GENEL SORULAR

Geri Dön
Gulaylar.com'da bulunan herhangi bir ürünü sepetinize attıktan sonra ödemesini kredi kartınızla veya banka havalesiyle yapabilirsiniz. Kredi kartı bilgileriniz bankanız tarafından onaylandıktan sonra tarafımıza sistemimiz tarafından otomatik oluşturulacak bir sipariş numarası ulaşacaktır. gulaylar.com dan sipariş verdiğiniz tüm ürünler için size içinde sipariş bilgilerinizin bulunduğu bir elektronik posta gönderilecektir.
Üye olmak için bize vereceğiniz kişisel ve iletişim bilgileriniz hiçbir gerekçe ile 3. şahıs, kurum ve kuruluşlarla paylaşılmaz. Bu bilgiler sadece sizi daha iyi tanımamızı ve daha iyi hizmet verebilmemizi sağlayacaktır. Üye girişi yaparak girdiğiniz tüm bilgilere sadece siz erişebilir ve bu bilgileri sadece siz değiştirebilirsiniz. Üyelik ile ilgili işlemler güvenli bir alanda yapılıyor olup başka bir üyenin ve/veya 3. bir şahsın bilgilerinize ulaşması mümkün değildir.
E-mail adresiniz hiçbir gerekçe ile 3. şahıs, kurum ve kuruluşlarla paylaşılmayacak olup sadece gulaylar.com ile ilgili tanıtım ve bilgilendirmelerde kullanılacaktır.
Gulaylar.com’ da sunulan tüm ürünlerin fiyat ve satış koşulları sadece gulaylar.com’ a özeldir.
Sipariş esnasında veya öncesinde oluşabilecek sistemsel hatalardan ötürü gulaylar.com'un siparişi iptal etme hakkı vardır.