1. Gülaylar
  2. Erkek Takı Modelleri
  3. Altın Erkek Takı Modelleri
  4. Altın Erkek Zincir

ALTIN ERKEK ZİNCİR

%58
73.098 ₺ 34.648 ₺
10.233,65 ₺ x 3 Taksit
%58
14.722 ₺ 6.978 ₺
2.061,01 ₺ x 3 Taksit
%58
8.910 ₺ 4.223 ₺
1.247,39 ₺ x 3 Taksit
%58
17.130 ₺ 8.120 ₺
2.398,17 ₺ x 3 Taksit
%58
29.221 ₺ 13.851 ₺
4.090,94 ₺ x 3 Taksit
%58
12.249 ₺ 5.806 ₺
1.714,91 ₺ x 3 Taksit
%58
17.117 ₺ 8.113 ₺
2.396,31 ₺ x 3 Taksit
%58
8.190 ₺ 3.882 ₺
1.146,57 ₺ x 3 Taksit
%58
24.114 ₺ 11.430 ₺
3.375,89 ₺ x 3 Taksit
%58
33.260 ₺ 15.765 ₺
4.656,35 ₺ x 3 Taksit
%58
21.565 ₺ 10.222 ₺
3.019,15 ₺ x 3 Taksit
%58
36.086 ₺ 17.105 ₺
5.051,97 ₺ x 3 Taksit
%58
23.917 ₺ 11.336 ₺
3.348,32 ₺ x 3 Taksit
%58
17.670 ₺ 8.375 ₺
2.473,73 ₺ x 3 Taksit
%58
32.507 ₺ 15.408 ₺
4.550,92 ₺ x 3 Taksit
Gösterilen Ürün: 15

Erkek Altın Zincir

Günümüzde erkeklerde kadınlar kadar kıyafetlerini ve aksesuarlarına çok önem verir. Kıyafet kombinleri ile uyumlu kullanılmış olan aksesuarlar erkeklerde farklı stillerin oluşmasına sağlar. Günümüzde moda trendleri kıyafet ve aksesuar ürünlerinin üretiminde çok çeşitlilik sunuyor. Erkekler için özel renk ve tasarım ayrıntılarına sahip pek çok kıyafet tasarımı vardır. Erkekler kıyafet kombinlerinin tam olması için kemer takı ayakkabı gibi aksesuar çeşitlerini de kullanır. Modern moda anlayışı ile tasarlanıp üretilen kıyafetlere uyumlu takı aksesuarları en sevilen ürün grupları arasında yer alıyor.

Erkekler kombinlerinde en çok bileklik, saat, yüzük ve kolye gibi takı çeşitlerini tercih eder. Değerli bir maden olan altından tasarlanan takı türleri şık kombinlerin tamamlayıcısıdır. Erkek altın zincir tarzı da kalitesi sebebiyle en sık tercih edilmiş olan erkek aksesuarıdır. Erkek altın zincirleri farklı tasarımları ve farklı ayar sınıfına ait yazıları ile çok geniş bir ürün çeşitliliğinde kullanıcılarına sunulur. Erkek altın zincirleri kombinleri şık bir şekilde tamamlanması için aynı tasarımda olan bileklik ve yüzük ile beraber kullanıldığı görülür. Erkek altın zincir modellerinin yapımında kullanılmış olan altının saflık derecesine tasarımına, boyutlarını ve farklı renk alternatifleri sunan altın çeşitlerine göre farklıdır. Altın zincir tasarımında kullanılan altın saflık derecesine göre 14 ayar, 18 ayar, 22 ayar, 24 ayar olarak 4 farklı şekilde tasarımı vardır. Erkek altın zincir 22 ayar modelleri kolay şekil verilen, saflık derecesi kullanılarak tasarlandığı için pek çok değişik şekil ve boyutlarda tasarımları mevcuttur. 22 ayar altın tasarımda şekil verilebilen en ideal saflık derecesidir. 22 ayar altın zincir modelleri ince yapıda ve farklı burma şekiller kullanılarak tasarlanabilir.

Erkek Altın Zincir Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmesi Gerekir?

Erkek altın zincir kolye satın alırken dikkat edilmesi gerekli olan en önemli unsur tasarımın kişisel tarzınıza ve zevklerinize uygun şekilde olmasıdır. Altın zincir tasarımı oldukça farklı figür ve şekiller kullanılarak gerçekleştirilebilir. Altın zincirler kolye ve bileklik formunda takı olarak kullanıcılara satışa sunulur. Erkek altın zincir kolye çeşitlerini ister yatırım amaçlı olarak isterseniz de takı şeklinde kullanabilirsiniz. Altın zincir erkek kolye modelleri genel olarak takım elbiselerde tamamlayıcı olan bir aksesuar olarak tercih edilir. Altın zincir modellerinin tasarımlarına bağlı olarak şık spor kombinler ile uyumlu modelleri de mevcuttur. Gün içinde kullanım imkânı tanımış olan spor şık tasarımlı altın zincirler, çeşitli renklerde üretilen tasarımları ile de çok beğeni alan aksesuarlardır. Beyaz ve rose altın renkleri kullanılmış olan zincir tasarımları kıyafet stillerinde farklı olmanıza yardımcı olur. Altın zincir satın alırken diğer bir önemli husus ise altının fiyatıdır. Ekonomik fiyatlar ile altın zincir satın alabilmek için erkek altın zincir indirimlerini takip edebilirsiniz. 14 ayardan yapılmış olan altın zincir modellerinin fiyatları diğer ayarlara göre ekonomik olduğu için sık tercih edilen modeller arasında yer alıyor. 24 ayardan tasarımı yapılmış olan erkek altın zincir çeşitleri ise genelde kişisel beğeni ve yatırım maksatlı tercih edildiği görülür. Erkek altın zincir 14 ayar olarak tasarlanmış modeller en çok tercih edilmesinin sebebi fiyat olarak her bütçeye uygun olmasıdır. Altının fiyatına etki eden en önemli husus altının saflık derecesini belirlemiş olan ayar numarasıdır. Altın takıların tasarımında kullanılan altın zincirler genel olarak 22 ayar altın çeşitlerinden tasarlanır. Erkek altın zincir modelleri kadınlar kadar geniş olmasa da oldukça fazla altın zincir çeşitleri erkek kullanıcılara sunulur.

Erkek altın zincir fiyatları tasarımlarına, uzunluklarına, ince ya da kalın yapılı olmasına, altının ayarına göre farklı aralıklarla belirlenmesi yapılır. Erkek altın zincir çeşitleri bileklik ve kolye olarak farklı tasarımları ile satışı mevcuttur. Erkek altın zincir kolye fiyatları zincirin uzunluğuna ayarına ve tasarımına göre farklılığı vardır. Altın zincir kolye günlük kullanıma uygun bir şekilde tasarlanan aksesuarlardır. Spor, klasik ve farklı kombinler ile uyum sağlayan erkek altın zincir kolyelerle kendi tarzınızı oluşturabilirsiniz. Sizin için anlamlı olan günlerde özel şık elbiselerinizin beraberinde günlük spor kıyafetleriniz ile de altın zincir kolyeleri kullanılabilir.

Göz Alıcı Altın Zincir Kolyeler ve Şık Modeller

Beyaz altın zincir erkek bakımlı ve göz alıcı bir duruş sergilemenize yardımcıdır. Gösterişli bir stil elde etmek isteyen erkeklerin en özel tercihleri içinde yer alan altın zincir kolye modelleri ile sizler de şıklığınıza farklı bir boyut katabilirsiniz. Erkek altın zincir modelleri geniş bir yelpazede sunulan çeşitliliğe sahiptir. Sizlere sunulmuş olan bu çeşitlilik içinde özgürce seçiminizi yapıp görünüşünüz ile ilgi çekmeye başlayabilirsiniz. Maden olarak değerli olan altının en ince işçilik ile işlenmesi ve tasarım dokunuşlarının etkisi ile hayata geçirilmiş olan erkek altın zincir kolye modellerini dilerseniz sevdiğiniz kişilere karşı olan sevginizi gösterebilmek için de satın alabilirsiniz. Altın erkek zincir fiyatları konusunda en yüksek fiyatlı olan altın ayarı ise 24 ayardır. Anlam bakımından değerli hediyeler arasında yer alan altın zincir kolye modelleri içinden her erkeğin ilgisini çekebilecek tasarımlar mevcuttur. Erkeklerin gün boyunca üzerlerinde rahat bir şekilde taşıdıkları altın zincir kolye modelleri farklı stillere uyum sağlayabilecek etkiye sahip bulunuyor. Erkeklerin oluşturmak istedikleri sportif klasik ve alternatif kombinlere uyum sağlayabilen altın zincir kolyeleri ile sadece kendinize özel kombinler oluşturabilirsiniz. Erkek altın zincir fiyatları tasarımında kullanılan işçilik durumuna göre de değişiklik gösterir.

Erkek Altın Zincir Kolyeler

Birbirinden farklı tasarımlara sahip pırlanta kolye, altın kolye, inci kolye, sonsuzluk altın kolye gibi farklı kolye modellerine ve çeşitlerine göz atabilirsiniz. Erkek altın boyun zincirleri satın alırken ilk önce ayar ve patent damgalarına detaylı bir şekilde kontrol etmeniz gerekir. Zincir kolyelerde uzun zaman kullanım esnasında kırılma görülebilir. Şayet problemi kendiniz çözmek isterseniz yapılması gereken zarar görmüş halkayı iğne burun pense ile döndürmek ve diğer halkalardan ayırmak olacaktır. Kırılmış olan bir parça tamir edilemez şekilde ise iğne burun pense yardımıyla ters yöne çevirerek sağlamlaştırılabilir.

Erkek zincir kolye çok şık ve anlamlı bir hediye olarak da satışı vardır. Altın kolyeyi eğer bir hediye olarak satın alıyorsanız kolyeye kullanacak olan bireyin zevki gözetilmesi gerekir. Kolyeyi kullanacak olan kişi klasik bir tarz sahibi ise sarı altın ideal bir seçim olabilir. Günlük spor tarzı benimsemiş olanlar için beyaz altın çok doğru bir tercih olacaktır. Erkek altın zincir kolyeyi el ile yıkama yaparak temizlemek mümkündür. Bunun için ilk öncesinde ılık suya birkaç damla bulaşık deterjanı eklemeniz yeterlidir. Bu karışımın içinde altın zincir kolyeyi bir süre beklettikten sonra elleriniz ile ovuşturarak kirlerin ayrılmasını sağlayabilirsiniz. Altın kolyeler hem kullanım kolaylığı sunması açısından hem de görünüm çeşitliliği bakımından sıklıkla tercih edilir.