1. Gülaylar
  2. Altın Takı Modelleri
  3. Altın Setler
  4. Altın Düğün Setleri

ALTIN DÜĞÜN SETLERİ

%52
81.159 ₺ 38.956 ₺
12.985,45 ₺ x 3 Taksit
%52
69.112 ₺ 33.174 ₺
11.057,87 ₺ x 3 Taksit
%52
68.627 ₺ 32.941 ₺
10.980,36 ₺ x 3 Taksit
%52
62.578 ₺ 30.038 ₺
10.012,53 ₺ x 3 Taksit
%52
74.598 ₺ 35.807 ₺
11.935,68 ₺ x 3 Taksit
Gösterilen Ürün: 5

Altın Gelin Setleri

Altın gelin setleri düğünlerde özel günlerde takılan gösterişli takılardır. Birbirinden farklı modellerde ve çeşitlerde hazırlanmaktadır. Damadın ailesi tarafından geline hediye edilen takılardan bazılarıdır. Yine damat tarafından ya da gelinin ailesi tarafından da geline hediye olarak bu altın gelin setleri alınmaktadır. Oldukça gösterişli tasarımların bulunduğu gibi sade, şık ve zarif tasarımlar da bulunmaktadır. Gelinin zevkine göre bu ürünler satın alınarak düğünde geline takılmaktadır.

Altın takı setleri 14 ayar modeller daha zarif ve sade modellerdir. Bu modeller günlük hayatta da kullanılabilecek modeller arasında yer alır. Bir arkadaşınız ile yemeğe giderken ya da bir arkadaşınızın nikah törenine katılırken kullanabileceğiniz zarif modellerdir. Bu ürünleri kendi tarzınıza göre satın alarak kullanabilirsiniz. Bu setler genellikle kolye, küpe ve bileklikten oluşmaktadır. 14 ayar olan takı seti modelleri çok daha spor ve modern modellerdir. Sizlerde ihtiyacınıza göre ve kendi zevkinize göre bu ürünleri satın alarak kullanabilirsiniz. Sevdiklerinizin düğün günlerinde onlara hediye edebilirsiniz. Bu ürünler genellikle yakın akrabalar tarafından geline hediye edilen gelin setleri arasında yer alır. Gelinin annesi, babası, abi ve kardeşleri amcaları, dayıları tarafından hediye edilebilecek takı setleri arasında yer alır. Yine damadında yakın akrabaları tarafından ablaları, abileri ve yakın arkadaşları tarafından hediye edilen ürünler arasında yer alır. Şık ve zarif takı seti modellerinden bazıları birbirinden farklı detaylarla oldukça şık bir tasarım oluşturulmuştur. Bu ürünler her kadının zevkine göre tasarlanmış olup her zevke uygun olacak ürünler arasında yer alır. Bu ürünleri kullanırken oldukça şık bir görünüme sahip olacaksınız. Her kombininiz ile uyumlu olan bu ürünleri severek kullanacaksınız. Girdiğiniz ortamlarda oldukça şık görünmenizi sağlayacaktır. Özellikle dekolteli kıyafetlerde bu takı setleri kendisini daha da gösterecek ve oldukça modern ve tarz bir görünüme sahip olacaksınız.

Düğün Altın Setleri

Düğün altın setleri düğünlerde gelinler için alınan ve geline hediye olarak takılan setlerdendir. Birbirinden farklı birçok modelde bu setler hazırlanmaktadır. Sizlerde düğünlerde bu tarz setleri görmüş ve satın almak istemişsinizdir. Kimi setler oldukça gösterişli, şatafatlı modellerden oluşurken kimisi de daha zarif ve sade modellerden oluşmaktadır. Sizlerde kendi zevkinize uygun olarak bu ürünleri satın alabilir veya düğün gününüzde eşiniz ve sevdiklerinizden bu tarz setler isteyebilirsiniz. Genellikle düğünlerde gelin altın alışverişi için kuyumcuya götürülmektedir. Burada dilediği takı setini alma fırsatı sunulmaktadır. Sizlerde bu durumda istediğiniz takı setini satın alarak rahatlıkla kullanabilirsiniz. Düğünlerde kullanabileceğiniz ağır modeller olduğu gibi çok daha sade ve zarif modellerde bulunmaktadır. Altın takı seti modelleri oldukça çeşitlidir. Birçok modelde ve tarzda bu takı setleri bulunmaktadır. Her kadın kendi tarzına uygun olarak bu setleri satın almakta ve severek kullanmaktadır. Hem özel günlerde hem düğünlerde kullanılan ve oldukça şık olan setlerdir. Bu takı seti çeşitleri kolye, bileklik, küpe ve bazen de yüzükten oluşan setlerdir. Birçok farklı modeli bulunduğu için her modelde farklı takılar hazırlanmaktadır. Sizlerde kendi tarzınıza uygun olan setleri satın alarak kullanabilirsiniz. Bu takı setleri tasarlanırken farklı altın ayarları kullanılmaktadır. Farklı yörelerdeki gelenek ve göreneklere göre genellikle gelin altın alışverişine çıkarılır ve beğendiği modellerde ürünler satın alınır. Burada sizler kendi zevkinize göre bu altın takı setlerini inceleyerek kendinize en uygun olan modelleri satın alarak kullanabilirsiniz. Birbirinden farklı işlemelerin bulunduğu tamamen el işçiliği olan birçok özel model bulunur. Sizlerde bu ürünleri kullanacağınız alanlara göre değerlendirerek satın alabilirsiniz. Bu ürünler daha çok düğünlerde kullanılan ürünler arasında yer alır. Günlük hayatta nispeten kullanıldığı görülür. Çünkü oldukça gösterişli ve pahalı ürünler arasındadır.

22 Ayar Gelin Setleri

22 ayar gelin setleri bunlar içerisinde en gösterişli olan modellerdir. 22 ayar altından oluşmuş olan bu takı setleri oldukça şık ve gösterişli olan modeller arasında yer alır. Birbirinden farklı modellerde tasarlanarak insanların beğenisine sunulmuştur. En pahalı olan takı setleri arasında yer alır. Gram olarak farklı ağırlıkta olan modelleri bulunmaktadır. Gramı arttıkça fiyatlar da artacaktır. Bu ürünlerin de yine kolye şeklinde olan küpe ve bilekliği bulunmaktadır. İsteğe göre oldukça kalın modellerde tasarımlar yapılmaktadır. Özel setler yapıldığı gibi daha ince ve zarif olan setlerde bulunmaktadır. Sizlerde kendi zevklerinize göre bu ürünleri satın alarak kullanabilirsiniz. Düğünlerde en çok takılan ve kullanılan setler arasında yer alır. Sizlerde kendi tarzınızdan en uygun modelleri seçerek satın alabilirsiniz. Günlük hayatta kullanabilmek ve yemeklerde davetlerde tercih edebilmek için beyaz altın gelin setleri satın alabilirsiniz. Bunlar günlük kullanım için çok daha uygun olan ürünlerdir. Çok daha zarif ve kullanışlı altın setleri arasında yer alır. Beyaz altın günlük kullanım için çok daha uygundur. Şık bir yemek davetine gittiğiniz zaman ya da eşinizle şık bir akşam yemeği yiyeceğiniz zaman rahatlıkla kullanabileceğiniz ürünler arasında yer alır. İnce ve zarif modellerinin yanı sıra daha gösterişli modelleri de bulunmaktadır. Bunları da gittiğiniz mekâna göre tercih ederek satın alabilir ve o şekilde kullanabilirsiniz. Birçok farklı modeli bulunan bu ürünler kadınların severek kullandığı beyaz altın takı setleri arasında yer alır. Sizlerde kendi zevkinize uygun olan bu setleri inceleyerek satın alabilirsiniz. Bu takı setleri yine kolye, küpe, bileklik ve bazen de yüzükten oluşmaktadır.Hem şık hem de daha uygun fiyatlı olan ürünler arasında yer almaktadır. Fakat gösterişli bir hediye çeşididir. Sizlerde sevdiklerimize özel günlerinde bu setleri satın alarak hediye edebilirsiniz.

Altın Gelin Setleri Çeşitleri

Altın gelin setleri çeşitleri düğünlerde takılan en önemli takılardan biridir. Bu setler oldukça fazla tercih sebebi olmaktadır. Birçok kişi tercihini bu yönde yapmaktadır. Düğünde olmazsa olmaz takı çeşitleri arasında yer alır. Birbirinden farklı modellerde ve tasarımlar da oluşturulmuştur. Bu ürünler farklı altın ayarlarına göre yapılmıştır. Yine 22 ayar altınlar ve beyaz altından yapılan modeller en çok tercih edilen modellerdendir. Birçok farklı modeli olan bu beyaz altın setler diğer altın setlerine göre daha uygun fiyatlıdır. Oldukça işçilikli ürünler olmasına rağmen kullanılan altının ayarından dolayı daha uygun fiyatlar ile satışa sunulmaktadır. Düğünlerde geline hediye almak istediğinizde uygun ama şık bir ürün almak isterseniz bu beyaz altın gelin setlerini satın alabilirsiniz. Gelin altın set modelleri incelendiğinde en çok yapılan tasarımlar bu altınlar ile yapılmıştır ve kadınların beğenisine sunulmuştur. Her kadının severek kullandığı altın takı çeşitleri arasında yer alır. Sizlerde kendi zevklerinize göre bu takı çeşitlerini inceleyerek kendinize ve tarzınıza en uygun olan ürünleri satın alabilirsiniz. Bunların düğün sonrasında da özel günlerinizde ya da sevdiklerinizin düğünlerinde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Birbirinden şık ve gösterişli bu takım modelleri her kadına çok yakışan takılardır. Sizler de kendi zevkinize göre bu altın takı setlerini inceleyerek kendinize en uygun olan modelleri satın alarak kullanabilirsiniz. Birbirinden farklı işlemelerin bulunduğu tamamen el işçiliği olan birçok özel model bulunur.