1. Gülaylar
  2. Renkli Yaz Takıları

RENKLİ YAZ TAKILARI

%58
11.313 ₺ 5.362 ₺
1.583,79 ₺ x 3 Taksit
%58
14.045 ₺ 6.657 ₺
1.966,33 ₺ x 3 Taksit
%58
7.603 ₺ 3.604 ₺
1.064,36 ₺ x 3 Taksit
%58 Aynı Gün Teslimat
25.382 ₺ 12.031 ₺
3.553,44 ₺ x 3 Taksit
%58 Aynı Gün Teslimat
11.039 ₺ 5.233 ₺
1.545,51 ₺ x 3 Taksit
%58 Aynı Gün Teslimat
20.723 ₺ 9.823 ₺
2.901,17 ₺ x 3 Taksit
Gösterilen Ürün: 6

Renkli Yaz Takıları

Birçok farklı model ile Gülaylar renkli yaz takıları sizi özel hissettirecek tasarımlarıyla karşınızda. Yazın en sevilen taraflarından biri de canlı renkleri olan kıyafetler giymektir. Bu kıyafetleri eşsiz güzellikleri olan her türlü kombine uyacak takılarla tamamlayarak kendinizi yaz insanı olarak tanımlayabilirsiniz. Takılar konusunda sayılamayacak kadar çeşit vardır. Hazır bir tasarım alabilir ya da kişiye özel tasarım bir takı yaptırabilirsiniz. Eğer hazır almak istiyorsanız diğer seçim takının ne olacağıdır. Küpe, kolye, bileklik, yüzük, piercing, halhal gibi tek, set halinde ya da kendi beğendiğiniz parçaları set haline getirip kullanabilirsiniz. Kolyeler tekli çoklu, tek figürlü, farklı figürleri barındıran, sadece zincir olanlar gibi, yüzükler eklem yüzükleri, taşlı, desenli gibi, küpeler tek parça, iki kulak için olanlar şeklinde, bileklikler tek parça figür ya da bileğin üstünde birden fazla figür olacak şekilde farklı kategoriye ayrılabilir. Eğer renkli altın takı modelleri istiyorsanız seçenekleriniz yine de çok olacaktır. Altın zincirlerde renkli taş işlemeli takılar yaz için hem klasik kıyafetlere hem de günlük kıyafetlere yakışacaktır.

Renkli Altın Takı Modelleri

Kolye, yüzük, bileklik, küpe gibi takı takmayı seven her insanın favorileri her zaman farklıdır kimileri dikkat çekici renkleri olan değişik tasarımları kimileri ise tek renk ve sade olmasını tercih eder. Tercihi renkli altın takılar olanlar için doğru yer Gülaylar olabilir. Fazlaca modele sahip olan bu marka kendinize, arkadaşınıza, ailenize, sevgilinize alabileceğiniz en zarif seçenekleri ile kurtarıcı ürünler olarak sizi bekliyor. Kendinizi veya bir sevdiğinizi mutlu edebilmek şık bir takı kadar yakınınızda. Çocuk, genç, yetişkin gibi farklı yaş gruplarına hitap eden renkli altın takı fiyatları da bir o kadar uygun. Zarif görünüşleri ile tek parça bir takıyla bile şık bir görünüm yakalamak çok kolay. Uyumlu olan kolye ve bileklikleri alıp set halinde tasarlanmış gibi kullanabilirsiniz. Sadece bir bileklik ya da kolye ile de dikkat çekici bir görünüm yaratabilirsiniz. Kolye modellerinde hem yetişkinler için hem de çocuklar için seçenekler bulunmakta. Zincirin ucunda olan kilit kısmı sayesinde boyunlarına göre ayarlanabilir. Karne hediyesi, doğum günü hediyesi, sevgililer günü hediyesi, anneler günü hediyesi gibi birçok özel gün için ya da sadece ufak bir mutluluk yaratmak için hediye olarak alabilirsiniz. Tatlı görünüşleri ve farklı renk skalasına sahip yazın dikkat çeken renkli altın bileklik modellerine daha yakından bakacak olursak karşımıza seçim yapmayı zorlaştıracak modeller çıkacaktır. Üç tane küçük çilek parçası olanlar, üç portakal dilimi şeklinde olanlar, bilekliğin ortasında bir adet kiraz olanlar, üç tane aynı yöne bakan flamingo olanlar, kanatlarını birazcık açmış uğur getirmeyi bekleyen uğur böcekli olanlar ve en son olarak göz şeklinde mavi renkli nazar boncuklu olan bileklik gibi çeşitleri vardır. Ekstra takılara ihtiyaç duymadan tek bir bileklik bileğinizdeki narin duruşu ile sizi memnun edecektir. İnce zincirleri ile bileğinizi kaplamadan kaba görünüşten uzak sadece bilekliğin üstünde olan figüre dikkat çeken, zincirin ucundaki kilitleme kısmı ile bileğinize uygun bollukta ayarlayabileceğiniz tasarımlar olup herkesin almak isteyeceği modellere sahip.

Renkli Altın Kolye Modelleri

Birden farklı desen ve figürlü, dikkat çeken canlı renkleri, zarif görünümlü zincirleri ile altın kolyeler yazın vazgeçilmez parçası olmaya hazır. Eğer yazın geldiği yaz meyvelerinden anlaşılır diyorsanız meyve figürlü kolyeler sizin için doğru tercih olabilir. Kırmızı ve yeşil taş işlemeli kiraz kolye, turuncu yeşil taş işlemeli portakal dilimleri görünümlü portakal kolye, kırmızı ve yeşil taş işlemeli elma kolye, yeşilin en dikkat çekici tonlarında bir ananas kolye, ya da bir dilim karpuz şeklinde olan karpuz kolye, kendisi gibi şeker görünümlü çilek kolye gibi seçenekler kombinlerinizi tamamlayacak ürün olabilir. Yazın tadını çıkarmak için denize, sahile ihtiyacınız olduğunu düşünüyorsanız mavi taş işlemeli balık figürlü kolye modellerine bakmak isteyebilirsiniz. Biraz da marjinal olmak isterseniz turuncu renk taşlı flamingo kolyesine, gökkuşağı renklerini içeren unicorn kolye çeşitlerine ya da klasik kırmızı kalp desenli olan renkli altın kolye modelleri seçeneklerine bakabilirsiniz. Çocukların çok seveceği kolyeler de mevcut. Sarı altın zincire takılmış olan pembe, mor, yeşil, sarı şeritleri olan alt kısmında iki beyaz bulutu, sarı ile çerçevelenmiş ve sol tarafında küçük içi beyaz çiçek yaprağı kısmı pembe, sarı ile çevrelenmiş papatyası olan gökkuşağı kolye çocuk takıları arasında en sık tercih edilen seçenekler arasında yer alır. Sarı altın olan gökkuşağı kolyenin alt kısmında iki beyaz bulut olmadan sadece renkli şerit şeklinde, sağ ve sol tarafında iki küçük içi mor renkli dışı sarı ile sarılmış taş olan modeli de vardır. Sarı altın zincirli gökkuşağı kolyenin bir diğer modeli de pembe, açık mavi, koyu mavi ve aralarında sarı şeritleri olan etrafı sarı ile sarılmış iki beyaz bulut, bulutların altında ise ikişer tane olmak üzere yağmur damlası görünümlü mavi taş vardır. Daha farklı bir tasarım olan sarı altın zincirde takılan kafa kısmı pembe, beyaz ve siyahtan oluşan boynuz kısmı ise sırası ile yeşil, sarı ve açık pembeden olan unicorn kolyeler de çocuklar için çok sevimli bir hediye olabilir. Unicorn kolyenin de iki farklı modeli var diğerine de bakacak olursak sarı altın zincire geçirilmiş baş kısmı beyaz, siyah ve mordan oluşan boynuz kısmı ise diğerine göre daha küçük olup sadece siyah renklidir. Sol tarafında sarı ile çevrelenmiş mor taştan bir adet yıldız olan bir tasarıma sahip. Takan çocukların kendilerini en sevdikleri masal kahramanları gibi özel hissetmelerini sağlayacaktır.

Renkli Altın Takılar

Yazın hem rahat görünüp hem de şıklıktan ödün vermeden takı takmak istiyorsanız Gülaylar yaz koleksiyonu sizler için hazırlandı. Yaz akşamında güzel bir yürüyüş kıyafetiyle dışarı çıkmak için eksik olan tek şey hafif duruşları olan ve göz alıcılığı ile altın bir takı olabilir. Nereye gidecek olursanız olun kıyafetiniz ile uyum sağlayacaktır. Sahil kenarında gittiğiniz zaman ayak bileğinizde renkli meyve figürleri olan bir halhal ya da arkadaşlarınızla dışarı çıkacağınız zaman boynunuzda ışıldayan renkli altın kolye tercih edebilirsiniz. Altın zincirlere geçirilmiş renkli taşlarla yapılmış olan kolyeler kırmızı, yeşil, turuncu, açık mavi, koyu mavi, beyaz, pembe, mor gibi yaz renklerini temsil ediyorlar. Yaz meyveleri, uğur böceği, flamingo gibi bize yazı hatırlatan hayvanlar, nazar boncuğu gibi farklı figürlerle birleşince de ortaya çıkan takıları almamak imkansız hale geliyor. Sade kıyafetlerle tercih edebileceği gibi renkli kıyafetlerle de tercih edebilir. Sadece beyazlardan oluşan kıyafetlerinize ufak bir renk katmak için sarı altın zincire geçirilmiş turuncu renkli flamingo figürlü kolye ya da sarı altından zincire geçirilmiş mavi renkli balık figürlü kolyeyi kullanabilirsiniz. Kolye yerine bileklik seven kişilerden iseniz, sarı altın zincire geçirilmiş taşları kırmızı, siyah, beyaz olan uğur böcek figürlü ya da sarı altın zincirde mavi, siyah, beyaz taşları olan göz figürlü nazar boncuklu bileklik tercih edebilirsiniz.