1. Gülaylar
  2. Pırlanta Takı Modelleri
  3. Pırlanta Bileklik
  4. Pırlanta Düğün Seti

PIRLANTA DÜĞÜN SETİ

%56
98.705 ₺ 43.430 ₺
14.476,70 ₺ x 3 Taksit
Gösterilen Ürün: 1

Düğün Seti Pırlanta Bileklik

Parlak, asil ve ışıltılı düğün setli pırlanta bileklikler yüzyıllar boyunca mücevher kutularındaki en değerli taşlar olmuştur. Pırlantanın ışıltısının en zarif olduğu aksesuarlardan biri şüphesiz bileziklerdir. Kadınların zarif bileklerinde ışıl ışıl parıldayan, kimi zaman klasik kimi zaman modern bir görünüm için saklanan, kimi zaman da doğal taşlarla bezenen pırlanta bileklikler, tüm zamanların en çok aranan takılarıdır. Tasarımcıların benzersiz tasarımları, pırlanta bilekliklerin bugününü ve geleceğini şekillendirerek, nesiller boyu süren benzersiz stiller yaratır. Çeşitli ince pırlanta bileklik tasarımlarının tasarlandığı bu kategoride narin bileklere zerafet katan suyolu bileklikler, göz alıcı ışıltıya sahip bileklikler ve zamansız tasarımlara sahip renkli taş bileklikler. Tarzınıza en uygun pırlanta bilekliklerden bulabilirsiniz. Tarzınıza şıklık katacak pırlanta düğün seti bileklik özel davetlerde ve partilerde takmayı çok sevecek, her zaman ilgi odağı olacaksınız. Hem günlük hayatta hem de özel günlerde kendinizi iyi hissetmenizi sağlayan pırlanta bileklikler, takı koleksiyonunuzun vazgeçilmez bir parçası olabilir. Pırlanta bileklikleri tek başına takabileceğiniz gibi diğer pırlanta küpe ve kolyelerle kombinleyerek ışıltı katabilirsiniz. Bir ömür boyu parlaklığa zarif bir başlangıç olur. Giyimine ve şıklığına önem veren herkesin vazgeçilmezi haline gelen mücevherat, son yıllarda pek çok farklı tasarım ve stilde beğeniye sunuluyor. Bunlar arasında ince düğün seti pırlanta bileklik çeşitleri kadın ve erkekler tarafından yoğun talep görmektedir. Mücevheratta önemli bir yere sahip olan bu modeller, doğru seçildiği takdirde kombinleri en iyi şekilde tamamlamaktadır. Bugün her tarza ve zevke uygun ürünleri bulmak mümkündür. Özgün tasarımı ile büyük bir güzelliğe ve şıklığa sahip olan narin ürünleri sadece özel günlerde değil günlük hayatta da kullanılabilir. Ayrıca her türlü kombine uyum sağlar ve bulunduğu ortama dikkat ve zerafet çeker. Stil sahibi bileklikler en az kıyafetler kadar etkilidir. Bu nedenle bu ürünlerin doğru seçilmesi ve kombinlenmesi oldukça önemlidir. Takıların boyutlarının küçük olmasına rağmen stilin oluşmasında büyük etkisi olan bu ürünler tüm moda severlerin ilgisini çekmektedir.

Tüm Gelinler için Pırlanta Setler

Kadın bileklik modelleri arasında taşlı ve taşsız modeller bulunmaktadır. Tüm kadınların kalbini ısıtacak en popüler tasarımlar arasında altın suyolu bileklik modeli, altın fantezi bileklik modeli, düğün seti pırlanta set modelleri, altın trend bileklik modeli, pırlanta suyolu bileklik modeli, pırlanta fantezi bileklik modeli, pırlanta trend bileklik modeli, pırlanta baget manşet bileklik modeli, altın kol, pırlanta safir bileklik modelleri ve altın bileklik modelleridir. Tüm bu tarz kadın bileklikleri yoğun talep görmekte ve yıllardır kadınların gözdesi olmaktadır. Ayrıca inci ve doğal taş modelleri de kendi içinde oldukça popülerdir. Farklı taşlara sahip bilekliklerde zaman tercih edilebilmektedir. Bunlardan lapis, yeşim, obsidyen, aytaşı, sitrin, inci, kuvars, kantaşı, zirkon da genellikle bulunur. Tüm bu taşlar aynı zamanda kadın altın ürünleri taş bilekliklerde de yaygın olarak kullanılmaktadır. Genellikle bu taş tasarımlarında en değerlileri safir ve zümrüt gibi özel ve değerli taşların yer aldığı tasarımlardır. Kaliteli ve lüks bileklikler için düğün seti pırlantalar tercih edilmelidir. Pırlanta bileklik denilince gönül rahatlığıyla bu ürünlerden birini seçerken dikkat edilmesi gereken pek çok nokta vardır. Ürünlerin kalitesini sağlamak ve sahte ürünlerden kaçınmak için sertifikalı ürünler satın almak önemlidir. Ayrıca güçlü referanslara sahip ticaret şirketlerinden satın almak her zaman çok daha güvenlidir. Özellikle pırlantalarda güvenilirlik çok daha önemli hale geliyor. Pırlantada prestijli kimliği ile şu anda sektörün en çok tercih edilen markalar düğün setleri için özen göstermektedir. Ayrıca altının yerleşimine, pırlantanın karatına ve yapılan işin kalitesine dikkat edilmelidir. Aksi takdirde ilerleyen süreçlerde kaçınılmaz olarak büyük sorunlar ortaya çıkacaktır. Örneğin; Pırlantanın rengi ne kadar açık olursa kalitesi o kadar yüksek olur. Bu ürünün değerini arttırır. Ürünü satın alırken ürün kimliğine bakabilirsiniz. Her bir ürünün karat, gram ve metre gibi özelliklerine kolayca buradan ulaşabilirsiniz. Bu tür ürünlerin doğru ölçülerinin alınması en önemli sorunlardan biridir. Yanlış ölçüm, kullanılabilirliği olumsuz yönde etkileyecektir. Bu nedenle bileğinizin çevresini dikkatli bir şekilde ölçmeli ve ona 1 veya 2 cm ekleyerek ürünler almalısınız. Ölçüm yanlışlıkla çok büyük olur ise, ortaya çıkan değer, ürünün kötü görünmesine sebep olacak ve olumsuz kullanım sunacaktır. Sıkıysa bileğe zarar verir ve bilek ağrısına neden olur.

Düğün Seti Pırlanta Bilekliklerde Fiyat Aralığı

Düğün seti pırlanta bileklik fiyatları birçok faktöre bağlı olarak değişmektedir. Bu nedenle her bütçeye uygun modelleri temin etmek mümkündür. Bayan düğün seti pırlanta bileklik modelleri birbirinden oldukça farklıdır. Pırlantalı veya pırlantalı ürünler ışıltıları ile dikkat çeker. Bu tür ürünler, kaliteleri sebebi ile çok değerlidir. Aynı zamanda çok daha ucuza alınabilecek birçok ürün seçeneği de vardır. Oldukça değerli malzemeler kalitesi ile doğru orantılıdır. Pırlanta modellerde karat ne kadar yüksek olursa ürünün değeri de o kadar yüksek olur. Altın modelleri için altın ayarı ve gramı ne kadar önemli ise karat ve parlaklık da o kadar önemlidir. Taş modellerinde kullanılan taşın değeri fiyatları belirlemektedir ve pırlantanın kesim şekli de ürünün değerini belirleyen unsurlardan biridir. Ayrıca trend modeller ve özgün tasarımlar da fiyatları etkiler. Modern çizgileri ve desenleri ile bu tasarımlar göz alıcı görünümü ile beğeni topluyor. Birçok kişi kaliteli ve lüks ürünler ile tarzını ortaya koymasını istiyor.

Gelin Seti Pırlanta Kesimleri

Bir maden türü olan elmasın kesilmesiyle oluşan bir pırlanta koni şeklindeki elmas, maksimum ışık dönüşü sunar. Bu kesimler sırasında pırlantanın değeri ciddi oranda düşer. Elmas kesimi veya üretimi ilk olarak 14. yüzyılda Venedik’te gerçekleştirilmiştir.

Hindistan’da ilk kez elmas taşlama yapıldı. Pırlantanın evlilik tekliflerinde ve nişanlarda kullanılması, 15. Yüzyılda Avusturya Arşidükü Maximilian’ın nişan yüzüğü olarak pırlanta takmasıyla başlamıştır. Böylece pırlanta yüzük sonsuz aşkın simgesi haline geldi. Pırlantalarla süslenmiş birçok bilezik, yüzük, kolye, takı var. Bir pırlantanın değeri, pırlantanın kalitesi, berraklığı, kesimi, rengi ve karatı ile belirlenir. Değerini artıran bir diğer husus da bu taşların yaşıdır. Tüm bunlar pırlanta düğün seti fiyatları belirlenen unsurlardır. Kadınlar için pırlanta bileklik, kolye gibi takılar bulunsa da kadınların aklına ilk gelen şey pırlantadır. Pırlanta yüzük, pırlanta bileklik, pırlanta kolye gibi takılar da bulunmakta ve bunlar genellikle kadınlar tarafından tercih edilmektedir. Düğün seti pırlanta bileklik modelleri bileklik olarak da kullanılıyor ancak pırlanta bileklikler daha çok dikkat çekiyor. Bileklikler arasında en popüler olan düğün seti pırlanta bileklik modelleridir. Sarı ve beyaz altınla satılan pırlantalı bileklikler daha yüksek fiyatlıdır. Çünkü beyaz ve sarı pırlantalar kusursuz pırlantalardır ve klasik pırlantalara göre daha nadidedir. Pırlanta detaylı takı alırken dikkat edilmesi gereken en önemli şey sertifikasıdır.