1. Gülaylar
  2. Altın Çocuk Emzik

ALTIN ÇOCUK EMZİK

Aynı Gün Teslimat
Desen-Figür
%58 Aynı Gün Teslimat
24.840 ₺ 11.774 ₺
3.477,54 ₺ x 3 Taksit
%58
25.110 ₺ 11.902 ₺
3.515,43 ₺ x 3 Taksit
Gösterilen Ürün: 2

Altın Çocuk Emzik

Yeni doğan bebeklere çeşitli hediyeler verilmektedir. Bu hediyeler sadece hatıra olarak değil, aynı zamanda bazı hediyeler maddi olarak desteklemek içindir. Altın, hem maddi hem de manevi değeri olan hediyelerden biridir. Altın; bilezik, kolye ve küpelerin yanı sıra çeşitli gramajlarda altın seçenekleri de bulunuyor. Bu hediyeler arasında altın çocuk emzik de yer alıyor. Altın çocuk emzik yeni doğan bebekler için en anlamlı, en değerli ve son derece de şık hediyedir. Popüler hale gelen tasarımlardan biridir. Altın çocuk emzik modellerinde kulp ve sapın birleştiği kısım altın rengidir. Altın kullanımı emzik tasarımları ile birleştiğinde emziği sadece bir emzikten daha fazlası yapar, değeri vardır. Bu ürün aynı zamanda yeni doğan anneler için ideal bir hediye olabilir. Emzik tarafı bebek tarafından tıpkı normal bir emzik formunda rahat bir şekilde kullanılabilir. Emzik kullanımı bittikten sonra maddi ve manevi değere sahip olan emzik, altın olarak saklanabilmektedir. Altın emzik çeşitleri oldukça değişken özelliklere sahiptir. Emzik gövdesinin ağzını kapatan kısmı ve ağza giden kısmı normal bir emzik gibi bebeğin çene yapısı, ağız ve diş sağlığı düşünülerek tasarlanmıştır. Ağız kenarının hemen üzerinde kulp arasındaki bağlantıda altın kullanılmıştır. Altın emzikler özel günlerde, bebeklerin doğumunun kutlandığı çeşitli törenlerde sevimli ve şık bir aksesuar seçeneği olarak kullanılabilir. Altından yapılmış olan emzik çeşitleri bebek için hediye olarak beğenilecek bir aksesuardır. Yeni doğan bebeğiniz veya sevdiğiniz birinin bebeği için uzun ömürlü, yüksek kaliteli, paranızın karşılığını veren bir hediye arıyorsanız; altın bebek emzikoldukça ideal bir seçim olacaktır.

Tasarımlarıyla Dikkat Çeken Altın Çocuk Emzik Modelleri

Altın emzik modelleri üretilirken pek çok tasarım özelliği ve süslemeler de tercih edilir. Özeni bir şekilde üretilen ve saf altının ince işçilik ile birleşmesi sonucu meydana getirilen emziklerin süslemeleri ve tasarımları farklı renklerde olabilir. Altın renkli desenler oluşturmak için emaye adı verilen bir teknik kullanılabilir. Değerli bir zanaat olan emaye tekniği kullanılarak renkli kompozisyonlar oluşturulabilir. Araba, göz ve nazar boncuğu gibi sevimli figürler emaye teknolojisi kullanılarak altın emziklere ince bir işçilik tecrübesi ile işlenir. Kız bebekleri için altın emzikler pembe renklerde yapılmaktadır. Mavi renkli altın emzikler ise hem erkek hem de kız bebekler için uygundur. Altın emzik modelinde mavinin farklı tonları mevcuttur. Altın nazar boncuklu modellerde kabarık nazar boncuğu olabilir. Bir veya birden fazla nazar boncuğu kullanarak çeşitli kompozisyonlar oluşturulabilir. Desenli modeller üzerinde altın işlenerek farklı desenler oluşturmak da mümkündür. Bu kalıplar bebeğin cinsiyetine göre değişiklik gösterebilir.

Özel Tasarımlı Altın Çocuk Emzikler

Hilaller, yıldızlar, melek kanatları, güvercinler ve kurdeleler de yaygın sembolik desenlerdir. Altın emzik sapı sade ve basittir. Altın emzikler genellikle unisex modellerde kullanılmaktadır. Emzik isteğe göre bebeğin giysilerine bir zincirle takılabilir. Çoğu zincir modeli de altın emziklerle uyumludur ve emziğinizin düşmesini engeller. Bir ucunu tutamağa, diğer ucunu bebek giysilerine, bebek arabasına veya battaniyeye takabilmek son derece kolaydır. Tüm bu nitelikler kapsamında altın emzik modelleri pek çok anne ve baba tarafından gerek kendi bebekleri için gerekse sevdiklerinin ve yakınlarının bebekleri için çok sık tercih edilir.

Çeşitli Detaylara Sahip Altın Çocuk Emzik Çeşitleri

Emzik bebeklik döneminde kullanılan ve daha sonrasında işlevini yitiren bir üründür. Yani emzikler ideal kullanım yaşlarından sonra kullanılmaz ve işlevi tamamen ortadan kaybolur. Ancak altın çocuk emzik çocuk emzik kullanımını sonlandırdıktan sonra saklanabilecek değerli bir ürün çeşididir. Tasarım aşamaları oldukça titiz bir şekilde gerçekleştirilen ve en değerli madenden üretimi gerçekleştirilen 14 ayar altın emzik çeşitleri pek çok kişi için ideal hediye seçeneği olarak da tercih edilir. Gerek kendi çocuklarına gerekse sevdiklerinin ve yakınlarına altın emzik almayı tercih eden kişiler böylelikle hem sade hem de bir o kadar zarif görünümlü hediyelere sahip olabilirler. Üretim aşamalarında pek çok kez vurgulandığı gibi tamamı ile ince işçilik tercih edilir ve tüm bu üretimler temiz, hijyenik ortamlarda usulüne uygun gerçekleştirilir. Bu nedenle de bebeklerin sağlığı konusunda gerekli hassasiyet de tümü ile gösterilmiş olur. Bebekler bu emzik çeşitlerini hiçbir şekilde sağlık problemi durumu olmadan ve etkilenmeden kullanabilirler. Üstelik bu ürün modellerinin her biri üstün kaliteli bir forma sahip olduğu için de zaman içerisinde eğilip bükülme, deforme olma veya zaman içerisinde giderek kararmaya başlama gibi çeşitli problemler meydana gelmez. Bu sayede de kişiler bu emzik çeşitlerini rahatlıkla tercih edebilirler ve hem kendi bebeklerine hem de sevdiklerinin bebeklerine hediye edebilirler. Bebekler zamanla büyüdükten sonra ve hediye kavramı hakkında yeterli bilgiye sahip olduktan sonra emziği görünce bir hayli sevinecek, bu emziği uzun süreler boyunca saklama isteği duyacaktır. Emziklerin üstün kalitesi ise emziklerin uzun süre saklanması isteğine olumlu cevap verecektir.

Altın Emzik Fiyatları

Altın değerli bir metal olduğu için altın emzik fiyatları merak edilir. Fiyat farkı emzikte kullanılmakta olan altının ağırlık oranına göre değişmektedir. Altından üretilen emzik modelleri için üreticiler genellikle altının gram sayısını belirtirler. Altın ayarı da fiyatların belirlenmesi noktasındaki çok önemli bir kriterdir. Karat kelimesinin yerine ayar kelimesi de kullanılmaktadır. Her karat tüm altının 1/24'üdür. Örneğin emziğin metal kısmı 24'te 14 altın ve 24'te 10 gümüşse emzik 14 ayardan üretilmiş bir altına sahiptir. 24'ün 8'i altın ve 24'ün 16'sı gümüş ise bu emzik 8 ayar altından oluşmuş bir model olacaktır. Genel olarak altın emzik modellerinin üretim aşamalarında 8 ayar ve aynı zamanda da 14 ayar tercih edilir. Gramaj ve ayar sayısı da fiyatı etkiler. İşçilik nitelikleri ve üretim aşamalarında uygulanmakta olan prosedürler de fiyatların belirlenmesi noktasında önemli bir yere sahiptir. Altın emzik seçenekleri özel kutusunda satılmaktadır. Hediyelik veya saklama amaçlı kullanılabilen şık bir emzik kutusu, emziğin kullanılmadığı zamanlarda ideal bir biçimde muhafaza edilebilmesine yardımcı olur. Kutu ürün sertifikasını da içerir. Sertifikalar ayrıca altın emziklerin fiyatını da etkiler. Sertifika, ürünün altın olduğunun garantisidir. Bu eşyalar sadece altın eşyalar ile kullanılabilir. Sertifikası olmayan ürünler altın kaplama olabilir veya tamamı ile sahte olabilir. Bu nedenle mutlaka sertifika almalı ve dikkatlice kontrol etmelisiniz. Ayrıca altının farklı renklere sahip olduğunu da belirtmek gerekir. Sarı altın, koyu sarı altın ve beyaz altın olarak adlandırılan farklı farklı altın türleri vardır. Altının hangi renginin tercih edileceğine önceden karar vermek ve seçilen ürünün rengini iyice kontrol etmek gerekir. Altın az bakım gerektiren bir üründür. Uzun süreler boyu kullanılmadığında ise ideal bir temizlik gerekli olabilir. Temizlerken metal yüzeyi çizmemeye dikkat etmeli ve mümkünse bir profesyonel yardım almayı tercih etmelisiniz. Yeni doğan bebeğe zarif, şık ve değerli bir hediye almak istiyorsanız ya da kendi bebeğinize hediye arayışındaysanız altın emzik çeşitleri arasından dilediğinizi seçebilir, beğenileriniz doğrultusunda altın emzik modelini güvenle satın alabilirsiniz.