Ürün Grubu

Maden Ayarı

Maden Rengi

Fiyat Aralığı

Desen-Figür

Filter İcon
Order İcon
Varsayılan
Artan Fiyat
Azalan Fiyat
Popülerlik
Çok Satanlar
Artan İndirim
Azalan İndirim
En Yeniler
Toplam Ürün:
Gülaylar
%37
Çelik Bileklik
714 450
150 x 3 taksit

Hızlı İncele ve Sepete Ekle

Kapat
Çelik  Bileklik
Çelik  Bileklik

Çelik Bileklik

714 450

Çelik Erkek Bileklik

Aksesuar denince akla genel olarak kadınlar ve kadınlar için üretilen aksesuar modelleri gelse de erkeklerde de aksesuar kullanımının oldukça yaygın olduğu söylenebilir. Erkekler tarafından kullanılan aksesuarların tarz açısından ele alındığında kadınlara göre daha sade modellerde olduğu görülüyor. Erkek aksesuarlarında da geniş bir ürün skalası kullanıcıları karşılıyor. Böylece erkekler de geniş ürün çeşitliliği arasından kendi tarzlarına ve zevklerine en çok uyacak ürünü rahatlıkla bulabiliyorlar. Erkek aksesuarları içinde en çok tercih edilen ürünler arasında kolye modelleri ve bileklik modelleri geliyor. Küpe modelleri de tercih ediliyor ancak kolye ve bileklik modellerine göre biraz daha düşük olduğu görülüyor. Genelde düz zincirlerin sık sık tercih edildiği görülüyor. Bu zincirlerin farklı tarz ve modelde hazırlananları bulunuyor. Düz zincir modellerinin yanı sıra bu zincir modellerine ve eklenen kolye uçları ile kolyeler daha özgün ve etkileyici bir tasarıma sahip hale getirilebiliyor. Düz renk tişörtlerin üstüne sade bir kolye takarak tarzlarını tamamlamak isteyen erkekler için önerilen çelik kolye modelleri de büyük bir ilgi uyandırıyor. Dışarı çıkarken, işe ya da okula giderken yapılan hazırlıklarda kıyafet seçimleri büyük önem taşısa da üstüne onları tamamlayacak aksesuar seçimleri de eksik edilmemelidir. Kıyafet seçimi ile birleştirilecek bir kolye, bileklik ya da küpe ile akıllara kazınacak bir görüntü elde edilebilir. Özellikle erkeklerin sık sık tercih ettiği çelik bileklik modelinin kombinlerinize ve giyim tarzınıza çok yakışacağı söylenebilir.

Çelik Erkek Bileklik Modelleri ile Tarzınızı Yenileyin

Erkek aksesuarlarından bahsederken kolyeden sonra sıra tabii ki erkek bileklik modellerine geliyor. Bu grupta erkek kullanıcıların beğenisine sunulan çok fazla seçenek bulunuyor. Altın bileklik gruplarının erkek kullanıcılarda diğer alternatif materyallere göre daha az tercih edildiği biliniyor. Genelde gümüş ve çelik aksesuar modellerine yönelen erkekler için bu gruplarda seçip kullanabilecekleri ürün sayısı giderek artıyor. Günümüzde değişen stiller ve trendler ışığında aksesuar üretimi yapan markalar her geçen gün yeni bir ürünle kullanıcıları karşılamaya devam ediyor. Erkek kullanıcılar arasında çok rağbet gören ve oldukça sevilen bir ürün grubu olan bileklik modellerini detaylı inceleyebilirsiniz. Erkek bileklik modelleri arasında satışı yapılan ürünler incelendiğinde en çok tercih edilen ürünlerin çelik maddesi ile üretilen ürünler olduğu görülüyor. Bir haber gündemi nasıl sürekli değişiyorsa moda trendleri de aynı öyle sürekli bir değişime uğruyor. Modayı takip etmek herkes için bir hobi olmasa da artık modaya uygun giyinenlerin sayısında büyük bir artış görülüyor. Bu da trend haline gelen ürünlerin üretimini yapan markalar için başarılı bir yükselişe imkan tanıyor. Aksesuar modellerinin, geçmişten bu yana her zaman ve her yerde sık sık tercih edildiği biliniyor. Çelik maddesi kullanılarak üretilen ürünler, kimyasal maddelere ve suya çok sık maruz kalmadığı takdirde kararma yapmıyor. Çelik ürünlerin sahip olduğu bu özellik kullanıcıların daha fazla tercih etmesinde önemli bir rol oynuyor. Erkeklerin sık sık alım yaptığı aksesuar ürünlerine baktığımızda çelik erkek bileklik modelleri üst sıralara çıkıyor. Birçok tarza uygun olarak üretimi yapılabilen ve farklı materyaller ile süslenerek zenginleştirilebilen çelik bileklik modelleri erkek kullanıcıların tarzını geliştirmesi açısından büyük yarar sağlıyor. Böylece tek tip bir çelik bileklik modelinin herkesin bileğinde görülmesinin önüne geçiliyor.

Çelik Bileklikler Size Çok Yakışacak

Çelik bileklik denildiği zaman akla dümdüz çelik halka bileklik modelleri geliyor olabilir. Ancak çelik bileklik üreten markalar bu konuda da ürün gruplarını geliştirmeye gidiyor ve yenilikler ile kullanıcılarını karşılıyor. Düz çelik bileklerin yanı sıra geliştirilen yeni modeller ile birlikte çelik bileklik modellerine farklı bir bakış açısı getiriliyor. Bileği saran çelik bilekliğin belli bir kısmına konan deri parçaları ya da işlemeli detaylar ile çelik bilekliğin albenisi artırılıyor. Kalın halkalı bir zincir ile yapılan çelik erkek bilekliğinin bilekliğin, tam orta kısmına gelecek şekilde konulan deri ya da başka materyal olarak konulan işlemeler bilekliğin sadeliğini bozmadan ayrı bir hava katıyor. Özellikle bu zincir olarak üretimi yapılan modeller müşterilerin beğenisini topluyor. Erkek çelik zincir bileklik modelleri arasından yapılacak bir seçim ile kombinlere farklı bir hava geliyor. Her yerde ve her zaman takılabilmesi ile sık sık tercih ediliyor. Hem günlük yaşantının sadeliğinde hem de gece hayatı şıklığında çelik zincir bileklik modelleri oldukça fazla rağbet görüyor. Üstelik farklı farklı modelleri ile kullanıcıya karar vermesi için büyük bir seçim alanı sağlıyor. Çelik bilekliklerin sık sık tercih edilmesinin sebeplerinden biri bazı satış yerlerinde kolayca özelleştirilebilir olmasıdır. Bileği saran bir halka şeklinde oluşturulan çelik bileklik modellerinin üstünde işlenmeye uygun alanlar olması, bilekliği kişiye özel hale getirebilmenin en iyi yolu oluyor. Bununla birlikte ürünün kişiye özel hale getirilebiliyor olması kullanıcıların ürünü alma isteğini de artırıyor. Düz kısımlarına yazdırılmak istenen bir söz atılmak istenen bir tarih ya da yazdırılmak istenen bir isim ile bileklik hem kişiye özel hale geliyor hem de daha şık bir halde kullanılması için avantaj sağlıyor.

Herkese Uygun Çelik Erkek Bileklik Fiyatları

Güzel bir hediye seçimi olarak ya da düğünlerde yapılan takı törenlerinde yerini alan aksesuarlar akılda kalan bir parça haline geliyor. Değişen trendler doğrultusunda erkek bileklik modellerinde de bazı yenilikler müşterilerin karşısına çıkıyor. Her üründe olduğu gibi yeni çıkan modellere başta biraz uzak durulsa da zaman geçtikçe çok seviliyor. Çelik erkek bileklik modelleri içinde bu yenilik erkek çelik kelepçe bileklik modellerinden geliyor. Bileği tam formunda saran yapısı ile ilk andan itibaren kullanıcılar tarafından çok beğeniliyor. Kapatma kısmına konan bir parça ile kelepçeli bileklik modeline dönüştürülen bu ürün çıktığı andan itibaren büyük ses getiriyor. Çelik erkek bileklik modellerinde fiyatlama yapılırken en çok dikkat edilen unsur bileklik modelinde işleme olup olmamasıdır. Bir bilekliğin üstüne yapılan işlemeler uzun vakitler ve fazla fazla emek harcanarak oluşturuluyor. Harcanan emek ve vaktin karşılığı olarak da fiyatları diğer ürünlere göre farklılık gösterebiliyor. Çelik erkek bileklik modellerinin düz parçalarında fiyatların oldukça uygun olduğu görülüyor. Sonradan eklenen farklı renk çelik parçalar deri kısımlar ya da çelik parçanın üzerine ekstradan işlenen altın parçalar ile ürüne verilen emek artıyor. Kullanılan materyallerin sayısı da arttığı için bu durumda ürünün fiyatı da buna bağlı olarak değişiklik gösteriyor. Çelik erkek bileklik modelleri çok fazla ürün çeşitliliğine sahip olması nedeni ile fiyat konusunda da çok fazla seçenek ile karşılaşılıyor. Bu durumda herkese uyabilecek bir model olduğu gibi her bütçeye uyabilecek fiyatlar da bulunuyor. Bunların arasından inceleme yapılarak kullanıcı rahatlıkla hem görsel açıdan hem de maddi açıdan kendi tarzına en çok uyacak çelik bileklik modeline karar verebiliyor. Siz de bileklik modellerini incelemek ve bununla birlikte çelik erkek bileklik fiyatları arasından değerlendirmek isterseniz bu isteğinizi Gülaylar web sitesini ziyaret ederek gerçekleştirebilirsiniz.

Close İcon

Sepetim

Ücretsiz Sigortalı Gönderim !

Toplam Tutar

0

Toplam İndirim Tutarı

0

Ürün İndirimi

0

Kargo

Ücretsiz

Ödenecek Tutar

0

SEPETE GİT

E-Bültenlerimize kayıt olun, yenilikleri ve fırsatları önce siz keşfedin!