1. Gülaylar
  2. Altın Çocuk Bilezikleri

ALTIN ÇOCUK BİLEZİKLERİ

%58 Aynı Gün Teslimat
19.312 ₺ 9.154 ₺
2.703,66 ₺ x 3 Taksit
%58 Aynı Gün Teslimat
15.613 ₺ 7.401 ₺
2.185,85 ₺ x 3 Taksit
%58 Aynı Gün Teslimat
18.365 ₺ 8.705 ₺
2.571,13 ₺ x 3 Taksit
%58
16.016 ₺ 7.591 ₺
2.242,19 ₺ x 3 Taksit
%58 Aynı Gün Teslimat
16.225 ₺ 7.691 ₺
2.271,52 ₺ x 3 Taksit
%58 Aynı Gün Teslimat
12.981 ₺ 6.153 ₺
1.817,34 ₺ x 3 Taksit
Gösterilen Ürün: 6

Altın Çocuk Bilezikleri

En kıymetli varlıklarınız için özenli bir şekilde hazırlanan ve tasarlanan altın çocuk bilezik çeşitleri, çocuklarınız ile olan en özel anları daha özel kılabilmeyi başarıyor. Her çocuğun sorunsuz bir biçimde ve güvenli bir biçimde takabileceği bu bilezik modelleri, her geçen gün çok daha fazla tercih edilmeye devam ediyor. Gerek doğum hediyesi olarak gerekse doğum günleri, sünnet törenleri ve diğer özel günlerde değerli bir ziynet hediyesi olarak altın çocuk bilezik çeşitleri rahatlıkla tercih edilebiliyor. Her biri birbirinden farklı tasarım özelliklerinde, ince işçilik nitelikleri ile geliştirilmekte olan bu bilezikler bu sayede çocukların en sevdikleri aksesuarları olabilmeyi tam anlamı ile başarıyor. Gelişmiş tasarımlara sahip bilezikler üretme konusunda başarısından uzun zamandır söz ettirebilen Gülaylar, bilezik çeşitlerinde de farklı farklı pek çok sembole yer veriyor ve bu sayede çocuklar çok daha zengin tasarımlı bilezikler ile bir araya gelebiliyor. Her bir bilezik modelinin yapımında 14 ayar tercih ediliyor ve bu saf altına tüm semboller, motifler titiz bir şekilde işleniyor. Çocukların bileklerinde hiçbir şekilde sıkma yapmayan ve uzun süreler sonra bile formu hala aynı kalabilen bilezikler, bu sayede uzun süreler boyunca saklanabiliyor. Çocukların en sevdiği, taktığında kendisini her daim rahat hissedebildiği bilezikler çeşitli diğer aksesuarlar ile kombin yapıldığında ortaya bütün bir görünüm koyabiliyor. Bebekler ve çocuklar için tercih edilen bilezikler arasından seçimler yapılırken önem arz eden konfor, kalite ve uzun süreli kullanım ömrü; bu bilezik çeşitlerinde hayat buluyor ve kişilerin rahatça seçimler yapabilmesine yardımcı oluyor.

Rengarenk Altın Çocuk Bilezik Modelleri

Altın çocuk bilezik modelleri zengin bir koleksiyon içerisinde, ilgi çekici tasarımlarda ve kaliteli bir şekilde sunuluyor. Her bir modelde birbirinden çeşitli semboller ve figürler en iyi şekilde altının üzerine işleniyor, bilezikler bu sayede çok daha zengin bir görünüme kavuşabilmeyi başarıyor. Altın bilindiği üzere en sağlıklı ve en değerli madenlerden biridir. Tıpkı yetişkinlerin aksesuarları üretilirken ve tasarımları gerçekleştirilirken altın tercih edildiği gibi çocukların kullanabileceği çeşitli aksesuarlarda da altın kullanımının tercih edilmesi son derece yaygındır. Geçmişten günümüze çıkardığı koleksiyonlarda pek çok detayın hayat bulmasını sağlayan ve ince işçilik prosedürleri benimsemiş olan Gülaylar, çocuk bilezikleri söz konusu olduğunda da tüm bu prosedürleri uygulamaya çalışmakta ve bunu başarmaktadır.

Çocuklara Özel Altın Bilezikler

Genel itibariyle yeni doğan çocuklar için satın alınan altın bebek bilezik çeşitleri, en ideal hediye seçeneklerinden biridir ve hediye seçenekleri arasında oldukça değerlidir. Bebeklerin büyüdüğü zaman hayran kalacağı niteliklerde üretimleri ve tasarımları gerçekleştirilen bilezikler, bu sayede hayat boyu saklanmak istenecek hediyeler arasında da kendisine yer edinebilmeyi başarmaktadır. Bileziklerin tümü üstelik çocukların ergonomik yapısına uygun niteliklere de sahiptir. Çocukların bileklerinde hiçbir şekilde rahatsız bir hissiyat oluşumuna neden olmaz ve ağırlık yapmaz. Bu sayede de anne ve babalar gönül rahatlığı içerisinde bu bilezik modelleri arasından ideal seçimler gerçekleştirebilirler. Çocukların her daim saklamak isteyeceği ve özellikle çeşitli özel günlerde takacağı bilezikler canlı, uygun ve kaliteli niteliklere sahip olacak bir biçimde üretilir. Tüm bu detaylar sayesinde bu bileziklerin uzun süreler boyu sorunsuz bir biçimde kullanılabilmesi mümkün bir hale gelir. Her detayıyla ilgi gören bilezikler yeni nesil tasarım dokunuşlarıyla sizlere sunulur.

Beğenileri Kazanan Detaylar Sunan Altın Çocuk Bilezikler

Çocuklar için en özel tasarımlara sahip altın bilezik çeşitleri üretilirken tamamı ile 14 ayar saf altın tercih edilir. Ancak bileziklerin modellerine göre ağırlıkları değişmekte; profesyonel şekilde tasarlanan özel ürünler bebeklerin ve çocukların bileğinde ağırlık durumuna neden olmamaktadır. Bu sayede bebekler ve çocukların altın bilezik çeşitlerini rahat ve konforlu bir şekilde kullanabilmesi mümkün olur. Rahat, konforlu, güvenli ve kaliteli kullanımlar sunan bileziklerin asıl dikkat çekmekte olan yönlerinden biri; modellerin üretiminde kullanılan semboller, renkler ve diğer detaylardır. İnce bir işçilik ile temiz ve hijyenik atölyelerde profesyonel bir şekilde tasarımları gerçekleştirilen ve üretilen bilezikler; çocukların beğenisini kesin olarak kazanabilecek tasarım özellikleri sunar. Özellikle nazar boncuğu detayı bu bileziklerde çok sık kullanılmış, nazar boncuğu detayları farklı farklı renklere bürünmüştür. Nazar boncuk detayının yanı sıra bilezikler tasarlanırken çocukların en sevdiği sihirli unicorn atı da tercih edilmiştir. Sihirli unicorn atı bilezik modellerin orta kısmına kusursuzca işlenmiş, pembe renkli kalp gibi çeşitli detaylar da süslemesi gerçekleştirilmiştir. 14 ayar altın çocuk bilezik çeşitleri bu ilgi çekici tasarımları sayesinde çocukların ergenliğe girene kadar olan döneminde bileğinden hiçbir şekilde çıkarmak istemeyeceği aksesuarlara dönüşmüştür. Sizler de gerek yeni doğum yapmış olan bir yakınınıza gerekse kendi bebeğinize veya çocuğunuza modelleri inceleyerek seçim yapabilme şansı elde edebilirsiniz. Uzun süreler boyu formunu koruyacak olan ve kalitesini gördüğünüz an hissettirecek olan çeşitli modeller en iyi hediye seçenekleridir. Çocuklara kendini oldukça değerli hissettiren ve çocukların gördüğü an yüzünde sevimli gülümsemeler belirmesine katkıda bulunan bilezik modelleri, bu nedenle pek çok anne ve baba tarafından tercih edilir. Pek çok kişi eşsiz tasarımlara sahip olan bilezikler ile çocuklarını mutlu etmek, onlara göstermekte oldukları üstün değeri tekrar tekrar hatırlatmak istemektedir.

Altın Çocuk Bilezik Fiyatları

Çocukları naif, ilgi çekici bir o kadar rahat kullanımlar ile bir araya getirebilmeyi başarmakta olan bilezikler, bu sayede en gözde aksesuarlar arasında yerini alıyor ve bu yerini de korumayı hedefliyor. Çeşitli küpeler, kolyeler ve yüzükler ile eşsiz bir uyum içerisine girebilmeyi başaran bilezikler özellikle son dönemlerde çok daha fazla popüler olmaya devam ediyor. Bu popülerliğin hız kazanmasının sebebi ise artık insanların yeni doğum yapan yakınlarına hediye almak yerine bebeğin ve çocuğun kullanabileceği hediyeler almak istemesi olabiliyor. Bunun yanı sıra pek çok kişi çocukları ve yakınlarını mutlu edebilmek için aksesuar almayı tercih edebiliyor. Bu nedenle aksesuarlar arasında bilezikler öne çıkmış oluyor. Eşsiz markanın kaliteli ürün koleksiyonlarında adeta parlayan ve birbirinden minimalist çizgileri en iyi şekilde yansıtan bilezikler tamamı ile 14 ayar altından üretiliyor. Bu nedenle altın çocuk bilezik fiyatları söz konusu olduğunda farklı seçenekler ortaya çıkıyor. Altın çocuk bilezik çeşitlerinin fiyatları belirlenirken kullanıcılara sunulan bileziklerin tasarım özellikleri ve üzerinde bulunan diğer detaylar dikkate alınıyor. Sizler de hem kendi çocuğunuz için hem de yeni doğum yapan arkadaşlarınızın ve diğer sevdiklerinizin bebekleri için minimalist çizgiler ve yumuşak renklerle donatılmış olan en özel bilezik modellerini inceleyebilirsiniz. Modeller arasından yapacağınız seçim hem aksesuarı kullanacak olan kişinin ilgi çekici ve naif çizgilere sahip olmasını sağlayacak hem de güvenli ve konforlu kullanımlar gerçekleştirilebileceği garanti edilmiş olacaktır. Aksesuar seçimleri yaparken, özellikle bilezik gibi aksesuarlar seçilirken bahsi geçen tüm detaylar son derece önemlidir. Sizler aksi durumlar ile karşı karşıya kalmamak ve özensiz bir hediye almamak için altın çocuk bilezikleri inceleyebilir ve siparişinizi oluşturabilirsiniz. Böylelikle kalıcı ve uzun yıllar boyunca kullanılabilecek en özel takılara sahip olabilmenin ayrıcalığını hissedebilirsiniz.