TESLİMAT & KARGO

Geri Dön
Sitemiz üzerinden aynı gün kargo statüsünde bulunan ürünler için saat 14:00’a kadar vermiş olduğunuz siparişinizi aynı gün anlaşmalı olduğumuz kargo firmasına teslim ediyoruz.

Verdiğiniz siparişiniz özel üretim gerektirmeyen ürünler haricinde 1-5 iş günü arasında kargo firmasına teslim edilecektir.

Siparişinizin durumunu takip etmek için sitemizde yer alan Üyelik > Hesabım > Siparişlerim başlığı altından sipariş detayınıza bakarak görebilirsiniz.
Eğer siparişiniz standart teslimat süreci içinde elinize ulaşmadıysa, aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz.

Siparişinizin standart teslimat süresini kontrol ettiğinden emin olun. Bazı özel üretim gerektiren ürünler ya da durumlarda teslimat sürelerinde değişkenlik yapılabileceği ile ilgili bilgilendirmeler yer almaktadır.

Siparişinizin Kargo Firması üzerinden durumunu kontrol edebilirsiniz. Siparişinizin durumunu takip etmek için sitemizde yer alan Üyelik > Hesabım > Siparişlerim başlığı altından sipariş detayınıza bakarak görebilirsiniz.


Sipariş Durumu & Çözüm

Sipariş durumu “İptal Edildi”; Siparişiniz birçok sebepten dolayı iptal edilmiş olabilir. Siparişinizin iptali ile ilgili olarak size iptal sebebini açıklayan bir e-posta gönderilecektir.

Siparişinizin durumu “Sipariş Alındı” olarak görünüyor ve bir güncelleme olmuyorsa; Sipariş ettiğiniz ürün stoklarda tükenmiş olabilir. Sizin için ilgili ürün/ürünleri temin edebilmek için bir araştırma içerisinde olabiliriz.

İkinci bir sebep siparişinizi “Havale” tipi oluşturduysanız henüz ödemenizi gerçekleştirmemiş ya da gerçekleştirdiğin ödeme sistemlerimize işlenmemiş olabilir. Lütfen bu tip durumlarda (0212) 455 05 05 müşteri hizmetleri ekibimiz ile iletişime geçiniz.

Siparişinizin durumu “Kargoya Verildi” olarak görünüyorsa; Siparişinizin ana depodan çıkışı yapılmış ve teslim edilmek üzere kargo firmasına teslim edilmiştir. Kargo firması siparişini size en kısa süre içerisinde teslim edecektir.

Sipariş durumu “Teslim Edildi” ancak siparişinizi teslim almadıysanız; Siparişiniz ile ilgili yaşanan bu karışıklık için üzgün olduğumuzu iletmek isteriz. Yaşanan sorunu giderebilmemiz için lütfen (0212) 455 05 05 müşteri hizmetleri ekibimiz ile iletişime geçiniz.

Siparişinizde, sipariş etmediğiniz ürünleri teslim aldıysanız; Öncelikle yaşanan bu aksaklıktan ötürü üzgün olduğumuzu iletmek isteriz. Siparişinizin paketlenmesi aşamasında bir karışıklık söz konusu olmuş olabilir. Bu sorunu giderebilmemiz için lütfen (0212) 455 05 05 müşteri hizmetleri ekibimiz ile iletişime geçiniz.
Siparişiniz ücretsiz sigortalı kargo ile belirttiğiniz adres ve şahsa teslim edilir.
Evet, teslimat ve fatura adresleriniz birbirinden farklı olabilir.

Tek yapmanız gereken sipariş esnasında “fatura adresim teslimat adresim ile aynı olsun” kutucuğundan işareti kaldırmak ve yeni bir fatura adresi girmektir.
Siparişiniz Kargo firmasına teslime hazır olduğunda sipariş onay e-posta ve SMS’i ile bilgilendirileceksiniz. Sipariş teslimatının hangi aşamada olduğunu Üyelik > Hesabım > Siparişlerim başlığı altından sipariş detayınıza bakarak bulabilirsiniz.
Sitemiz üzerinden oluşturmuş olduğunuz siparişleriniz ile ilgili olarak tarafınıza SMS ve e-posta iletişim yöntemleri ile bilgilendirme gerçekleştirilecektir. Siparişinizin teslimat durumunu SMS ve e-posta üzerinde yer alan yönergeleri takip ederek ya da sitemiz üzerinden Üyelik > Hesabım > Siparişlerim başlığını kullanarak takip edebilirsiniz.

Eğer sitemize üyeliğiniz bulunuyorsa üye girişi yaparak Üyelik > Hesabım > Siparişlerim başlığı altından sitemiz üzerinden vermiş olduğunuz sipariş geçmişinize ulaşabilir ve siparişlerinizin detaylarını görüntüleyebilir, kargo takip bilgileri görüntüleyebilirsiniz.
Siparişleriniz pazar günleri, resmi tatil günleri, bayram tatilleri, genişletilmiş bayram tatili, özel günler vb. dışında kargo firmasına teslim edilmektedir.
Size teslimatı gerçekleştirecek olan kargo firması pazar günleri, resmi tatil ve bayram günleri dışında teslimat yapmaktadır.