1. Gülaylar
  2. Özel Kampanyalı Takılar

ÖZEL KAMPANYALI TAKILAR

%58 Aynı Gün Teslimat
4.172 ₺ 1.977 ₺
584,04 ₺ x 3 Taksit
Kampanya
4.273 ₺ 1.499 ₺
499,67 ₺ x 3 Taksit
Kampanya
2.414 ₺ 899 ₺
299,67 ₺ x 3 Taksit
Kampanya
4.797 ₺ 1.499 ₺
499,67 ₺ x 3 Taksit
%58 Aynı Gün Teslimat
2.723 ₺ 1.291 ₺
381,22 ₺ x 3 Taksit
Kampanya
3.790 ₺ 999 ₺
333,00 ₺ x 3 Taksit
Gösterilen Ürün: 6

Altın Takılar

Altın takıların birçok çeşidi vardır. Bunlara beyaz altın veya sarı altın olarak ikiye ayrılır. Sarı altın saf altının rengidir, metalik bir sarı renginde olması gerekir. Beyaz altın ise sarı altına göre daha az saf olan, içinde sarı altına göre daha fazla nikel, çinko ve bakır bulundurur ve beyaz rengi elde edebilmek için sarı altının içine diğer maddelerin eklenmesi ile yapılır. Sarı altın veya beyaz altın arasında tercih yapmak tamamen alıcıya kalmıştır. Eğer metalik sarı altın rengi sizin için cezbedici ise sarı altın ama daha metalik gri tonları seviyorsanız beyaz altını sevebilirsiniz. Altın takıların en büyük avantajı kullandıkça üründe ya da cildiniz üzerinde kararma gibi durumlar olmamasıdır. Uzun ömürlü takılar olduğu için kendiniz için doğru renk ve tasarımı seçtiğiniz takdirde her yerde her kıyafet ile kullanılabilir. Sarı altın takılar artık klasikleşmiş olarak tercih edilen gruba girmiş bulunmaktadır. Altın bilezik, kolye ve yüzük alınırken çoğu kişinin tercihi sarı altından yana olur. Bunun yanında beyaz altın sarı altına göre daha dayanıklıdır yani kullanım ömrü sarı altından daha fazladır diyebiliriz. Eğer takı arayışında iseniz ve uygun fiyatlı ürünler istiyorsanız özel kampanyalı altın takılar Gülaylar’ da sizi bekliyor. Beyaz altın olan kolye, yüzük, küpe çeşitlerine bakıp kampanyalarından yararlanıp bu fırsatı kaçırmadan alışveriş yapabilirsiniz.

Altın Takı Modelleri

Sevgilinize, eşinize hediye olarak alabileceğiniz özel kampanyalı takı modelleri tercih yapmanızı kolaylaştıracaktır. Zarif taşlar ile işlenmiş abartıdan uzak elde narin bir görünümü olan yüzükler, boynunuzu ortaya çıkaran beyaz altın olan bir kolye ya da beyaz altından tektaş bir küpe seçebilirsiniz. Sevgililer günü, evlilik yıldönümü, doğum günü hediyesi, sevgilinizle olan yıldönümünü kutlamak için şık bir hediye olacaktır. Eğer hediye beklemeyi sevmeyen biri olduğunuzu düşünüyorsanız kendinize uygun tasarımda bir beyaz altın takı seçip alıp kendinizi de mutlu edebilirsiniz. Küpe, kolye ve yüzük çeşitleri ile herkese hitap eden takıları inceleyebilirsiniz. Tek takı takmayı seven birine hediye almayı düşünüyorsanız eğer Gülaylar’ı ziyaret ederek özel kampanyalı takılar olarak bütçenize ve almak istediğiniz kişinin zevkine göre tasarımlara bakabilirsiniz. Altın takılar herkese yakışabilecek modellere sahiptir. Hediye olarak alınan kişinin de kendisini özel hissetmesini sağlayacaktır. Özel günler için alınması şart değil tabi gördüğünüz zaman sevdiğiniz kişinin tarzına uygun olduğunu düşünüyorsanız kesinlikle altın takı modelleri size hitap eden seçenekler olabilir. Sevgilinize evlilik teklifi etmek için tam ona göre diyebileceğiniz yüzük modelleri arasından seçim yapabilirsiniz. Beyaz altından, baget model taşlı yüzük belki de sizin için doğru tercihtir. Klasik tektaş olmasın ama göz alıcı olsun istiyorsanız Gülaylar bu konuda istediğinizi size verecektir. Damla şekli gibi de görünen, ortasında dört tane dikdörtgen şeklinde taş, kenarlarında ise küçük taşlardan oluşan bir çerçeveye sahiptir. Yüzüğün halka kısmında sağ ve sol tarafta ayrı ayrı sekiz tane küçük taş işlemeleri vardır. Gösterişli fakat abartı ve kaba görünüşten uzak olan bu yüzük kesinlikle sevilerek takılacak takılar listesine girmeye aday olacaktır. Her zevke hitap eden modelleri ile yüzlerce seçenek arasından seçim yapabilirsiniz.

Beyaz Altın Takı Çeşitleri

Sarı altın yerine beyaz altın takılar sarı altına göre klasik, spor, sade, şık olarak yapılan herhangi bir kombine uyum sağlayabilir. Hem çarpıcı görünüp hem de zarif bir görünüme sahip olup ne çok fazla dikkat çeker ne de üzerinizde hiç fark edilmeyen takılar olurlar. İster sadece özel bir davet, kutlama gibi yerlerde takacağınız zarif bir takı olarak alın. İster günlük olarak hiç çıkarmak istemediğiniz favori takınız olarak kullanın. Her türlü sizi şık gösterecektir. Özel bir günde sizi öne çıkaracak parçalar istiyorsanız beyaz altın takıları tercih edebilirsiniz. Renk olarak sırıtmayacağı için herhangi bir renk kıyafet ile kullanılabilirler. Sadece bir küpe takarak da tamamlanabilecek bir kombin oluşturabilirsiniz. Beyaz altın tektaş küpe size bu fırsatı verecektir. Tektaş tasarımı, kilitli olması ile kullanım açısından kolay ve rahat olan bu küpe sade ve klasik sevenlerin favorisi olacaktır. Özel kampanyalı takı fiyatları ise Gülaylar’ dan beyaz altın takı almak isteyen kişilerin işini daha kolay hale getirecektir. Beyaz altın takılarınızı gümüş veya başka herhangi bir takı ile de kombin haline getirip iş yerinizde, okulda ya da günlük hayatınızda kullanabilirsiniz. Alacağınız takılar ile yapacağınız uyumlu kombinasyonlar ile hayatınızın vazgeçilmez birer parçaları olarak kullanmayı deneyebilirsiniz. Eğer özel bir gün için güzel bir yüzük hediye etmek istiyorsanız beyaz altın kalp yüzük modeline bakmak doğru olacaktır. Yüzüğün ortasında kalp şeklinde kesilmiş bir taş, yüzüğün halka kısmında sağ ve sol tarafta sıra halinde dizilmiş küçük taşları vardır. Elde duruşu kibar olduğu ve beyaz altın olduğu için uzun süreli bir kullanımı olacaktır. Hem planladığınız evlilik teklifleri için hem de özel bir hediye olarak kesinlikle günü sizin için daha da güzelleştirecektir. Klasik tektaşlardan tamamen uzak kalarak farklı bir tasarımla teklifinizi daha da akılda kalıcı yapabilmek için beyaz altın kalp yüzük modeli muhtemelen bunu çok rahat bir şekilde yapacaktır. Görünüşü itibariyle tam bir klasik görünüme sahip olmasının yanı sıra sizin daha farklı zevklere sahip olduğunuzu altın takı seçiminde bile değişik tarzların tercih ettiğinizi gösterecektir.

Özel Kampanyalı Mücevher Seçenekleri

Mücevher hemen herkesin sevdiği aksesuarlardır. Her insanın farklı bir tarzı olsa bile her insana bir şekilde hitap eden almak isteyeceği bir takı vardır. Gösterişli tasarımlarına ek olarak sarı altın veya beyaz altın olması gösterişli oluşunu arttıracaktır. Özel kampanyalı mücevher tasarımları çoğu kadının hediye olarak isteyeceği ya da kendine almak isteyeceği eşyalar olarak yerini alacaktır. Birden fazla mücevher tasarımı vardır bunlar şaşaalı olup özel günlerin özel parçaları olmaya aday olanlardır. Lüks bir davette, düğünde veya kutlamada bu tarz mücevherleri kullanabilirsiniz. Diğer taraftan daha sade olup hem özel günlerde hem de gündelik hayatta kullanabileceğiniz mücevherler de mevcuttur. Sevdiğiniz birine hediye edebileceğiniz hoş bir mücevher istiyorsanız beyaz altın damla taş kolye bu iş tasarlanmış diyebiliriz. Beyaz altın zincire geçirilmiş olan damla şeklinde ortasında büyük bir adet damla şeklinde taşı olan, etrafında küçük taşlar sıralanmış olan beyaz altın bu kolyenin alıcısı çok olacaktır. Kışın kazakların üzerinde ya da yazın hafif bir elbise ile kullanabileceğiniz bir tasarıma sahip olması alıcıları için büyük bir avantaj sağlıyor. İnce zinciri ile taktığınız zaman boynunuzu daha zarif gösterecektir. Beyaz altın damla taş kolyenin diğer bir güzel özelliği ise parlamasıdır, kararma gibi deformelere uğramayacağı gibi taşları ışıl ışıl parlayacak ve kullandığınız süre boyunca parlaklığından hiçbir şey kaybetmeyecektir. Gece gündüz fark etmeden boynunuzda ışıltıları olan bir kolye taşımayı tercih edebilirsiniz.