1. Gülaylar
  2. Altın Mineli Takılar

ALTIN MİNELİ TAKILAR

%58
8.598 ₺ 3.611 ₺
1.203,72 ₺ x 3 Taksit
%58
7.888 ₺ 3.313 ₺
1.104,26 ₺ x 3 Taksit
%58
9.597 ₺ 4.031 ₺
1.343,59 ₺ x 3 Taksit
%58
7.032 ₺ 2.953 ₺
984,47 ₺ x 3 Taksit
%58
7.032 ₺ 2.953 ₺
984,47 ₺ x 3 Taksit
%58
7.388 ₺ 3.103 ₺
1.034,34 ₺ x 3 Taksit
%58
8.836 ₺ 3.711 ₺
1.237,00 ₺ x 3 Taksit
%58
9.280 ₺ 3.897 ₺
1.299,16 ₺ x 3 Taksit
%58
6.625 ₺ 2.783 ₺
927,57 ₺ x 3 Taksit
%58
7.249 ₺ 3.045 ₺
1.014,90 ₺ x 3 Taksit
Gösterilen Ürün: 99

Altın Mineli Takılar

Mineli altın takı çeşitleri uzun yıllardır en sık tercih edilmekte olan aksesuarların arasında bulunmaktadır. Mine adı verilen bu sanat, altın, gümüş ya da bakır gibi değerli metallerin mine boyaları ile süslenmesi temeline dayanır. Mine sanatında metal nesneler parlak bir kırmızı renge gelecek yükseklikte çeşitli maddelerin eritilerek birleştirilmesi ve camsı bir yüzey olacak şekilde kaplanmasıyla gerçekleşir.

Çok zarif bir bezeme biçimi olan mine sanatı takımlarda oldukça sık şekilde tercih edilmektedir. Büyük bir ustalık ve titiz bir çalışma ile üretilmekte olan mineli takılar, eşsiz ve şık bir görüntüye sahiptir. Zarif bir görüntüye sahip olan mineli altın takı modelleri, en sık tercih edilen aksesuarların arasında yerlerini almaktadır. Mine sanatı aksesuarlara eşsiz bir hava katar. Mine sanatının altın takılarda kullanılması ise çok daha hoş bir görüntü oluşmasına neden olmaktadır. Mineli altın takı fiyatları aksesuarları modeli, tasarımı ya da altının değeri gibi pek çok farklı etken dolayısıyla değişkenlik göstermektedir.

Altın mineli takılar gündelik kullanım için uygun olmasının yanı sıra özel gün ve gecelerde şık kıyafetler ile de tercih edilmektedir. Her tarza uygun olan pek çok farklı modelinin olması tercih yapabilmeyi çok daha kolay hale getirir. Böylelikle kendi tarzınıza uygun modeli kısa süre içerisinde bulmanız mümkündür. Bunun yanı sıra hediye seçeneği olarak da oldukça iyi bir alternatif olan altın mineli takılar, uzun yıllar boyu hiçbir problem olmaksızın kullanılabilir. Gerekli tüm alerjen testlerden geçmiş olmaları sebebiyle hassas ciltle kullanıcıların bile kullanımında bir problem oluşturmaz. Bunun yanı sıra kolaylıkla temizlenebiliyor ve bakımlarının yapılabiliyor olması sebebiyle de her zaman ilk günkü zarif ve güzel görüntüsünü taşır.

Eşsiz Detaylarla Mineli Altın Aksesuarlar

Mineli altın kolye modelleri değerli taşlarla süslenen takılar arasında yer almaktadır. Titizlikte üretilen mineli altın kolye modelleri tarzınıza ve karakterinize uygun pek çok farklı modeli içermektedir. Zarif ve etkileyici bir görünüm sergilemekten hoşlanan kullanıcılar tarafından en sık tercih edilen aksesuarları arasında yer alan mineli takılar, günlük giyim unsurları ve özel kıyafetleriyle birlikte kullanılabilir.

Çeşitli tasarımlarıyla benzersiz bir yapı sergileyen ve zarif detaylarıyla şık bir ambiyans yaratabilmenizi mümkün hale getiren mineli altın kolyeler, her tarza ve yaşa uygun seçenekleri bulundurmaktadır. Bu sayede uzun yıllar boyu gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz bir aksesuara sahip olabilir ve tarzınızı çok daha etkileyici bir görüntüye ulaştırabilirsiniz.

Mineli altın kolye modeller, mine taşıyla süslemekte olan altın zincirleri ile tasarlanmakta ve üretilmektedir. Mine sanatı, Anadolu’nun en eski el sanatları arasında yer almaktadır. Bu sanat sayesinde mineli altın takı modelleri eşsiz bir havaya bürünmektedir altın ile birleşimi eşsiz bir görüntü yaratmaktadır.

Mine sanatı adı verilen bu uygulama mineleme işlemi sayesinde gerçekleşmektedir. Bu işlem esnasında küçük parçalı cam var kalıplara konarak eritilir ve tekrar dondurulması sonucunda elde edilir. Titizlikle gerçekleştirilmesi gereken bu işlemin sonucunda etkileyici bir görünüm elde edilmektedir. Bu işleme sanatı kolyeler, yüzükler ve bileklikler olmak üzere pek çok aksesuarda kullanılmaktadır. Bu sayede kişiye özel ve eşsiz tasarımlar elde edilmekte böylelikle her gün kullanılabilecek aksesuarlar ortaya çıkmaktadır.

 

Çeşitli renk, tasarım ve macera yerinde üretilmekte olan mineli altın aksesuarlar, uzun yıllardır özellikle kadınların ilk tercihleri arasında gelmektedir. Sevdikleriniz için eşsiz bir hediye seçeneği olan mineli altın aksesuar seçenekleri, el yapımı ürünlerden oluşmaktadır.

Tasarımıyla Dikkat Çeken Mineli Altın Takılar

Mineli altın yüzük modelleri hem kadın hem de erkek kullanıcılar tarafından en sık tercih edilen aksesuarların arasında gelmektedir. Mineleme işleminin titizlikle gerçekleştirmesi ile tasarlanan mineli altın yüzük modelleri gündelik kullanım için uygundur. Aynı zamanda özel günlerde kullanım için de uygun olan pek çok farklı model ile tasarlanır. Bu sebeple geniş bir ürün çeşitliliğine sahip olan yüzük modelleri hem kadınlar hem de erkeklerin kullanımına uygun pek çok farklı modeli barındırır. Bu sayede gündelik tarzınıza veya özel günlerde kullanacağınız kıyafetlere uygun olan bir karar verebilirsiniz. Altın olması sebebiyle uzun yıllar boyu hiçbir problem yaşamadan aksesuarlarınızı kullanabilirsiniz.

Mineli altın yüzüklerin modelleri ve fiyatları modellerin tasarımı, altının değeri, renk ve boyut gibi pek çok farklı etken dolayısıyla değişkenlik göstermektedir. Bunun yanı sıra kullanım esnasında herhangi bir problem yaşamanız söz konusu olmadığı mineli altın yüzük modelleri uzun yıllar boyu kullanılabilir ve her zaman ilk günkü güzelliğini korur. Göz alıcı tasarımları ile görenlerin ilgisini çeken ve her yaş ve tarza uygun bir kullanım sunan mineli aksesuar modelleri, pek çok farklı tasarıma sahip ürünleri içermektedir.

Yüzük bunlar arasında en sık tercih edilen ürünlerin arasında gelmektedir. Bunun sebebi yüzüklerin kullanılmaya başladığı günden itibaren hem kadın hem de erkeklerin kullanımına uygun olması olarak düşünülebilir. Bunun yanı sıra günümüzde pek çok farklı yüzük modelinin olması her gün ve her tarza uygun değişik bir yüzüğe sahip olmayı da mümkün hale getirmektedir. Mineli altın yüzük modelleri sayesinde gündelik tarzınızı çok daha şık hale getirmenizi sağlar. Yalnızca gündelik kullanım için değil özel günlerinizde şık kıyafetlerinizle kombinleyebileceğiniz mineli altın yüzük modelleri, eşsiz bir hava yaratabilmenizi mümkün hale getirir.

Tarzınızı Yansıtan Mineli Altın Küpe ve Bileklik

Mineli altın bileklik, bileklik modelleri arasında en sık tercih edilen ürünlerin arasında gelir. Bunun sebebi ise mineli altın bileklik modellerinin el yapımı ve kişiye özel olarak tasarlanmış olmasıdır. Bu sayede gündelik tarzınıza tamamen uygun olacak bir bileklik modeline sahip olabilir ve sahip olduğunuz bilekliği uzun yıllar boyu hiçbir problem yaşamadan kullanabilirsiniz. Aksesuar tercihlerinizi altın gibi değerli bir madenden yana yapmak uzun ömürlü bir kullanım sağlamaktadır. Bunun yanı sıra çok kolay temizlenebiliyor olmasa da mineli altın küpe ve bileklik modellerinin sıklıkla tercih edilmesini sağlayan etkenlerin arasında yerini alır.

Küpe, bileklik veya kolye gibi aksesuarlar vücuda direkt olarak temas ettiği için sağlığa hiçbir zararı olmayan ham maddelerden üretilmesi gereken ürünlerdir. Aksi halde çeşitli alerjen durumlara neden olabileceği gibi kullanım esnasında zorluk yaşamanıza da sebep olabilir. Özellikle hassas ciltli ve alerjiye sahip olan kullanıcıların aksesuar tercihlerini altından yana yapmaları gerektiği önerilmektedir. Sağlık açısından hiçbir zararı olmayan altın madeni en değerli madenlerin arasında bulunur ve uzun yıllardır aksesuar üretiminde en sık tercih edilen hammaddelerden biridir. Siz de tercihinizi mineli altın küpe modellerinden yana yaparak hiçbir problem olmaksızın uzun süre boyunca kullanabileceğiniz bir küpeye sahip olabilirsiniz.

Önceki zamanlarda küpe aksesuar olarak yalnızca kadınlar tarafından tercih edilse de günümüzde hem erkek hem de kadınlar tarafından en sık tercih edilen ve kullanılan aksesuarların arasında gelmektedir. Mineli altın küpelerin yanı sıra mineli altın kolye ucu da sevdiklerinize ya da kendinize alabileceğiniz eşsiz bir hediye olabilir. Altın kolye ucu sayesinde sevdiklerinize onları sevdiğinizi ve düşündüğünüzü gösterebilir ya da kendinize eşsiz bir hediye alarak çok daha iyi hissedebilirsiniz.