1. Gülaylar
  2. Tek Evlilik Alyansları

TEK EVLİLİK ALYANSLARI

%58 Aynı Gün Teslimat
14.245 ₺ 6.752 ₺
1.994,33 ₺ x 3 Taksit
%58 Aynı Gün Teslimat
8.503 ₺ 4.030 ₺
1.190,42 ₺ x 3 Taksit
%56
8.493 ₺ 4.227 ₺
1.248,53 ₺ x 3 Taksit
%56
8.904 ₺ 4.431 ₺
1.308,86 ₺ x 3 Taksit
%56
8.457 ₺ 4.209 ₺
1.243,13 ₺ x 3 Taksit
%56
12.261 ₺ 6.102 ₺
1.802,33 ₺ x 3 Taksit
%56
13.495 ₺ 6.717 ₺
1.983,78 ₺ x 3 Taksit
%56
11.418 ₺ 5.683 ₺
1.678,52 ₺ x 3 Taksit
%56
13.783 ₺ 6.860 ₺
2.026,11 ₺ x 3 Taksit
%56
12.062 ₺ 6.003 ₺
1.773,07 ₺ x 3 Taksit
%56
10.160 ₺ 5.056 ₺
1.493,46 ₺ x 3 Taksit
%56
11.198 ₺ 5.573 ₺
1.646,10 ₺ x 3 Taksit
%56
10.481 ₺ 5.217 ₺
1.540,74 ₺ x 3 Taksit
%56
12.775 ₺ 6.358 ₺
1.877,97 ₺ x 3 Taksit
%56
13.008 ₺ 6.474 ₺
1.912,19 ₺ x 3 Taksit
Gösterilen Ürün: 125

Tek Evlilik Alyansları

Alyans kelimesi Fransızcada bağ demektir. Bağlar, aşkın en önemli unsurlarından biridir. Bu çift bağları da alyanslarla kişiselleştirilir. Alyans seçimi, bir çift için evlilik sürecinin başlangıcı ve aynı zamanda da en mutlu, en heyecanlı anıdır. Hayatınızın en güzel anları, aşkınızın en önemli unsuru olan yüzükler ile süslenmiştir. Evlilik alyansı modeli seçerken en çok altın modeller tercih edilmektedir. En çok tercih edilme sebebi ise daha şık ve göz alıcı olmasıdır. Nişan yüzüğü modeli seçerken kadın kullanıcılar taşlı alyans modellerini tercih ederken erkekler daha sade tasarımları tercih etmektedir.

Alyans erkekler için de oldukça tercih edilen aksesuardır. Bu nedenle evlilik yüzüğü erkek seçimi oldukça önemli bir adımdır. Bir erkek nişan yüzüğü seçme aşamasında mümkün mertebe günlük kullanıma uygun, rahat ve konforlu bir yüzük modeli tercih edilebilir. Erkekler alyans seçerken daha sade modelleri tercih ederler. Eşiniz kadın ve erkek için ayrı ayrı tasarlanan halka modelleri arasından çarpıcı, taşlı bir yüzük modeli seçse bile ona yakışan sade evlilik yüzüğü alyans modellerini kategoride kolayca bulabilirsiniz. Evlilik yüzüğü kadın ve evlilik yüzüğü erkek modelleri, her zevke ve her beğeniye hitap etmeyi başarabilecek niteliklere sahip olduğu için ideal seçimler gerçekleştirebilmek son derece mümkün olmaktadır.

Sevginizin Sembolü Tek Evlilik Alyans Modelleri

Alyans modellerinin sayısı her geçen gün giderek artmakta ve hayallerinizdeki takıyı bulmayı kolaylaştırmaktadır. Klasik yüzük modellerinin yanı sıra farklı renk ve modellerde birçok alyans modeli bulabilmek artık çok daha kolay bir şekilde gerçekleşebilir. Her zaman klasikleri tercih eden ve sadelikten yana olanlar için zamansız parçalar önerilir. Hafif bombeli 14 ayar sarı altından imal edilen model tercih edilebilir. İnce alyans modeli için tercih edilen renk altın sarısıdır ancak sadeliğe kendi imzanızı katmak için beyaz altın ve rose altından oluşan daha sade takı modellerine de mutlaka göz atılmalıdır. Anlamlı ve akılda kalan bir dokunuş arayanlar için farklı yüzük modelleri bulunmaktadır. Farklı kesim, malzeme ve taşlara sahip yüzük modelleri artık en az diğer klasik evlilik alyansı modelleri kadar revaçtadır. Beyaz altın, sarı altın ve rose altın modellerini tek renk olarak tercih edebileceğiniz gibi bu renkleri kombinleyerek tarzınızı yansıtacak çok renkli bir yüzük modeli de tercih edebilmeniz mümkündür. Ayrıca normal oval kesimden farklı kesime sahip kare bir aksesuar modeli de oldukça ilgi çekicidir.

Tek renk ya da çok renkli, taşlı ya da taşsız alyans modelleri ile kendi tarzınızı yaratmak ve hayalinizdeki takı görünümüne parmağınızda sahip olmak artık çok daha kolay. Yüzüğün takıldığı parmağa göre işlem yapılır. En sık sorulan sorulardan bazıları, evlenirken alyansınızı hangi elinize takmanız gerektiğidir. Alyans nişanda sağ elin yüzük parmağına, nişanda ise sol elin yüzük parmağına takılır. Evlenirken sol elin yüzük parmağına yüzük takma geleneği, alyansların ortaya çıktığı eski Mısır'a kadar uzanır. Mısırlılar alyanslarını sol yüzük parmağına takarlardı çünkü bu parmaktan kalbe doğru uzanan bir damar olduğuna, aşkı ve aşkın adeta sonsuz sadakatini simgelediğine inanırlardı. Bu inanç yüzyıllar boyunca önemini koruyarak günümüze kadar gelmiştir. Sol yüzük parmağı ve yüzüğün anlamının yüzyıllardır var olduğu ve bu geleneğin uzun yıllar boyunca da devam edeceği göz önüne alındığında evlilik alyansı modelleri sayısında artış gözlemlenmesi son derece normaldir. Giderek gelişen ve artan modeller sayesinde hem kadın kullanıcılar hem de erkek kullanıcılar kendi zevklerine ve kendi beğenilerine uygun modeli çok daha kısa süreler içerisinde bulabilmektedir.

Sonsuz Bağlılığı Yansıtan Alyans Çeşitleri

Alyansların tarihinin milattan önce 2000 yılına kadar uzandığına inanılır. Yüzüğün şekli sonsuzluğu simgeler ve bu yüzüğün gerçekten de aşkın ölümsüzlüğünü gösterdiği düşünülür. Roma Döneminde, halkaları daha güçlü hale getirmek için altın bir malzeme olarak bitkiler yerine demir tercih edilir. Bir çiftin evlilik aşkını ilan etmek için seçtikleri alyans, en mutlu günleri daha da özel kılar. Yüzük seçimi çiftler için ayrı bir mutluluktur. Çiftler yüzük seçerken birbirlerinin tarzına uygun dikkatli seçim yaparlar. Modernden klasiğe her türlü tarza uygun pek çok aksesuar modeli bulunur. Size özel takılar ile tarzınızı yansıtmanız oldukça mümkündür. Sarı ve beyaz altının bir arada kullanıldığı çeşitler, her zevke hitap edebilir. Ayrıca küçük taş detayı bulunan yüzükler, görünümleri ile şıklık yaratır. Bir ömür boyu parmağınızda taşımak isteyeceğiniz alyans seçimi yaparken öncelikle tarzınızı göz önünde bulundurmalısınız. Bir sonraki adımda ise altının rengine net bir şekilde karar vermeniz olur.

Beyaz, sarı veya pembe altın çeşitleri ayrı ayrı ve birlikte kullanılarak yüzük modellerine şıklık katıyor. Evlilik adımının ayrılmaz bir parçası olan yüzük modellerinde siyah veya kahverengi çizgi detaylar modern bir hava yaratıyor. Alyans, söz yüzüğü ve nişan yüzüğü olarak da tercih edilebilir. Ülkemizde en çok altın yüzükler kullanılmakta ve çiftler altın ve taşlı yüzükleri tercih eder. Altın alyans uzun süre takılabilir. Kadınların tercihleri ​​arasında yüzükler taşlı detaylara sahiptir. Alyans modellerinde de geniş bir yelpaze sunulur. Sade, kıvrımlı ve klasik yüzük modellerinden dilediğinizi seçmek ve sonsuz bağlılığı ideal bir şekilde simgelemek oldukça mümkündür.

Bir Ömür Boyu Hatırlanacak Alyanslar

Alyanslar, insanların taktığı en uzun ve en sık takılan takı parçalarıdır. Uzun süre ve sık takılacak takıları seçerken de çok dikkatli olmak önemlidir. Bir yüzük seçmek için ipuçları: maden, renk, genişlik, ayar olur. Öncelikle takınızın rengine karar vermelisiniz. Altın, klasik ve olmazsa olmaz seçimlerden biridir. Altın ölçülebilir bir metal olduğu için ayarını seçmekte söz sahibi olursunuz. Birbirinden çeşitli tasarımlarda sunulan alyanslar her zaman zevkinize uygun olabilir. İkinci nokta, takı rengine karar vermektir. Renkler çok kişiseldir ve stille alakalıdır, bu nedenle sadece zevkinize ve tarzınıza değil, diğer aksesuarlarınıza da uyması önemlidir. Üçüncü nokta, halka genişliğidir. Yine el yapınıza göre doğru yüzüğü seçmeniz onu görsel olarak daha şık ve size ait gösterir. Alyansınız hayatınızın her alanında birçok yerde yanınızda olacağından kullanışlı ve sizi yansıtan bir model olması önemlidir. Dördüncüsü, yüzük için altın almaya karar verirseniz, bu noktada ayar seçiminiz de çok önemlidir.

Alyanslar uzun yıllar takıldığı için dayanıklı olması gerekmektedir. Altın yüzük modelleri özel tasarım olduğu için hasara karşı daha dayanıklıdır. Ülkemizde nişanlı çiftlerin neredeyse tamamı alyans kullanmaktadır. Halka yüzükler bu çiftler için en kişisel ve özel takılardan biridir. Aralarındaki sadakatin simgesidir ve bir çift olarak takılan tek mücevherdir, bu nedenle manevi önemi ve değeri olan ender bir parçadır. Bir özel gün yüzüğü hayatınızın geri kalanında takılmak içindir, bu nedenle dayanıklı olması ve uzun süreli kullanıma uygun olması önemlidir. Bu detaylar doğrultusunda çok daha ideal seçimler gerçekleştirebilmek oldukça mümkündür. Bu sayede herkes kendi zevkini ve tarzını yansıtabilir. Evlilik alyansı fiyatları belirlenirken birçok faktör dikkate alınır. Model, mineral seçimi, bitiş ve kalite gibi faktörler fiyatın belirlenmesinde etkin rol oynar. Tüm değerli istek ve ihtiyaçlarınız düşünülerek tasarlanan altın halka modelleri her zevke hitap etmekte ve her bütçeye en iyi şekilde hitap eder. Fiyatlar, satın almak istediğiniz tasarıma ve modele göre kategorize edilir.