Ürün Grubu

Maden Ayarı

Maden Rengi

Fiyat Aralığı

Desen-Figür

Filter İcon
Order İcon
Varsayılan
Artan Fiyat
Azalan Fiyat
Popülerlik
Çok Satanlar
Artan İndirim
Azalan İndirim
En Yeniler
Toplam Ürün:
Gülaylar
%47
Kampanya
22 Ayar Sarı Altın Tuğra Toplu Bilezik
60.464 32.157
16.078 x 2 taksit

Hızlı İncele ve Sepete Ekle

Kapat
22 Ayar Sarı Altın Tuğra Toplu Bilezik

22 Ayar Sarı Altın Tuğra Toplu Bilezik

60.464 32.157

Altın Tuğralı Bilezik

Geçmişin ihtişamını günün modern çizgileri ile birleştiren ve otantik bir görünüm sunan altın tuğralı bilezik, son dönem altın takıları içerisinde oldukça yoğun olarak tercih edilen model olarak bilinmektedir. Bileziğin üzerine özenle yerleştirilen taşlar bileziğin ihtişamına büyük katkı sağlamaktadır. Kusursuz bir işçilik ile yerlerine takılan bu taşlar, özenli çalışmalar neticesinde elde edildiği için kıyafetlere takılma yapmaz. Her zevke ve her bütçeye uyum sağlaması için farklı modellerde ve farklı gram ağırlıklarında üretimi yapılan bu bilezikler özel günlerin aranılan aksesuarları arasında yer almaktadır. Otantik dokunuşların tasarımlara özenle işlenmiş olması geçmişin vazgeçilmez güzelliğini bugün yaşama fırsatı sunmaktadır. Altın takılarda önemli bir yerde duran bilezikler, tuğralı modellerin ortaya çıkması ile yüksek standartlara ulaşmış bulunmaktadır. Görselliğin üst düzeyde tutulduğu bu takılar yatırım fırsatlarını altın takıdan yana kullanmak isteyenler için de ideal bir yatırım aracı olmaktadır. Yatırımlarını altın güvencesine almak isteyenlerin aynı zamanda takı ihtiyacını yerine getirecek olan bu ürünler nesilden nesile aktarılacak bir yadigar olacaktır. Tasarımında tuğra figürünün kullanılmasından dolayı bu isimle adlandırılan bu ürün 8,14 ve 22 ayarlarda altınlar kullanılarak yapılmaktadır. Genellikle sarı renk altının kullanıldığı bu ürünler klipsli olarak tasarlanmaktadır. Klips özelliği bileziğe fonksiyonel bir kullanım sunmaktadır. Bileziğin tasarımına şıklık katan detaylar arasında bulunan bu klipsler bileziğin kolay bir şekilde takılıp çıkarılmasında da etkili olmaktadır. Tuğralı altın bilezik modelleri, kabartma özellikte tuğralar ile tasarlanabildiği gibi, çizim şeklindeki tuğralar kullanılarak da tasarlanmaktadır. Altının ışıltısını göz alıcı biçimde ortaya çıkarmaya yarayan tuğra figürü, bileziğin görsel bir zenginliğe ulaşmasını sağlamaktadır.

İhtişam ve Şıklık Bir Arada Altın Tuğralı Bilezik

Tarih boyunca zenginliğin, ışığın ve bilgeliğin sembolü olmuş olan altın takılar, altının keşfinden bu yana değişik biçimlerde işlenmiş ve modellenmiştir. Tuğralı altın bilezik 14 ayar olarak üretildiği gibi daha yüksek ayarlarda da üretilebilmektedir. Kişisel ihtiyaçlar ve beğeniler doğrultusunda satın alınabilecek olan bu ürünler sonsuzluğu ve gücü çağrıştıran semboller kullanılarak çok daha ayrıcalıklı bir forma kavuşturulmaktadır. Göz alıcı tasarımlar ile her tarzda kıyafeti kusursuz bir şekilde tamamlayan bilezik modelleri, gece kıyafetlerinin vazgeçilmez aksesuarları arasında yer almaktadır. Kullanılan kıyafetlerin çok daha zengin bir görünüme kavuşmasında etkili olan takılar, kişisel zevklerin ve ilgi alanlarının bir yansımasıdır. Kişinin hayat tarzını ortaya koyan altın takılar, etkileyici renklerde kullanılan kıyafetler ile asil bir kontrast elde edilmesini sağlamaktadır. Yüksek kalite ve kusursuz işçilik ile hayata yansıtılan tuğralı bileklikler nişan ve düğün alışverişlerinin de vazgeçilmez ürünüdür. Evlilik ile yeni bir hayata başlayacak olan kadınların yeni hayatlarına eşlik edecek olan bu bilezik gelecek için de en iyi yatırım olarak görülmektedir. Son yılların en popüler bileziği olarak da bilinen bu tasarım bileziğin her zevke hitap eden bir modeli mutlaka vardır. Zamansız aksesuarlar arasında bulunan tuğra bileziklerin modası hiçbir zaman geçmez. Bu ürüne sahip olanlar uzun yıllar büyük beğeni ile ürünü kullanmaktadır. Zamana yenilmeyen bu modelin geçmişten günümüze yansıtılan asaleti, pek çok kadın tarafından tercih edilmektedir. Moda endüstrisi tarafından olağanüstü şekillerde oluşturulan bu bilezikler geçmişin otantik izlerini günümüz modern çizgileri ile buluşturmaktadır.

En Güzel Tuğralı Bilezikler

Son moda trend ürünler arasında bulunan 22 ayar tuğralı bilezik ürünler insanlık tarihinin altın konusunda edinmiş olduğu tecrübelerin takılara yansıtılmış hali olarak görülmektedir. Kadınların pek çoğunun hayallerini süsleyen bu ürün, farklı değerlere ait bir kategoride yer almaktadır. Aksesuar veya yatırım aracı olarak tercih edilebilecek bu ürün farklı bütçe aralıklarına göre farklı boyutlarda ve gramlarda tasarlanmaktadır. Pek çok kültürde önemli bir yeri olan altının işlenmesi ve aksesuar olarak kullanılması, ziynet eşyası tasarımlarında altının kullanılmasını artırmıştır. Bugün dünyanın her yerinde büyük değer gören altın takılar ve aksesuarlar, nişanlılık döneminde ve evlilik öncesinde en çok satın alınan ürünler arasında yer almaktadır. Aşkın simgesi olmuş olan altın bilezikler sonsuzluğu ifade eden en iyi ürünler arasında yer almaktadır. Tercihini sadelikten yana yapanlar için özel olarak üretilmiş naif ve zarif bilezikler özel günlerde kurtarıcı aksesuar olarak kullanılmaktadır. Günlük yaşamda ve iş yaşamında da rahatlıkla kullanılabilecek olan bilezik tasarımları sayesinde kombinlerini en iyi şekilde tamamlayan kadınlar kendilerini çok daha iyi hissetmektedir. Gösterişli takıları sevenler için ideal olan altın tuğralı kelepçe bilezik modelleri şatafatın ve ihtişamın karşı tarafa yansıtılmasını en iyi şekilde gerçekleştirmektedir. Bileziğin sahip olduğu forma göre değişkenlik gösteren fiyatı gram olarak ağırlığı ile de yakından alakalıdır. Kimi bilezik modellerinde sadelik göz önünde tutularak gram olarak daha ağır ürünler ortaya çıkarılırken, kimi ürünlerde ise bunun tam tersini görmek mümkün olmaktadır. Güzel anıların ihtişamlı hediyeler ile mühürlenmesini sağlayan bu bilezikler, kadınların ömürleri boyunca unutamayacakları anlar yaşamasına neden olmaktadır. Beylerin sevdikleri kadınlara hediye edecekleri bu ürünler aşklarının bir göstergesi olarak kadın ruhunda yer edecektir. Sonsuza dek sürecek birlikteliklerin anahtarı olacak bu eşsiz güzellikler sayesinde kadınların ruhuna ince dokunuşlar yapmak mümkündür.

Modern Çizgilere Sahip Tuğralı Bileklikler

Geçmiş ile günümüz arasında bir köprü görevi gören tuğra sembolünün işlendiği modern çizgilere sahip tuğralı bileklikleri satın almak isteyenler bu konu hakkında araştırma yaparak ürün hakkında detaylı bilgi sahibi olmaya çalışmaktadır. Altın tuğralı bilezik yorum sayfaları tarafından tarafsız bir şekilde yayınlanan yorumlar ürünler hakkında detaylı bilgiler içermektedir. Ürün araştırmalarında kararsız kalanlar için yol gösterici olacak bu yorumlar, bilezik seçimlerinde doğru sonuçlar alınmasını sağlamaktadır. Düğünlerde ilk sırada yer alan takılardan olan bu bilezikler doğru aksesuarlar ile kombinlenerek eşsiz bir bütünlük içerisinde kullanılmaktadır. Büyüleyici güzelliklere sahip ürünler ile ışıltısını kanıtlayan bayanların ilk tercihi kelepçe bileklikler olmaktadır. Klipsli yapısının bileziğe vermiş olduğu ayrıcalıklı güzellik bu ürünün kullanışını da artırmaktadır. Özel günlere bambaşka bir anlam katan özel tasarım bilezikler, altının günümüz teknolojisi ile harmanlanması ile ortaya çıkmaktadır. Işıltısı sayesinde geceyi aydınlatan bilezikler bilekte şık bir iz bırakmaktadır. Kadınların narin ve nazik bilekleri için tasarlanmış bu üstün kalite bilezikler pek çok özel anın unutulmazlığına şahitlik etmektedir. Günümüz kuyumculuğuna Osmanlının izlerini yansıtan Osmanlı Tuğrası altın takılarda oldukça sık kullanılmaktadır. Bu tuğranın yansıtıldığı bir ürün olan tuğralı altın bilezikler, bileziğin eski ve yeni arasındaki bağlarını göstermektedir. 22 ayar tuğralı bilezik fiyatları oldukça geniş bir skalada yer almaktadır. Ürünün gramına göre değişkenlik gösterecek olan fiyatlara, ürüne uygulanan işçilik te etki etmektedir. Ürünün işçiliğinin üst kalitede olması fiyatının yüksek seyretmesine neden olmaktadır. Altının alım anındaki alış fiyatı da yine bilekliğin fiyatını belirleyen baş faktörler arasında yer almaktadır. Yatırım amacıyla alınan ve bu aşamada büyük keyifle kullanılan bilezikler ihtiyaç halinde kolaylıkla değerinden bozdurulabilmekte ve ihtiyaçlar giderilebilmektedir. Altın tuğralı bileklik fiyatları bilekliğin modeline göre değişkenlik göstermektedir. Kimi bileklik modelleri gram olarak hafiflik sergilerken, kimi modeller ise hem görsel zenginliği hem de gramajı ile büyük bir ağırlık göstermektedir.

Close İcon

Sepetim

Ücretsiz Sigortalı Gönderim !

Toplam Tutar

0

Toplam İndirim Tutarı

0

Ürün İndirimi

0

Kargo

Ücretsiz

Ödenecek Tutar

0

SEPETE GİT

E-Bültenlerimize kayıt olun, yenilikleri ve fırsatları önce siz keşfedin!