Venüs Burcuna Göre Nasıl Giyinilmeli Takı Tercihleri Nasıl Olmalı?

Venüs Burcuna Göre Nasıl Giyinilmeli Takı Tercihleri Nasıl Olmalı?

Sarı ve turuncu rengin gezegeni Venüs, sıcak ve dikkat çekici renkleri ile kadınların enerjilerini olumlu yönden etkiler. Kalite ve zarafetin tanımı altın takılar, kadınların cazibe ve çekiciliklerine hitap eder. Siz de hoş ve sarmalayan renkleriyle altın takılar kullanarak dikkatleri üzerinize toplayabilirsiniz.

Venüs, gökyüzünde güneşin yanında yer alır. Güneş’ten ve Ay’dan sonra en parlak gezegendir. Onun bu özelliği ile birleşen venüs burcuna uygun takılar, parlak ve taşlı seçenekleri ile düğün, nişan ve şık gece yemeklerinde sizinle parlar.

Siz de venüs burcu takı kombinleri ile özel günlerinize hazırlanarak parıltınız ile göz kamaştırabilirsiniz. Bu takılardan 14 Ayar Sarı Altın Başak Bileklik, modern ve doğadan ilham alınan özgün tasarımı ile tüm özel günlerde Venüs burcu kadınların parlak enerjilerini yansıtır.

Bir ifade aracı olarak takılar, iyi enerji almak ve kendini yansıtmak isteyen kadınlar için harika aksesuarlardır. Doğru takı tercihleri gün boyu enerjik, mutlu ve güzel hissettirir. Bununla birlikte kendinizi ifade etmenize yardımcı olan bu takılar, giyim tarzınızı tamamlayarak sitinizi ön plana çıkarır. Siz de sizinle bütünleşen, doğru takı tercihleri için burçlarınızın karakteristik özelliklerinden ilham alabilirsiniz.

Yazının kalan devamında burcunuza uygun takı tercihlerini inceleyerek içsel enerjinizi güçlendirecek ve ifade edecek kombinler yapabilirsiniz. Venüs burcunuz ne olursa olsun her burca uygun takıları ise bulacağınız yer gulaylar.com! Şimdi gelin Venüs burcunuza göre gulaylar.com dan hangi ürünleri tercih edebilirsiniz bakalım.

 • Koç

Enerjik ve haraketli özellikleri ile dikkat çeken Koç burcu kadınları, yeni başlangıçlara cesareti ile yenilikçi ve mücadeleci ruhunu simgeler. Koç burcu kadınların takı tercihi, özellikleri ile de uyumlu olarak şık ve yenilikçi tasarımlardır. Bu takılardan 14 Ayar 3 Renkli Altın Ataç Bileklik, modern tasarımı ile dikkat çeker. Rose, gümüş ve altın renginin ahenk yakaladığı bu tasarım, gün ışığında hoş bir parıltı içerisinde venüs koç burcu kadınlarını ifade eder.

 • Boğa

İlgili ve hassas tabiatları ile zarif bir karaktere sahip olan boğa burcu kadınların takı tercihleri, hayata bakışını temsil eder niteliktedir. Çevresiyle kurduğu özenli ve ince iletişimi onu takı zevklerinde de ince ve anlamlı estetiğe yönlendirir. Bu takılardan 14 Ayar Sarı Altın Trend Pembe Taşlı Bileklik, zarif ve özenli işçiliği ile dikkat çeker. Bilekliğin pembe taş detayındaki ton ile altının sarısındaki ton, venüs boğa burcu kadınların yumuşak mizaçlarını ifade eder tarzda sakin ve göz yormayan nazikliktedir.

 

 

 

Venüs Burcuna Göre Nasıl Giyinilmeli Takı Tercihleri Nasıl Olmalı?

 • İkizler

İkircikliği ile tanınan ikizler burcu, canlı enerjileri ile çevrelerine enerji saçar. Yeni yerler görmeyi ve seyahat etmeyi seven ikizler burcu kadınların takı tercihleri, tabiatları ile uyumlu olarak sıradanlıktan sıyrılmış bir şıklığa sahiptir. 14 Ayar Sarı Altın Yeşil Taşlı Yüzük, özgün tasarımı ile venüs ikizler burcu kadınların zevkini parmaklara taşır.

 • Yengeç

Ayın burcu yengeç kadınları, zarif ve bakımlı görünümleri ile dikkat çekerler. 14 Ayar Sarı Altın Trend Zincir, venüs yengeç burcu kadınların çekici ve zarif takı tercihini simgeler.

 • Aslan

Sahne ışıkları ile doğmuşçasına tüm ortamda enerjileri ile dikkat çeken aslan kadınları, cesur ve gösterişli takı tercihleri ile içerisindeki liderlik enerjisini dışa taşır. 14 Ayar Sarı Altın Burgu Halka Küpe, şık ve gösterişli tasarımım ile zevk sahibi venüs aslan burcu kadınlarının kulaklarına hoş bir parıltı katar.

 • Başak

Detaycı ve ince yarıntılar üzerinde durmayı seven başak burcu kadınlarının takı tercihleri de astrolojik karakterleri ile uyumlu olarak ince estetik zevkleri yansıtır. El işçiliğinin en nadide örneklerinden birini yansıtan 14 Ayar Sarı Altın Zikzak Kelepçe Bilezik, venüs başak burcu kadınlarının zevkine hitap eder.

 • Terazi

Hayatını denge üzerine kurmuş terazi kadınları, aynı bakışını takı tercihlerine de yansıtır. Denge, simetri ve geometrik bütünlük onların takı tercihlerinde sıklıkla göze çarpar. Beyaz altın renginde 8 Ayar Beyaz Altın Baget Kolye, ışıltısı ile dikkat çeker. Formun içinde daire taşlar, kolyenin genel tasarımı ile tezatlığından doğan uyum, venüs terazi burçlarının dengedeki hassasiyetlerini yansıtır.

 • Akrep

Gizemli ve dikkat çekici cazibeleri ile her ortamda dikkat çeken akrep burcu kadınların takı tercihleri, mistik, düşündürücü ve tabiatları ile uyumlu olarak gizemlidir. 14 Ayar Sarı Altın Trend Kırmızı Taşlı Kolye, sarı ve akrep burcunu tanımlayan koyu kırmızı renginin dikkat çekici uyumlukları ile venüs akrep burcunun gizli yanını ifade eder.

Venüs Burcuna Göre Nasıl Giyinilmeli Takı Tercihleri Nasıl Olmalı?

 • Yay

Yaşamayı doyasıya seven yay kadınları, trend ve klasik parçalardan uzak yenilikçi takı tercihlerinde bulunur. 14 Ayar Rose Altın Firuze Taşlı Kolye, ucun örgü detayı ve ucundaki kare firuze taşı detayı ile dikkat çeker. Rose, yumuşak rengi ile firuze taşının turkuaz renginin alışagelmişin dışında uyumu, günlük kombinlerde venüs yay burcu kadınların özgün mizacını tanımlar.

 • Oğlak

Ciddi ve kararlı mizaçları ile her istediklerini elde eden oğlak burcu kadınları mizaçlarını yansıtan şık ve modern parçalar tercih eder., modern ve klasik esintilerin bir arada hissedildiği 14 Ayar Sarı Altın Trend Bilezik, göz yormayan şıklığıyla venüs oğlak burcu kadınların bileğinde onların kararlı jestlerini güçlendirir.

 • Kova

Yaratıcı bir zekâya sahip olan kova burcu kadınları estetik zevkleri ile gözleri üzerine çeker. Kova burcu kadınların tercihi, mizaçları ile uyumlu ince detaylara sahip zarif tasarımlı takılardır. Bunlardan 14 Ayar Sarı Altın Taşlı Halka Küpe, özgün tasarımı ve taş detayları ile venüs kova burcu kadınların kulaklarına estetik bir dokunuş kondurur.

 • Balık

Duygusal yönleri ile tanınan balık burcu kadınları, zevk sahibi gözleri ile dikkat çeker. Takı tercihleri, duygusal yönlerine cevap veren zarif takılardır. Bunlardan 14 Ayar Sarı Altın İnci Küpe, tasarımındaki duru zarifliği ve incinin kendine has romantik havası ile venüs balık burcu kadınların içsel enerjilerini ifade eder.

 

Gülaylar’ın Venüs Burcu Tasarımları ile İçsel Enerjinizi Yansıtın

Gülaylar, tüm kadınların zevkine, tarzına ve burcuna özel tasarımlarda takı üretir. Aşkın ve zarafeti simgeleyen Venüs, bulunduğu burca göre kişilerin tercihlerine yön verir. Sizde venüs burcuna göre takı tercihleri kombinlerinizi tamamlayarak içsel enerjinizin parıltısını dışa vurabilirsiniz.

Gulaylar.com’un ayrıca her burç için özel hazırladığı Cosmos, Minimal ve Retro burç koleksiyonlarına da bu noktada göz atmadan geçmeyin! Sertifikalı ve özel sunset kutusunda burcunuza ait takıya ücretsiz sigortalı kargo seçeneği ile sahip olmak için hemen gulaylar.com u ziyaret edin.

Close İcon

Sepetim

Ücretsiz Sigortalı Gönderim !

Toplam Tutar

0

Toplam İndirim Tutarı

0

Ürün İndirimi

0

Kargo

Ücretsiz

Ödenecek Tutar

0

SEPETE GİT

E-Bültenlerimize kayıt olun, yenilikleri ve fırsatları önce siz keşfedin!