1. Gülaylar
  2. İkimizin Kolyesi

İKİMİZİN KOLYESİ

%52 Aynı Gün Teslimat
7.758 ₺ 3.724 ₺
1.241,27 ₺ x 3 Taksit
%52 Aynı Gün Teslimat
8.469 ₺ 4.065 ₺
1.354,97 ₺ x 3 Taksit
%52 Aynı Gün Teslimat
6.684 ₺ 3.208 ₺
1.069,37 ₺ x 3 Taksit
%52 Aynı Gün Teslimat
12.650 ₺ 6.072 ₺
2.023,93 ₺ x 3 Taksit
%52 Aynı Gün Teslimat
16.128 ₺ 7.741 ₺
2.580,45 ₺ x 3 Taksit
%52
10.866 ₺ 5.216 ₺
1.738,53 ₺ x 3 Taksit
%52
14.216 ₺ 6.824 ₺
2.274,57 ₺ x 3 Taksit
Gösterilen Ürün: 10

İkimizin Kolyesi

Sevgiliye verilebilecek en güzel ve anlamlı hediyeler arasında yer alan kolyeler, bambaşka tasarımlara imza atan parçalar arasında yer alıyor. İkimizin Kolyesi kategorisinde yer alan sevgili kolyeleri arasında sizler için düşünülmüş birbirinden farklı eşsiz tasarımlar yer alıyor. Bunların yanı sıra, sevdiğiniz kişi ile ile beraber kullanabileceğiniz, çiftler için özel şekillerde tasarlanan kolye takı modellerini Gülaylar’da satın alarak romantik bir jest yapabilirsiniz. Sevgili kolyeleri arasında değerlendirebileceğiniz 3 renkli altın, sarı altın kaplama şeklinde hazırlanan pek çok seçenek farklı materyaller ile sizlerin beğenisine sunulmuş durumda. Sevdiğiniz kişinin sizi daima yanında hissedebileceği, uzak kaldığınız zamanlarda bile her an birbirinizin aklında olduğunu ifade eden çift kolyeleri farklı model ve tarzlarda hazırlanıyor. Bu tür kolyeler arasında, üzerinde love yazısı yazan, 14 ayar altın kalp ritmi şeklinde hazırlanmış kolye uçları sevgilinize verebileceğiniz en özel takılardan birini oluşturuyor. Bu kategori üzerinden aynı zamanda, sevgiliniz ile beraber kullanabileceğiniz 14 ayar geometrik şekilli ve altın kalp kolye ucu sevgili takı modellerini bulabilir, istediğiniz her an sevgiliniz için bu ürünlerden siparişinizi verebilirsiniz.

Romantik Kolyenin Simgesi Olan Kolyeler

Sevgili kolyeleri tekli veya çift olarak tasarlanan takılardır. Özellikle kadınların takmaktan büyük bir zevk duyacağı bu kolyeler, her zaman boyunlarında sevginizin en anlamlı göstergelerinden biri olarak orada duracaktır. Tek başlarına durduğu zaman güzel ve şık olmasının yanı sıra, eş ile yan yana gelip tamamlandığı zaman bambaşka bir görselliği ile sizleri cezbeder. Bu şekilde tamamlanmış olmanın verdiği güzellik te etrafınıza yansır. Yan yana gelmek için heyecanlanan iki sevgiliyi simgeleyen bu kolye modellerine bir tık ile Gülaylar kalitesi ile ulaşabilirsiniz. Sizin için anlamı büyük olan kişiye seçeceğiniz kolye modellerini pek çok seçenek arasında değerlendirebilirsiniz. En beğendiğiniz modellerden seçim yapabileceğiniz Gülaylar sitesinde sevgilinize özel olarak sunduğunuz kolyeler arasında bir kalbin iki yarısı şeklinde birbirlerini tamamlayan kolyeler de yer alıyor. Bu kolye modelleri ile sevgilinize bir anlamda kalbinizin yarısını emanet ettiğinizin bir simgesi olduğunu gösterebilirsiniz. Bununla beraber anahtar kilit şekilleri ile tasarlanmış olan kolye modelleri ile de kalbinizin anahtarını sevdiğinize hediye olarak sunabilirsiniz. Birbirinden zarif kolye modelleri arasından kendi zevk ve beğeninize uygun olanı kolaylıkla seçebilir, kalabalıklar içerisinde bile yan yana olduğunuzu bu anlamda dile getirebilirsiniz. Uzakta olan sevgilinize birbirinden farklı bu kalp kolye modellerinden birini seçerek onu ne kadar sevdiğinizi belirten mesajlar verebilirsiniz. Sevgiliniz için tercih edeceğiniz bu birbirinden şık hediyeleri satın alabileceğiniz online mağazalardan dilediğiniz ürünü kolaylıkla tercih edebilirsiniz.

Sevginin Simgesi Olan Kolye Modelleri ve Özellikleri

Altın kalp kolye modelleri arasında yer alan beyaz altın taşlarının üzerinde yer alan kolyeler, 3 renkli anahtar şeklinde dizayn edilmiş sarı altın kolye modeller, kalp ritmini simgeleyen modeller, beyaz ve sarı altından oluşan 2 ayrı kalbi simgeleyen modeller, şık bir seçim içerisinde değerlendirebileceğiniz ürünler arasında yer alıyor. Anlamlı tasarımlar tercih ederek sevdiklerinize verdiğiniz değeri gösterebilirsiniz. Bu amaca uygun olarak üretilen sevdiğiniz kişinin resmini taşıyabileceğiniz kalpli kolye modeller de ilginizi çekebilecek ürünler arasındadır. Ayrıca özel günlerinize özel bir şıklık katan beyaz altın kalp kolyelere sahip olmaktan büyük bir memnuniyet duyacağınız tasarımlar sizi farklı kılacak cinstte. Görünümünüze ayrıca lüks bir dokunuş katan bu birbirinden şık kolyeler, yüksek değeri olan modeller arasında en gözde ürünlerdendir. Düğün gibi organizasyonlarda en popüler ve etkileyici modeller arasında yer alan altın kaplama kolyeler, farklı mesajları içeren seçenekleri ile tasarlanır. Düğünün yanı sıra nişan hediyesi olarak da sunulabilen bu modellerin birden fazla seçeneği de bulunuyor. Kadınlar için pek çok kolye tasarlarken her zevk ve beğeniye hitap etmesi de çok önemli bir faktördür. Kimisi bu anlamda modern, kimisi ise klasik, tasarımlardan yana tercihini kullanır.

İşlevsel ve Şık Tasarımlı Kolyeler

Kullandığınız pek çok aksesuarların giyim tarzınıza uygun bir biçimde olması bir hayli önemlidir. Bu nedenle pek çok takı tasarımları arasından tercihinizi yaparken gardırobunuzdaki kıyafetleri de dikkate almanızda fayda var. Pek çok giyim ürünü ile birlikte kombin yapabileceğiniz takılar arasında, sarı altın kolyeleri süsleyen beyaz altın detaylar da dikkatleri üzerine çekiyor. Ayrıca takılar üzerinde farklılık katan bu detaylar, hemen hemen her tür kıyafetler ile eşleştirilebilir bir özelliğe sahip oluşu ile dikkatleri çekiyor. Çift kolye modelleri arasında en beğenilen ve sevilen modeller arasında zincirli altın kalp kolye ucu yer alıyor. Bu kolye ikiniz için de aynı zamanda anlamlı ve modern bir dokunuş olur. Yeni moda kategorisinde değerlendirilen bu kolyeler, modern özelliklerle birbirinden farklılık gösterir. Aynı zamanda göz kamaştırıcı olan bir görünüme sahip olan bu takılar genellikle kalp şeklinde ön plana çıkan tasarımlara sahiptir. Tasarım detayları ile dikkat çeken kolyeler Gülaylar’ın estetik anlayışıyla tasarlanarak sizlere sunulur.

Çift Kolyesi Satın Alırken Ne Gibi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Bir kolye ürünü satın almak, en etkili armağan çözümleri arasında sayılır. Fakat her gün teknolojinin de gelişmesine bağlı olarak üretilen tasarım çeşitliliği sebebi ile tercih yapmak bir hayli zor olabilir. Aşk denildiği zaman ilk akla gelen sembollerden biri arasında olan kalp, sevgiliye kolye seçerken de tercih edilebilir bir takı simgesi haline gelir. Sevdikleriniz için oldukça minimalist tarzda olan kolye modelleri arasından tercih yapmak isterseniz, alyans şeklinin içerisinde yer alan mini kalp tasarımına sahip olan ürünlerden bakıp size en uygun olan ürünü tercih edebilirsiniz. Birbirinden farklı tarzlarda tasarlanan meraklı kullanıcılar için sevgili altın kalp kolye fiyatları bazı faktörlere göre de değişkenlik gösteriyor. İlk etapta kolyeler için kullanılan bir takım malzemeler bulunur. Örneğin, yalnızca altın olarak tasarlanan kolyelerde farklı taşların kullanıldığı modeller, farklı ölçüde fiyatlandırılır. Zincirin detaylarını farklılaştırmak ta fiyat değişimlerini etkileyen bir diğer unsurdur. Sevdiğiniz kişiye karşı duygularınızı bir anlamda yansıtmanıza yardımcı olan bir kolye seçerken, her zaman için fiyatından çok kolyenin anlatmak istediği duyguları dikkate almalısınız. İkimizin kolyesi kategorisinde yer alan ürünleri, ayrıca Sevgiliniz için bir kolye modeli seçerken, onun özellikle nelerden hoşlanıp hoşlanmayacağını bilmenizde fayda var. Bunun yerine çok daha romantik bir kolye simgesini çağrıştıran modeli düşünmeniz yeterli. Özel günler için kolye tercihinde bulunurken, özellikle birbirinden zarif ve şık modeller arasından tercihinizi yapabilirsiniz. Klasik tarz kolye modellerinden sıkıldıysanız, Gülaylar’da yer alan özel tasarımlı ürünler arasında dilediğinizce seçimler yapabilirsiniz. Bu anlamda bütçenize uygun olan bir ürünü aynı zamanda şık bir model olarak tercih edilen ürün sınıflandırması altında görebilirsiniz. Gülaylar üzerinden çift kolyeleri için bir araştırma yapacak olursanız karşınıza birbirinden farklı simgeler ile üretilmiş 14 ayar sarı altın kolye modelleri çıkacaktır. Birbirinden özel tasarımları ile dikkat çeken İkimizin Kolyesi koleksiyonunda sizlere sunulan kolyeleri sevdiklerinize anlamlı bir hediye olarak sunabilirsiniz. İlişkinize yeni bir heyecan getirebilecek güce sahip kolyelere Gülaylar güvencesi ile ulaşabilirsiniz.