Tatil Valizinizde Olmazsa Olmaz Linea Parçalar Koleksiyonu

Tatil Valizinizde Olmazsa Olmaz Linea Parçalar KoleksiyonuTüm bir sene büyük bir hevesle beklenilen tatil gününün sonunda gelmesiyle birlikte tatil valiz hazırlama işlemleri de başlar. Tatiller; tüm senenin sıkıntılarını attığımız, sevdiklerimizle birlikte yeniden enerji doldurduğumuz değerli zamanlardır. Bu kısa zamanlarda, tatil yapılan yerine göre uygun ve şık kombinlerden oluşan tatil valizi hazırlamak kendimizi iyi hissetmek ve tatilin daha iyi geçmesi için önemlidir.

 Tatil valiz listelerinde olmazsa olmaz ürünler; uygun giysiler, bakım ürünleri, isteğe uygun kozmetik ürünler ve olmazsa olmaz takılardır.

Takılar, kombinleri tamamlayan, sitillerinizi ön plana çıkaran önemli aksesuarlardır. En sade kombinleri bile üste çıkaran bu takıların tercihi tatil yerine, zevklere ve de kombinlere göre değişim gösterir.

Tatil Bavulunda Olması Gereken Takılar

Tatil bavulunda olması gereken takılar içerisinde ilk olarak halka küpeler, kolyeler ve sitilleri ön plana çıkaran şık bileklikler olmalıdır. Linea koleksiyonunu, kadınların farklı zevk ve tarzlarına hitap eden çeşitleriyle tatil bavulunda mutlaka olması gereken bir takı koleksiyonudur.

Tatil Valizinizde Olmazsa Olmaz Linea Parçalar KoleksiyonuEn trend parçalardan oluşan bu koleksiyonun içerindeki parçalar, özellikle midye deseniyle deniz ve doğa tatilleri için eşsiz birer tamamlayıcıdır. Sahil kenarında sıcak güneş ışınlarının sarı yansımaları ile özleşerek ışıltınıza ışıltı katacak bu takılar, zamansız tasarımlarıyla da her zaman sizin yanınızda olur.

Bu koleksiyon içerisinde yer alan 14 Ayar Sarı Altın Trend Burgu Bileklik, ihtişamın ve zarafetin buluştuğu nefes kesici parçadır. Burgu modeli ile kadınların bileklerini zarifçe saran bu parça, farklı kadınların zevkine hitaben rose ve beyaz altın renk seçenekleriyle de tüm kadınların bileklerinde yer alır. Klasik ve modern esintilerin iç içe geçtiği model; sahil elbiseleri ile muhteşem bir uyum yakalayacağı gibi sade ama şık tasarımıyla günlük tişört ve şorttan oluşan kıyafetleriniz ile de uyum yakalar.

Tatil bavul listesi içerisinde mutlaka olması gereken bir başka takı modeli de yine Linea koleksiyonu içerisinde parlayan 14 Ayar Sarı Altın Kelepçe Bileziktir. Burgu model bilekliğe alternatif olarak düz ve sade yapısıyla dikkat çeken burgu bilezik, yine klasik ve modern yorumun bir araya gelmesiyle oluşturulmuştur. Kavisli dış tasarımı ve onun üzerindeki dalgalı çizgi ayrıntıları kombinlere vurgu ve çarpıcılık katar. Yapısı ile diğer bilekliklerle de kombini kolay olan bu bileklik, sahil kenarı konserler için idealdir.

Salaş elbiselerin, büstiyerlerin tamamlayıcısı bu bileklik, aynı zamanda zamansız tasarımı ile günlük şort-askılı kombinlerine de uyum sağlar. Zevk sahibi kadınların takı dolabını süsleyen bu bilekliğin en çarpıcı noktalarından biri iç tasarımıdır. Doğadan gelen esintiyle ilham alınmış iç tasarım iç içe geçmiş birçok dairelerden oluşur. Eski motifleri çağrıştıran bu daireler, minimalist bir çizgide kalarak kombinlerinize hoş bir ayrıntı katar.

 

 

Tatil Bavulu İçin Yüzük ve Küpe Önerileri

Tatil Valizinizde Olmazsa Olmaz Linea Parçalar Koleksiyonu

El bileğini süsleyen, bileğin hareket etmesiyle takana hoş bir eda katan Sarı Altın Kelepçe Bileklik modelinin yanı sıra parmakları süsleyerek, bileklik ile uyum yakalayan bir başka parçada yine Linea koleksiyonu içerisinde bulunan yüzüklerdir.

Burgu modelden oluşan 14 Ayar Sarı Altın Burgu Yüzük, inci detayı ile hemen hemen tüm kombinlere uyum yakalar. Burgu yüzük modelin zamansız tasarımı inci ve parıltılı taşlarla modern bir hava yakalamıştır. Dairenin keskinliğini ve bütünlüğünü kıran küçük dikdörtgen detayı ise takanlara hoş bir ayrıntı katar. Çoklu yüzük kombinlemeyi seven kadınlar için bu yüzüğün yanına daha düz ve sakin tasarımı ile 14 Ayar Sarı Altın Trend Yüzük eşlik eder.

Bakışları üzerine toplayan küpeler, kadınların zarafetini vurgulayan ve mutlaka tatil bavulunda olması gereken bir diğer parçadır. 14 Ayar Sarı Altın Halka Küpe, kulağa zarifçe kondurulmuş edasıyla duran ve takanlara ışıltı katan burgu modeldir. Sofistike kadınların tercihi burgu küpe benzersiz ve zamansız tasarımları ile tatil valizlerinin içerisinde her daim yerini alır.

Gülaylar Linea koleksiyonu ile takı dünyasına yeni bir soluk kazandırıyor. Yüzük, küpe, bileklik ve bilezik kategorilerinden birbirinden trend linea modellere yer veren gulaylar.com aynı zamanda güvenli alışverişinde adresi oluyor. Tüm ürünlerinde sertifikalı ve sigortalı gönderim yapan Gülaylar aynı zamanda ürünlerinizi özel sunset kutularında özenle sizlere gönderiyor.

 

Close İcon

Sepetim

Ücretsiz Sigortalı Gönderim !

Toplam Tutar

0

Toplam İndirim Tutarı

0

Ürün İndirimi

0

Kargo

Ücretsiz

Ödenecek Tutar

0

SEPETE GİT

E-Bültenlerimize kayıt olun, yenilikleri ve fırsatları önce siz keşfedin!