve anladığımı, herhangi bir etki altında kalmaksızın kişisel verilerimin işlenmesine, yurtiçi ve yurtdışı kişi ve kurumlar ile paylaşılmasına açık bir şekilde rızamı verdiğimi kabul, beyan ve taahhüt ederim.

Close İcon

Sepetim

Ücretsiz Sigortalı Gönderim !

Toplam Tutar

0

Toplam İndirim Tutarı

0

Ürün İndirimi

0

Kargo

Ücretsiz

Ödenecek Tutar

0

SEPETE GİT

E-Bültenlerimize kayıt olun, yenilikleri ve fırsatları önce siz keşfedin!