1. Gülaylar
  2. Altın Anne Çocuk Takıları

ALTIN ANNE ÇOCUK TAKILARI

%58
11.313 ₺ 5.362 ₺
1.583,79 ₺ x 3 Taksit
%58 Aynı Gün Teslimat
7.111 ₺ 3.371 ₺
995,56 ₺ x 3 Taksit
%58 Aynı Gün Teslimat
5.979 ₺ 2.834 ₺
837,02 ₺ x 3 Taksit
%58 Aynı Gün Teslimat
7.911 ₺ 3.750 ₺
1.107,58 ₺ x 3 Taksit
%58 Aynı Gün Teslimat
8.146 ₺ 3.861 ₺
1.140,40 ₺ x 3 Taksit
%58 Aynı Gün Teslimat
6.358 ₺ 3.014 ₺
890,10 ₺ x 3 Taksit
%58 Aynı Gün Teslimat
6.161 ₺ 2.920 ₺
862,57 ₺ x 3 Taksit
%58 Aynı Gün Teslimat
5.013 ₺ 2.376 ₺
701,86 ₺ x 3 Taksit
%58 Aynı Gün Teslimat
7.765 ₺ 3.680 ₺
1.087,06 ₺ x 3 Taksit
%58 Aynı Gün Teslimat
6.894 ₺ 3.268 ₺
965,12 ₺ x 3 Taksit
%58 Aynı Gün Teslimat
11.173 ₺ 5.296 ₺
1.564,25 ₺ x 3 Taksit
Gösterilen Ürün: 15

Altın Anne Çocuk Takıları

Altın anne çocuk takıları, anneler ve çocuklar için hem en sevilen aksesuarlar arasında bulunur hem de sonsuz bağlılığı ve sevgiyi simgeler. Özellikle de çocuklar için takı modelleri, anlamlı ve kalıcı anılar demektir. Birbirinden çeşitli niteliklere sahip olan aksesuarlar hem kız hem de erkek çocuklar için özel olarak tasarlanmıştır. Çeşitli renk ve şekilleri bir araya getiren tasarımlar her daim dikkat çekmeyi başarır. Tamamı ile özel olarak üretimleri gerçekleştirilen, anne ve çocuk takıları; her beğeniye ve her zevke uygun ürünleri kapsar. Her biri farklı renkler ve farklı tasarımlar arasından seçimler yapmak geniş ürün yelpazesi sayesinde çok daha ideal bir biçimde gerçekleşir.

Anne bebek altın bileklik tasarımları, kombinlerini eğlenceli ve şık bir görünümle tamamlar. Kaliteli ve sağlam şekli, kullanımının kolay olduğu anlamına gelir. Sevilen sembollerle süslenmiş motifler çocukların ilgisini çekmektedir. İnce ve kalın zincir bileklikler miniğinizin bileğine şıklık katar. Anne çocuk bileklik modelleri, üzerinde isim yazılı ve gelişmiş tasarımları ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Model çeşitliliğinin fazla olması onu en şık giyim aksesuarı yapmaktadır. Bileğinize estetik bir görünüm sağlar. Zincirdeki meyve, çiçek veya hayvan şekilleri ile uyumlu bir bütün oluşturur. Çocuk anne takı modelleri tasarımları ile herkesin ilgisini çekmektedir. Küçük çocukların ilk anılarının adeta gerçek bir mimarı olan aksesuarlar, nesilden nesle aktarılan objelerden biri haline gelir. Çocuklar ve anneler için altın bileklik, kolye ucu, küpe ve bileklik modelleri ile çocuğunuzun hayatına çarpıcı bir dokunuş katabilirsiniz.

Altın Anne Çocuk Takıları Modelleri

Altın anne çocuk takıları modelleri birbirinden çeşitli niteliklere ve gelişmiş tasarımlar ile kullanıcıları bir araya getiriyor. Her biri özenle geliştirilen ve vücudun farklı bölgesine takılan aksesuar modelleri, renkli tasarımları ve ilgi çekici nitelikleri ile her zevke ve her beğeniye hitap edebilmeyi tam olarak başarır. Modeller arasında bulunan anne bebek figürlü altın kolye çeşitleri, gelişmiş zincir yapısı ve ilgi çekici figürler sunar. Elma, karpuz, flamingo ve pek çok figürü içermekte olan eşsiz kolyeler bu sayede geniş bir ürün yelpazesi ile sizlerin zevkine hitap eder. Kararma yapmayan ve alerjik reaksiyon gibi çeşitli istenmeyen durumlara neden olmayan modeller sayesinde hem anneler hem de bebekler ve çocuklar güvenli ve sağlıklı kullanımlar ile de bir araya gelmiş oluyor.

Modeller arasında bulunan anne bebek temalı altın kolye modeli ise, anne ve bebeklerin arasındaki kutsal bağı en ideal bir şekilde simgeliyor ve yansıtıyor. Anne bebek altın kolye modelleri, uzun süreler boyunca her alanda takılacak takı ürünleri arasında yer aldıkları için üretim aşamalarında son derece değerli altın madeni tercih edilir. Bu değerli altın madeni bu ürünlerin tümünde 14 ayar olarak tasarımlarda hayat bulur. Çocuk bileklik modelleri ise özgün vurgularla tasarlanır. Uğur böceği, unicorn, çilek, nazar boncuğu, karpuz ve gökkuşağı karakterlerinin işlenmekte olduğu ürünler, bir çocuğun bileğinde kalıcı bir iz bırakır. Çocuk bilekliklerinin tasarımında mineli modeller de bulunur. Kiraz, kelebek, araba, papatya gibi sembollerle bezenen aksesuarlar, giyim ile büyüleyici bir bütünlük oluşturur. Sarı altının buluştuğu çeşitli figür ve tasarımlar çocukları son derece mutlu eder ve onların değerli anları her daim üzerinde taşımasına yardımcı olur. Ürünler arasından seçimler yaparken yaş, renk zevki ve tarz gibi çeşitli faktörlerin göz önünde bulundurulması çok daha ideal seçimler gerçekleştirilmesine büyük oranda yardımcıdır.

Özel Anları Simgeleyen Altın Anne Çocuk Takıları

Altın anne çocuk aksesuarları, farklı tasarımlar ve farklı niteliklerde kullanıcıların beğenisine sunulmakta olan ürünler arasında yer alıyor. Tüm farklı tasarımlar ve farklı niteliklerin ortak noktası ise; özel anları simgelemeleri oluyor. Gelişmiş özellikleri ve en değerli anları ölümsüz kılmaları ile modeller pek çok kişi tarafından sık sık tercih ediliyor. Bileklik ve kolye gibi çeşitli aksesuarlarda hayat bulan değerli altın madeni ise tüm özel anları daha da kaliteli bir boyuta ulaştırıyor. 14 ayar olarak tercih edilen altın sayesinde takıların tümü oldukça şık ve zarif görünümler elde edilebilmesine de büyük oranda katkıda bulunur. Bu sayede takıların değeri de artıyor ve bu takılar ideal kullanımlar ile kullanıcıları bir araya getirmiş olur.

Altın anne çocuk takıları çeşitleri, bebeklerin ve çocukların renkli dünyasına hitap eden özgün tasarım dokunuşlarıyla hayat bulur. Bebek ve çocuklara özel olarak üretimleri gerçekleşmekte olan ürünleri hem kendi bebeğiniz hem de sevdiğiniz kişilerin bebeği için tercih edebilme imkânınız bulunur. Yeni doğan bebeğinize verebileceğiniz en anlamlı ve kalıcı hediyelerden biri olan bu takı ve aksesuarlar kız ve erkek çocuklar için ayrı ayrı tasarlanmıştır. Özel günlerde, bir yakınınız doğum yaptığında ve çocukların doğum günlerinde modellerin tümü çok sık tercih ediliyor ve her zevke hitap edebilmeyi de başarıyor. Geniş aksesuar ve takı yelpazesi arasında, yenilikçi ve özgün tavrıyla öne çıkan, farklı sembol ve motiflerle tasarlanan ürünler yer alıyor. Bebeklerin ve çocukların her an kullanabilecekleri kullanışlı ürünler, bebek ve çocuk giyimiyle uyum içinde oluyor ve benzersiz görünümler sunuyor. Farklı sembol ve farklı motiflere yer verilmesi, zevkler, beğeniler ve ihtiyaçlar doğrultusunda özgür seçimler gerçekleştirilebilmesine de büyük bir oranda yardımcı oluyor.

Altın Anne Çocuk Takıları Fiyatları

En değerli ve en mutlu anları ölümsüzleştiren anne ve çocuk takıları aynı zamanda anneler ve çocukları arasında bulunan sonsuz bağı daha da güçlendiriyor. Her biri farklı özelliklerde geliştirilmekte olan ürünler, farklı semboller ve farklı figürler sunarak da özgür seçimler gerçekleştirilebilmesine olanak tanıyor. Çocukların vücudu ile uyumlu geliştirilen ve hem kız çocuklarına hem de erkek çocuklarına hitap etmeyi başaran ürünler bu sayede pek çok ebeveynin ilk tercihi oluyor. Tüm gelişmiş özellikleri kapsamında sevilen ve değer verilen kişilere hediye seçeneği olarak da altın anne çocuk takıları tercih edilebiliyor. Yeni doğum yapan kişilere veya yeni yaş gününü kutlamakta olan yeğene rahatlıkla hediye edilebilen modeller, hediye edilen kişiyi son derece mutlu ediyor. Sizlere de değerli ve kaliteli bir hediye sunmuş olabilme imkânı sunuyor. Hem kendiniz ve kendi çocuğunuz hem de sevdikleriniz için tercih edeceğiniz modeller arasından seçimler yaparken ise cinsiyet, ölçüler ve kategorileri göz önünde bulundurmak gerekli oluyor. Hem bileklik hem de kolye formunda sizlerle bir araya gelmekte olan değerli maden altın, çeşitli figür yansımaları ile de zarif görünümünü ve ışıltısını daha da artırıyor.

Altın anne çocuk takıları fiyatları belirlenirken birbirinden çeşitli pek çok faktör göz önünde bulunduruluyor. Her biri 14 ayar altın değerine sahip olan eşsiz ürün modellerinin fiyatları belirlenirken, altın ile bütünleştirilen semboller ve figürler gibi etkenler baz alınıyor. Bunun yanı sıra kordon yapısı ve diğer tasarım özellikleri de modellerin fiyatları belirlenirken etkin rol oynuyor. Birbirinden farklı sembolleri yansıtan ürünler arasından özgür seçimler gerçekleştirmek ise tamamı ile sizlerin ve çocuğunuzun zevk ve beğenilerine düşüyor.